Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

StolarkaVIP - twój partner biznesowy w branży okien i drzwi

2018-06-01 | Autor: Grzegorz Cendrowski
Źródło: stolarkavip

Działamy w branży stolarki budowlanej od prawie 10 lat. Czym się zajmujemy, jak działmy i dokąd zmierzamy? 

Zajmujemy się inspiracją, edukacją, ale także aktywną promocją i prezentacją najlepszych rozwiązań branżowych, które poprawiają jakość produkcji, jakość wyrobu, jakość sprzedaży i jakość montażu, a także szeroko pojętej obsługi klienta biznesowego i prywatnego, inaczej zwanego konsumentem.
Jesteśmy autorem takich programów jak: Rekomendowane Salony Stolarki - program dla punktów sprzedaży okien, drzwi, bram, etc.. Każdego roku nagradzamy najlepsze rozwiązania w programie branżowym pod nazwą: Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki (IRBS), a także produkty gotowe czyli okna, drzwi, bramy, rolety, techniki osłonowe czy ogrody zimowe, które są zgłaszane do programu StolarkaVIP - Najlepsze Okna i Drzwi i SuperVIP - to na co czekają wymagający konsumenci. Nie zapominamy także o paniach, o kobietach w naszej branży w programie Kobiety Branży Stolarki, gdyż to własnie panie odgrywają niezwykle ważną rolę w rozwoju branży i wypełnianiu wielu obowiązków z racji zaangażowania i roli w wielu firmach. Jednym z naszych flagowych przedsięwzięć są krajowe, cykliczne spotkania branżowe, które nazywamy Konwentami Stolarki VIP, ale także raz do roku spotkanie z grupą polskich i międzynarodowych ekspertów i fachowców, które organizujemy pod nazwą Międzynarodowe Forum Stolarki.
Każdego dnia, każdego miesiąca i każdego roku staramy się w pierwszej kolejności pomagać i inspirować sektor MŚP naszej branży stolarki budowlanej, prowadząc aktywną politykę informacyjną, marketingową, ale także edukacyjną, organizując specjalistyczne szkolenia, wydając publikacje, w tym także prawne, czy np. rzetelnie i obiekwtywnie informując w naszych portalach internetowych i na platformach społecznościowych.

Co jest naszym celem?
Naszym celem jest pozytywna i praktyczna inspiracja w dążeniu do doskonałości w pierwszej kolejności osób, ale także firm, procesów produkcyjnych, handlu czy usług związanych z nasza branżą, które mają spełniać najbardziej rygorystyczne wymagania formalne i prawne, ale jednocześnie spełniać oczekiwania wymagających i wyedukowanych konsumentów. Sprawą kluczową jest dążenie do intensyfikacji eksportu naszych produktów, gdyż poprzeczka eksportowa jest zawieszona bardzo wysoko, a polska stolarka ma szansę na jej podwyższanie, żeby stawać się nie tylko bardziej konkurencyjną, ale stanowić autentyczną awangardę produktów dostosowanych do potrzeb wielu rynków Polski, Europy i świata, w tym w szczególności w ochronie środowiska, termoizolacji, energii odnawialnej i szeroko pojetej funkcjonalności inteligentnego domu, mieszkania, biura czy hotelu.
Naszym motto jest chińskie powiedzenie, które brzmi: "to co słyszę zapominam, to co widzę zapamiętuję, to czego doświadczam - rozumiem". Innymi słowy praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka czyni mistrza i niech tak już pozostanie, a my bedziemy dążyć do jeszcze lepszego upowszechnienia idei doskonalenia siebie, swoich firm, produktów i zaspokajania potrzeb. Jesteśmy otwarcie na państwa pomysły, które możemy realizować wspólnie dla lepszego jutra.

A tak o nas mówi i pisze branża:

”Stolarka VIP jedynym branżowym dziennikiem, gdzie informacja o stolarce kluczowym wyznacznikiem. Organizuje cykliczne Konwenty i szkolenia.
Najważniejsza praktyka i doświadczenia! Firmy okienne codziennie inspirują.
Wszystkich efektywnie edukują!”

Okna Stolarczyk, Pani Paulina S.

”Organizacja konwentów, wprowadzanie w innowacyjne rozwiązania, rekomendacja salonów sprzedaży. Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, doradztwo. Wprowadzanie w świat przepisów branży okiennej”

Okna Sega, Pani Barbara B.

„STOLARKA VIP zajmuje się szeroko pojętą edukacją w zakresie stolarki otworowej, inspiracją, edukacją, ale również promocją i prezentacją najlepszych rozwiązań z zakresu jakości produkcji, jakości wyrobów, sprzedaży i montażu, a także profesjonalnej obsługi klienta”

Effect Glass S.A., Pani Mariola S.

 

Przeczytaj także

NSG Group Etyczną Firmą 2018 roku

Na zdjęciu : odbierająca dyplom w imieniu NSG Group Monika Kuczyńska NSG Group w Polsce uhonorowana została tytułem Etycznej Firmy 2018 roku w konkursie organizowanym przez redakcję dziennika Puls Biznesu. Kapituła konkursu już po raz piąty wyróżniła firmy przywiązujące dużą...

Yawal ma to coś czego nie ma konkurencja

YAWAL S.A. jako pierwszy systemodawca aluminiowy w Polsce i jeden z pierwszych w Europie, wprowadza do sprzedaży innowacyjne rozwiązanie firmy G-U.   Akumulator umożliwiający obsługę drzwi w momencie awarii zasilania. Napęd do drzwi przesuwnych typu HS, jest całkowicie ukryty w skrzydle,...

Nasi partnerzy