Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Konwent Stolarki VIP w Gniewie

2022-02-16 | Autor: Stolarkavip
Źródło: Stolarkavip

 „POLSKA STOLARKA LIDEREM INNOWACJI” - KONWENT STOLARKI VIP - GNIEW HOTEL&SPA, 24-25.02.2022

Wyróżnimy kilkadziesiąt rozwiązań, firm i osób. Będzie się działo!

7 edycja programu pod nazwą Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki (IRBS 2022). Jest to jedyny, autorski i niepowtarzalny program weryfikacji i promocji elementów składowych; szyb, systemów, okuć, uszczelek, etc., a także maszyn i urządzeń, systemów IT i akcesoriów dla produkcji każdego okna, drzwi, bram czy rolet.
Kobiety Branży Stolarki – 7 edycja tego programu To kobiety prezes, kobiety dyrektor, kobiety właściciel. Doceńmy te panie, które odgrywają znaczącą rolę w naszej branży, doceńmy te panie, które są kreatywne, świetne w organizacji pracy czy w podejmowaniu strategicznych decyzji zarządzanych firm; małych i dużych.
Rekomendowane Salony Okien i Drzwi, kto ich nie zna, a będą kolejne będą nowe i niezwykłe, z dużą powierzchnią wystawienniczą i ogromnym asortymentem, nie wspominając o ludziach, którzy tam pracują. Już wkrótce 100 salonów stolarki w całej Polsce. Elita ma się czym pochwalić.
Super Salon Roku to program, w którym nagrodzimy kilka wyjątkowych i bardzo wyróżniających się salonów okien i drzwi i to pod każdym względem. To będą najlepsi z najlepszych oczywiście rekomendowanych.
Najlepsze projekty o charakterze społecznym (CSR), czyli program wyróżniający najlepsze projekty prospołeczne, które realizują firmy z branży w kooperacji z fundacjami, ekspertami, architektami, ekologami - służące ludziom, środowisku, nauce i branży.
Projekt Roku, czyli wyróżnimy, nagrodzimy najlepsze rozwiązania architektoniczne, czyli najładniejszy i zrealizowany projekt domu/pracownię architektoniczną, która wykorzystała najlepsze okna, drzwi, bramy, szkło czy techniki osłonowe i techniki montażowe zastosowane w tym konkretnym projekcie.
EkoProdukt VIP - Najlepsze Okna, Drzwi, Bramy i Osłony. Tym razem skupimy się na najlepszych rozwiązaniach i najbardziej ekologicznych (takich, które podlegają kompletnemu recyklingowi i są wyprodukowane z wkładem surowców wtórnych).
 

Uwaga!

Jeszcze zostało dosłownie kilka miejsc. Można napisać na adres: konwent@stolarkavip.pl, można też zadzwonić pod nr: 531 561 202. Zapraszamy na 31. Konwent Stolarki na zamek w Gniewie k/Tczewa.

P.S. Jeżeli dopowiemy, że w Gniewie podczas 31. Konwentu Stolarki w Gniewie, który dobędzie się w dniach 24-25 lutego 2022r, będziemy gościć kilku, znakomitych ekspertów ekonomicznych oraz branżowych, także kilkoro architektów, w wszystkich ugościmy na dziedzińcu zamku na bardzo uroczystej kolacji z atrakcjami, z pochodniami w iście rycerskim stylu - to już chyba nie potrzeba dopowiadać niczego. Tam warto być, tam trzeba być, tam będą najlepsi z najlepszych!

Przeczytaj także

Christian Voicu - Prezes Aluplast sp. z o.o. dołączył do zaszczytnego grona Czło...

  W dniach 24-25 maja br. w Warszawie odbył się XIII Kongres Stolarki Polskiej. Tematyka tegorocznej edycji Kongresu ukierunkowana była przede wszystkim na dyskusje o termomodernizacji, recyklingu oraz nowoczesnym marketingu. Prelekcje oraz panele dyskusyjne podczas tegorocznego kongresu koncentrowały się przede...

Złota 15 zagranicznych firm – statuetki rozdane

  Około 80% wsadu w polskich oknach, fasadach, drzwiach czy technikach osłonowych pochodzi z zagranicznych komponentów, produkowanych na zagranicznych systemach, maszynach, szybach i wielu elementach składowych. Bez tego polscy producenci okien, drzwi, bram i rolet nigdy nie odnieśliby tak spektakularnych...

Nasi partnerzy