Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Sprawdzony sposób dla producentów drzwi na pokazanie swojej marki.

2022-06-20 | Autor: AK
Źródło: Polinal

 

Widoczność własnej marki na wszystkich produktach staje się nie tylko standardem, ale koniecznością marketingową. Klienci oczekują produktów dopracowanych wizualnie, technologicznie i takich, za które producenci biorą pełną odpowiedzialność.

Źródło: POLINAL®

Dyskretny podpis producenta drzwi

Takim dyskretnym podpisem jest właśnie łatwe i szybkie w aplikacji, samoprzylepne logo. Musi być zrobione z cienkiego i jednocześnie trwałego materiału. Umieszcza się je tak, aby z zapasem mieściło się na drzwiach w szczelinie między skrzydłem drzwiowym, a futryną.

 
Źródło: POLINAL®

Dzięki temu emblemat w żaden sposób nie ingeruje w wygląd zamkniętych drzwi. Logo jest widoczne tylko gdy drzwi są otwierane. Ukazuje wtedy całe piękno marki. Doskonałe, dyskretne rozwiązanie, które codziennie przypomina klientom o wyjątkowej marce i jest zwieńczeniem produktu.
 
Źródło: POLINAL®

Niezależnie od koloru wykończenia chromowane logo współgra wizualnie z produktem. Dowolność projektu i kształtu sprawia, że każde logo można łatwo dostosować do warunków, w których przyczepność ma duże znaczenie. Nikiel pokryty chromem w połączeniu z silną błoną klejową 3M to gwarancja długowieczności tego rozwiązania.


 Źródło: https://instagram.com/inter_door

Emblematy chromowane logo dostępne są w kilku opcjach wykończenia powierzchni. Matowe, błyszczące lub z powierzchnią przypominającą szczotkowane aluminium.
 
Źródło: https://instagram.com/inter_door
 
Źródło: https://www.instagram.com/jawo_okna_drzwi/

Również metalowe drzwi industrialne warto oznakować w podobny sposób. Metal w połączeniu z metalem gwarantuje wizualną spójność produktu.
 Źródło: https://www.instagram.com/asotiv.furniture/

Druk 3D ciekawą alternatywą

Nie zawsze metal i chrom współgrają z wizualnym charakterem marki. Czasami identyfikacja wizualna wskazuje na konieczność wyboru innej technologii. Wtedy warto rozważyć tabliczki z logo wykonane w technice druku 3D. Równie duża przyczepność i jednolita struktura to pewność trwałości tego rozwiązania.
 
Źródło: POLINAL®

Aby zapewnić swojej marce drzwi ciągłą widoczność odbierz na początek pakiet bezpłatnych próbek oznakowań na stronie: www.marka.pl/stolarka

Przeczytaj także

Grubo ponad 1 mld obrotu. Aluplast ma się czym pochwalić.

Aluplast w październiku br. przekroczył miliard złotych przychodów Październik to kolejny przełomowy moment w historii firmy Aluplast w Polsce. Na początku miesiąca po raz pierwszy wartość sprzedaży realizowana przez Aluplast Sp.  z o.o. przekroczyła poziom 1 miliarda PLN. Na przełomie...

Elumatec wspiera firmę Krispol... najlepszymi maszynami

KRISPOL rozwija produkcję z elumatec Kompleksowa, bogata oferta, nowoczesne wzornictwo, wysokiej jakości produkty oraz indywidualne podejście do klienta sprawiły, że KRISPOL stał się jedną z bardziej rozpoznawalnych marek w branży. Producent z Wrześni pod koniec ubiegłego roku poczynił kroki w...

Nasi partnerzy