Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Paneldoor znów zaskakuje. Nowa strona, nowy katalog, nowe modele wypełnień drzwiowych.

2024-04-15 | Autor: AK
Źródło: Paneldoor

W dzisiejszych czasach, gdy ludzie spędzają coraz więcej czasu online, ważne jest, aby firmy nadążały za trendami i oferowały użytkownikom innowacyjne rozwiązania. Właśnie dlatego firma Panledoor – wiodący producent wypełnień drzwiowych, postanowiła wprowadzić nową stronę internetową oraz nowy katalog produktów, które mają wnieść świeże powiew do ich dotychczasowej oferty.

Nowa strona internetowa została zaprojektowana w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić użytkownikom poruszanie się po niej oraz znalezienie potrzebnych informacji. Dzięki nowemu, responsywnemu designowi, strona działa płynnie zarówno na komputerach, tabletach, jak i smartfonach, co sprawia, że użytkownicy mogą łatwo korzystać z niej w dowolnym miejscu i czasie.

Co więcej, firma Paneldoor wprowadziła również nowy katalog produktów, który zawiera szeroki wybór nowych modeli wypełnień drzwiowych. Dzięki temu, klienci mają teraz możliwość wyboru spośród różnorodnych opcji, dopasowując je do swoich indywidualnych preferencji i potrzeb.


Nowe modele wypełnień drzwiowych cechują się nie tylko nowoczesnym designem, ale także wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością. Dzięki nim, użytkownicy mogą cieszyć się wygodą i komfortem podczas codziennego użytkowania, co sprawia, że produkt firmy Paneldoor stanowi idealne połączenie stylu i praktyczności.

Podsumowując, firma Paneldoor postanowiła pójść z duchem czasu i wprowadzić innowacyjne rozwiązania, które mają ułatwić i umilić życie swoim klientom. Nowa strona internetowa, nowy katalog produktów oraz nowe modele wypełnień drzwiowych to tylko początek - firma planuje kontynuować rozwijanie swojej oferty, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów w Polsce i za granicą.

Wiecej informacji na temat firmy oraz produktów na stronie: www.paneldoor.pl

Przeczytaj także

Targi WinDoor-tech czyli Budma 2019

Targi WinDoor-tech – niezależnie, ale w synergii z Budmą Podczas targów WinDoor-tech w jednym czasie i miejscu spotykają się producenci i dystrybutorzy maszyn i komponentów do produkcji okien, drzwi, bram i systemów fasadowych oraz projektanci i przedstawiciele środowisk naukowych. To...

Nowy wzornik elementów dekoracyjnych!

Wypełnienia drzwiowe Dindecor to uznana na rynku forma wypełnień stosowana do wszystkich drzwi zewnętrznych. Stale śledzimy zmieniające się trendy kolorystyczne i materiałowe, aby wybór wypełnienia dla producentów drzwi był nie tylko gwarancją najwyższej jakości, trwałości i bezpieczeństwa, ale również oparty...

Nasi partnerzy