Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Najlepsi są wśród nas Laureaci 2022 - Broszura

2022-09-22 | Autor: GC
Źródło: Stolarka VIP

Każda firma bez względu na branżę i rodzaj wykonywanej działalności, dąży do osiągnięcia ściśle określonego celu. Jak to osiągnąć, gdy przybywa konkurencji? Z pewnością wprowadzenie innowacyjnych i ekologicznych produktów zorientowanych na potrzeby wymagającego konsumenta wyróżni dane przedsiębiorstwo na rynkach krajowych jak i zagranicznych i może dać tak potrzebną przewagę konkurencyjną.

"Kupuj od najlepszych” i „Najlepsi są wśród nas” - to hasła, które każdy branżysta, każdy producent, każdy dystrybutor i salon sprzedaży chciałby wypełnić treścią i trafić na produkt, na rozwiązanie, które będzie innowacyjne, wyjątkowe, a jej autor najlepszy z najlepszych. Takie właśnie produkty, rozwiązania, działania i firmy nagradzamy w Programach VIP, tacy są nasi laureaci naszych programów, takich jak: Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki, EkoProdukt, Rekomendowane Salony Stolarki, Projekt Roku, czy CSR - czyli społeczna odpowiedzialność biznesu.

Gratulujemy Laureatom i głęboko wierzymy, że nagrodzone, projekty, rozwiązania, produkty trafią „pod strzechy” naszej branży, branży stolarki budowlanej, która staje się awangardą w Europie, a może nawet na świecie.

Aby docenić i wyróżnić laureatów naszych programów VIP, przygotowaliśmy dla Państwa broszurę, w której zebrane zostały nagrodzone produkty. Zapraszamy do lektury, a wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

 
 

Przeczytaj także

Obiekt roku w systemach Aluprof - głosowanie

Internauci wybierają „Obiekt Roku w Systemach Aluprof” IV edycja prestiżowego konkursu „Obiekt Roku w Systemach Aluprof” wchodzi w kolejną fazę. Od 30 czerwca to internauci będą głosować na najciekawszy polski i zagraniczny budynek. Osoby, którym uda się wytypować zwycięzcę konkursu, wezmą udział...

Programy VIP dla całej branży stolarki

Rekomendowane Salony Okien i Drzwi to właśnie program dla najlepszych z najlepszych, dla tych którzy cenią swoją markę (lokalną czy regionalną) bardziej niż czyje są to okna, drzwi, bramy czy rolety sprzedaje. Wyjątkiem mogą tylko być salony fabryczne, ale ich...

Nasi partnerzy