Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Nowy kierownik sprzedaży w R&D Tech.

2024-06-05 | Autor: AK
Źródło: R&D Tech

Firma R&D Tech z Zielonej Góry od lat cieszy się uznaniem w branży przemysłu maszynowego. Specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości maszyn do produkcji okien, drzwi oraz fasad aluminiowych, PVC i stali. Ich innowacyjne rozwiązania zawsze spełniają najwyższe standardy branżowe, co sprawia, że są liderem na rynku.

Mamy przyjemność poinformować, że do zespołu R&D Tech dołączył nowy kierownik sprzedaży, Pan Arkadiusz Miler. Posiada on ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sprzedaży systemów aluminiowych, co czyni go doskonałym specjalistą w tej dziedzinie. Jesteśmy przekonani, że jego wiedza i umiejętności przyczynią się do dalszego rozwoju naszej firmy.

Dzięki takim profesjonalistom jak Pan Arkadiusz, R&D Tech może kontynuować swoją misję dostarczania innowacyjnych rozwiązań i usług najwyższej jakości. Jesteśmy pewni, że wspólnie osiągniemy jeszcze większy sukces na rynku i zaskoczymy naszych klientów nowymi, jeszcze lepszymi produktami.

Więcej informacji o firmie: www.randdtech.pl

Przeczytaj także

Rewolucja w ochronie prze słońcem

Pilkington IGP Sp. z o.o., będąca częścią sektora architektonicznego NSG Group w Europie, rozpoczęła współpracę z duńską firmą MicroShade®, producentem rozwiązań przeciwsłonecznych do szyb zespolonych. Pasywna membrana duńskiego producenta w połączeniu z szybami zespolonymi Pilkington Insulight™ ma stanowić nie tylko...

Branża stolarki meblowej - zatrzymania i korupcja

Zatrzymania w branży stolarki! Są to przedstawiciele firm meblarskich oraz producenci/sprzedawcy maszyn do produkcji stolarki meblowej. Z ustaleń CBA wynika, że po zawarciu umowy z Polską Agencją Rozwoju Regionalnego przedstawiciele firm porozumiewali się z producentami, lub sprzedawcami maszyn i urządzeń,...

Nasi partnerzy