Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Firmy Metal-Plast i DekoS dołączają do EPPA jako członkowie stowarzyszeni

2023-10-05 | Autor: AK
Źródło: EPPA

 

Bruksela, dnia 3 października 2023 r. Europejskie Stowarzyszenie Handlowe Dostawców Systemów Okiennych PVC EPPA ma przyjemność powitać w gronie swoich najnowszych członków stowarzyszonych dwie polskie firmy recyklingowe Metal-Plast i DekoS.

Dołączenie polskich firm do EPPA jest wyznacznikiem dużej wagi recyklingu w zapewnieniu łańcucha wartości o obiegu zamkniętym pozwalającemu wszystkim członkom EPPA na dalszy rozwój w branży profili okiennych PVC.

EPPA, koncentrując się na promowaniu zrównoważonych praktyk, innowacji i odpowiedzialnego wykorzystania materiałów PVC w europejskim sektorze profili okiennych PVC, serdecznie wita najnowszych członków stowarzyszonych.

Zgodnie z prowadzonym z ramienia EPPA programem recyklingowym "OKNOREC": Metal-Plast i DekoS, obaj recyklerzy PVC z siedzibą w Polsce, wnoszą do stowarzyszenia swoją wiedzę techniczną w zakresie recyklingu. Ta synergia wzmacnia misję EPPA polegającą na promowaniu recyklingu profili PVC w obiegu zamkniętym jako standardowej praktyki stosowanej we wszystkich państwach członkowskich Unii Europejskiej.

Przewodniczący EPPA Alexander Franke wyraził wielki entuzjazm w związku z najnowszymi wydarzeniami, stwierdzając: "Wraz z włączeniem Metal-Plast i DekoS, EPPA robi znaczący krok w kierunku realizacji swojej wizji i misji. Wspólnie poprowadzimy europejski przemysł profili okiennych PVC i powiązanych produktów w kierunku zrównoważonej i cyrkularnej przyszłości."


Aby uzyskać więcej informacji na temat EPPA i jej nowo przyjętych członków stowarzyszonych, odwiedź stronę internetową EPPA.

Przeczytaj także

400 nowych pracowników rekrutuje firma z Bytowa

400 pracowników pilnie poszukiwanych! Potężne inwestycje w firmie, która nie boi się spowolnienia! Wygląda na to, że ta bardzo duża firma nie boi się kryzysu i spowolnienia, wręcz przeciwnie stara się wykorzystać swoją pozycję do jej wzmocnienia w Polsce i...

Kobiety, które odnoszą sukcesy w branży stolarki.

Wybieramy wyjątkowe kobiety związane z branżą stolarki budowalnej, które w swojej pracy zawodowej robią rzeczy nadzwyczajne, godne rozpropagowania i naśladowania, są ambitne i przedsiębiorcze, świetnie radzą sobie w biznesie i nie tylko - żaden kryzys im nie straszny, co sprawia,...

Nasi partnerzy