Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Emblematy chromowane METALIC™ innowacyjnym rozwiązaniem dla branży stolarki - IRBS 2022.

2022-04-13 | Autor: AK
Źródło: Polinal

Marka Polinal - producent oznakowań - miała ogromną przyjemność uczestniczyć w pod koniec lutego w Konwencie Stolarki na Zamku w Gniewie. Zaprezentowaliśmy tam rozwiązanie w zakresie znakowania logotypem produktów dedykowane dla branży stolarki.


 

Emblematy chromowane zdobyły uznanie w postaci nagrody w kategorii: Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki 2022 (IRBS 2022). Prezentacja produktu wzbudziła duże zainteresowanie prawie dwustu uczestników tego wyjątkowego wydarzenia, które jest świętem branży stolarki, okazją do spotkań i wymiany doświadczeń.

Spotkaliśmy tam naszych klientów, ale też osoby bardzo zainteresowane wykorzystaniem takich rozwiązań marketingowych w zwiększaniu rozpoznawalności swoich marek. Te wyjątkowe oznakowania są już dla wielu marek tej branży sposobem na wyjątkowo estetyczne połączenie produktu z logo i identyfikacją wizualną firmy. Estetyczne i trwałe jednocześnie. Prawdziwy metal połączony z chromem jest gwarancją długowieczności, a błona klejowa marki 3M zapewnia odpowiednią przyczepność, tak potrzebną na produktach, które eksponowane są często na zewnątrz.

Nagroda IRBS 2022 jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i uznaniem za wieloletni wkład w budowanie widoczności i rozpoznawalności marek branży stolarki przez różne samoprzylepne oznakowania.

Aby dowiedzieć się więcej na temat emblematów chromowanych zapraszamy na stronę: www.marka.pl/stolarka

Przeczytaj także

Yawal ma to coś czego nie ma konkurencja

YAWAL S.A. jako pierwszy systemodawca aluminiowy w Polsce i jeden z pierwszych w Europie, wprowadza do sprzedaży innowacyjne rozwiązanie firmy G-U.   Akumulator umożliwiający obsługę drzwi w momencie awarii zasilania. Napęd do drzwi przesuwnych typu HS, jest całkowicie ukryty w skrzydle,...

Działania Roto Okucia Budowlane wyróżnione w raporcie FOB

Dwa projekty realizowane przez Roto Okucia Budowlane wyróżniono w najnowszym raporcie „Odpowiedzialny Biznes w Polsce. Dobre Praktyki 2018”. Kampania na rzecz bezpieczeństwa oraz działania wspierające rozwój zawodowy młodzieży zostały uznane za wzorcowe przykłady działań społecznie odpowiedzialnych. Forum Odpowiedzialnego Biznesu (FOB)...

Nasi partnerzy