Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Automatyzacja produkcji w firmie PROFIMMER dzięki maszynom od R&D Tech

2024-02-14 | Autor: AK
Źródło: R&D Tech

Firma PROFIMMER jest producentem szerokiej gamy stolarki aluminiowej. W asortymencie oprócz produkcji okien i drzwi produkowane są również min. stolarka PPOŻ, fasady aluminiowe, ogrody zimowe, zabudowy tarasów, zabudowy przestrzeni biurowej czy daszki całoszklane. R&D Tech dostarczyło do firmy PROFIMMER centrum obróbcze Phantomativc M3 i dwugłowicową piłę Precision TS2.


Jesteśmy firmą z doświadczeniem i zaangażowanym podejściem do każdego projektu. Gwarantujemy realizację nowoczesnych aranżacji i niepowtarzalnego wykorzystania przestrzeni, zapewniając wysoką jakość, niezawodność i komfort użytkowania na wiele lat. Na hali produkcyjnej w Zgierzu, w której produkujemy kompletne konstrukcje z aluminium, bazując na najlepszych profilach aluminiowych Aluprof, posiadamy wysoko zaawansowane technologicznie maszyny. Zakup urządzeń Emmegi, to gwarancja jakości i najnowszej technologii, a właśnie jakość naszych produktów jest dla nas sprawą priorytetową. Nasza filozofia opiera się na oferowaniu asortymentu najwyższej klasy, sprawdzonego oraz spełniającego obowiązujące normy prawa budowlanego. Dostarczone przez R&D Tech nowe urządzenia znacząco wesprą procesy produkcyjne – stwierdzają właściciele Beata i Jacek Stępień.


Zakupiona piła to model PRECISION TS2 - piła nowoczesna i ergonomiczna. Urządzenie posiada trzy osie sterowane numerycznie, unikalny, opatentowany przez EMMEGI, elektronicznie kontrolowany system pochylania głowic, zapewniający ustawienie tarcz, mocowanie materiału oraz cięcie z niespotykaną w innych piłach dokładnością.

Phantomatic M3 to sterowane numerycznie 3-osiowe centrum obróbcze z automatycznym obrotem  narzędzia w trzech stałych pozycjach,  umożliwiające obróbkę 3 płaszczyzn. Przeznaczone do obróbki profili aluminiowych, PVC oraz  lekkich stopów.

Wiecej informacji na temat firmy R&D Tech i jej produktów na stronie: www.randdtech.pl

Przeczytaj także

Kolejne salony dołączają do prestiżowego grona Rekomendowanych Salonów Okien i D...

Sieć Rekomendowanych Salonów Okien i Drzwi cały czas się powiększa. Dziś to aż 82 punkty na mapie Polski, w których konsumenci mogą skorzystać z fachowego doradztwa w kwestiach związanych z doborem stolarki otworowej z montażem dla swojego domu czy mieszkania....

SYSTEM MOREVIEW OBSYPANY NAGRODAMI

  Najnowszy system wielkogabarytowych drzwi przesuwnych z ukrytą ramą Moreview, którego producentem jest Yawal S.A., otrzymał szereg prestiżowych nagród branżowych w dziedzinie innowacji oraz designu.   IRBS 2020 System Moreview otrzymał również nagrodę i tytuł Innowacyjnego Rozwiązania Branży Stolarki przyznaną...

Nasi partnerzy