Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Najlepsi są wśród nas Laureaci 2022 - Broszura

2022-09-22 | Autor: GC
Źródło: Stolarka VIP

Każda firma bez względu na branżę i rodzaj wykonywanej działalności, dąży do osiągnięcia ściśle określonego celu. Jak to osiągnąć, gdy przybywa konkurencji? Z pewnością wprowadzenie innowacyjnych i ekologicznych produktów zorientowanych na potrzeby wymagającego konsumenta wyróżni dane przedsiębiorstwo na rynkach krajowych jak i zagranicznych i może dać tak potrzebną przewagę konkurencyjną.

"Kupuj od najlepszych” i „Najlepsi są wśród nas” - to hasła, które każdy branżysta, każdy producent, każdy dystrybutor i salon sprzedaży chciałby wypełnić treścią i trafić na produkt, na rozwiązanie, które będzie innowacyjne, wyjątkowe, a jej autor najlepszy z najlepszych. Takie właśnie produkty, rozwiązania, działania i firmy nagradzamy w Programach VIP, tacy są nasi laureaci naszych programów, takich jak: Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki, EkoProdukt, Rekomendowane Salony Stolarki, Projekt Roku, czy CSR - czyli społeczna odpowiedzialność biznesu.

Gratulujemy Laureatom i głęboko wierzymy, że nagrodzone, projekty, rozwiązania, produkty trafią „pod strzechy” naszej branży, branży stolarki budowlanej, która staje się awangardą w Europie, a może nawet na świecie.

Aby docenić i wyróżnić laureatów naszych programów VIP, przygotowaliśmy dla Państwa broszurę, w której zebrane zostały nagrodzone produkty. Zapraszamy do lektury, a wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

 
 

Przeczytaj także

Elumatec wspiera firmę Krispol... najlepszymi maszynami

KRISPOL rozwija produkcję z elumatec Kompleksowa, bogata oferta, nowoczesne wzornictwo, wysokiej jakości produkty oraz indywidualne podejście do klienta sprawiły, że KRISPOL stał się jedną z bardziej rozpoznawalnych marek w branży. Producent z Wrześni pod koniec ubiegłego roku poczynił kroki w...

StolarkaVIP zaprasza nowe salony stolarki

W elitarnej grupie Rekomendowanych Salonów Okien i Drzwi VIP pojawiły się kolejne, którym serdecznie gratulujemy. Są to następujące salony: Izoplast z Grodziska Mazowieckiego, Klucz Serwis z Grójca, Prestige z Białegostoku, Artmar z Brzeska, Adwil z Tczewa, MS ze Szczecina, Okna...

Nasi partnerzy