Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Grupa Petecki z firmą OP Invest otworzyła nowy salon sprzedaży w Nowym Sączu.

2024-01-15 | Autor: AK
Źródło: Petecki

5 stycznia w Nowym Sączu miało miejsce uroczyste otwarcie nowego salonu sprzedaży OP Invest przy współpracy z Grupą Petecki. To kolejny etap rozwoju obu firm na polskim rynku.

Uroczyste otwarcie nowego showroomu na mapie Polski odbyło się przy udziale przedstawicieli firm, ich partnerów handlowych oraz licznych zaproszonych gości. Uczestnicy mieli okazję bliżej poznać ofertę producenta, dowiedzieć się o najnowszych osiągnięciach technologicznych w branży stolarki otworowej oraz zgłębić historię marki Petecki. Nowy salon zajmuje ponad 200 m2 i oferuje szeroki wybór produktów, opartych na systemach cenionych producentów profili okienno-drzwiowych z aluminium i PVC takich jak Aluprof, Yawal, VEKA Polska czy Salamander. Na miejscu funkcjonuje także niezależnie dział eksportowy, który odpowiadał będzie za sprzedaż produktów na kilku rynkach zagranicznych.

Otwarcie salonu w Nowym Sączu to odpowiedź na rosnące potrzeby klientów w regionie, którzy poszukują innowacyjnych rozwiązań z zakresu okien, drzwi, rolet i bram. Umacnia także pozycję Grupy Petecki na polskim rynku i stanowi kamień milowy w procesie zacieśniania relacji z klientami poprzez tworzenie nowoczesnych i inspirujących przestrzeni handlowo-ekspozycyjnych. Salon zlokalizowany jest przy ul. Dojazdowej 11/16 w Nowym Sączu.


 

Więcej informacji na temat firmy Petecki oraz jeje produktów: www.petecki.eu

Przeczytaj także

Okucia Roto do okien aluminiowych z certyfikatem

Okucia Roto AL i Roto AL Designo do okien aluminiowych o wysokości 3000 mm i z nowym certyfikatem jakości QM 328. Roto rozszerza zakres stosowania okuć do aluminium Roto AL i Roto AL Designo. Skrzydła o wysokości do 3000 mm...

Przesuwne drzwi tarasowe ze Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Budma 2020

Drzwi przesuwne SMART-SLIDE to najnowsze rozwiązanie w segmencie przesuwnych drzwi tarasowych. Cechują je przede wszystkim doskonałe właściwości techniczne oraz komfort ich obsługi, co stanowi atrakcyjną alternatywę dla często stosowanych dotychczas drzwi typu  PSK/PATIO. Innowacyjny mechanizm zamykania pozwala na prostą i...

Nasi partnerzy