Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Ćwierć wieku z OTTIMO SYSTEMS

2022-04-13 | Autor: AK
Źródło: Ottimo

Początek naszej działalności to rok 1997, a więc mamy już za sobą okres dziecięcy i dojrzewania. Od kilku lat Ottimo Systems to firma dorosła w każdym aspekcie. Dorosła również do tego, aby współpracować i wspierać rozwój największych producentów branży stolarskiej. Wierzymy, że nasza praca i nasze produkty – najwyższej jakości środki do retuszu przeznaczone do stosowania na etapie produkcyjnym i serwisowo- montażowym – są Państwu znane i zawsze będą pomocne.

Nasi pracownicy to nasza rodzina. W ten sam sposób budujemy relacje z każdym kontrahentem. To one sprawiają, że świetnie rozumiemy trudności, na które natykacie się Państwo wiele razy w codziennej pracy. To dzięki Wam wiemy i rozumiemy, że na etapie produkcji mogą pojawić się wady w estetyce produktu. Również podczas prac montażowych natykacie się na nieprzewidziane sytuacje, które pozostawiają trwały ślad na Waszych produktach.

Oczywiście nikt nie chce, aby ten ślad pozostał w pamięci klienta ostatecznego, dlatego opracowaliśmy szereg technik, narzędzi i środków do retuszu tych wad. Gdy zadrapanie czy rysa grożą dużymi kosztami wymiany i opóźnieniami w projekcie, to pomocą służą nasze walizki serwisowe. W nich jest połowa tego, co niezbędne, aby usunąć dosłownie każdy defekt na drzwiach, ościeżnicy, framudze okna czy desce podłogowej. A co z drugą połową?

Drugą część niezbędnego wyposażenia specjalisty jest wiedza na temat tego, jak używać naszych produktów. Każde narzędzie wymaga pewnego doświadczenia i wprawy w jego używaniu, o ile efekt ma być idealny. A przecież wszyscy oczekujemy takiego właśnie efektu: stolarki bez jakichkolwiek śladów, uszkodzeń, rys, uderzeń i innych wad. 

Oprócz kilkunastu walizkowych zestawów naprawczych i kilkudziesięciu dedykowanych środków oraz narzędzi tworzymy też nagrania wideo. Widać na nich, jak doskonały efekt można uzyskać dzięki naszym farbom akrylowym, korektorom czy woskom.
Każdy z Was zwróci też uwagę, że do uzyskania doskonałego efektu, całkowitego zatuszowania wady, potrzebna jest wiedza o sposobach użycia. Przyda się również pewna ręka.

Dlatego od wielu lat kładziemy szczególny nacisk na rozwój umiejętności monterów  i serwisantów. Prowadzimy szkolenia w siedzibie Ottimo Systems w Lublińcu (województwo śląskie), gdzie nasi instruktorzy instruują, jak niwelować skutki wszystkich uszkodzeń w stolarce okiennej i drzwiowej.

Ale kompletna oferta musi wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klienta, dlatego prowadzimy także szkolenia wyjazdowe. Wasi pracownicy w Waszych pracowniach dowiedzą się, jak poprawnie zidentyfikować naprawianą powierzchnię, jakie są możliwe uszkodzenia, jakimi technikami można im przeciwdziałać, po które produkty i narzędzia Ottimo Systems najlepiej sięgnąć w określonej sytuacji, a także udoskonalą umiejętności doboru kolorów, mogą poznać techniki całkowitego odnawiania powierzchni, a
my dzielimy się najlepszymi praktycznymi wskazówkami retuszerskimi z blisko ćwierćwiecza naszych doświadczeń.

Produkowane przez polskie spółki okna i drzwi cieszą się nie tylko doskonałą jakością. To one stanowią, że każdy dom i mieszkanie są unikalne. Unikalne są również nasze produkty i rozwiązania specyficznych problemów. Bardzo się cieszymy, że produkty retuszerskie Ottimo Systems naprawdę cieszą się rosnącym Państwa uznaniem.

Więcej informacji na temat produktów oraz kontakt z ekspertem: www.ottimo.pl

 

Przeczytaj także

Branża stolarki drewnianej na rozdrożu

Kolejna firm z branży okien drewnianych kończy swoją działalność. Tym razem jednak jest to firma zagraniczna. Warto wiedzieć dlaczego tak się dzieje i jakie są prognozy dla rynku stolarki w Polsce. Co się do tego przyczynia, że poważni gracze na...

Kobiety Branży Stolarki 2023 - Głosowanie

Wybieramy wyjątkowe kobiety związane z branżą stolarki budowlanej, które w swojej pracy zawodowej robią rzeczy nadzwyczajne, godne rozpropagowania i naśladowania. Są ambitne i przedsiębiorcze, świetnie radzą sobie w biznesie i nie tylko - żaden kryzys im nie straszny, co sprawia,...

Nasi partnerzy