Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Głosowanie - Kobiety Branży Stolarki 2024

2024-01-31 | Autor: AK
Źródło: Stolarka VIP

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do wzięcia udziału w plebiscycie na swoją ulubioną uczestniczkę w programie "Kobiety Branży Stolarki". Wybieramy wyjątkowe kobiety związane z branżą stolarki budowlanej, które w swojej pracy zawodowej robią rzeczy nadzwyczajne, godne rozpropagowania i naśladowania. Są ambitne i przedsiębiorcze, świetnie radzą sobie w biznesie i nie tylko - żaden kryzys im nie straszny, co sprawia, że zasługują na wyróżnienie. Kobiety Branży Stolarki 2024 - głosowanie czas zacząć!

Plebiscyt Kobiety Branży Stolarki organizowany jest od 2014 r. przez Stolarka VIP. Od tego czasu wręczono ponad 40 statuetek dla liderek z małych i dużych firm. „Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że to nasza firma jest jego pomysłodawcą i organizatorem, a program spotkał się z tak pozytywnym odzewem. Chcemy w ten sposób zwrócić Państwa uwagę na wielką i nieprzypadkową rolę, jaką odgrywają kobiety na różnych stanowiskach w naszej mocno zmaskulinizowanej branży.” – dodaje Grzegorz Cendrowski.

Dlaczego warto oddać swój głos? Jest to okazja, aby wyrazić swoje poparcie dla konkretnej uczestniczki i okazać jej wsparcie. Pomyśl o tym jako o możliwości uhonorowania jej wysiłków, pokazania, że jej talent i praca są doceniane. Każdy głos ma ogromne znaczenie.

Jak oddać swój głos?
Cały proces jest naprawdę prosty! Wystarczy wejść na stronę internetową programu "Kobiety Branży Stolarki" i tam znajdziesz informacje na temat wszystkich uczestniczek oraz sposób oddania swojego głosu poprzez kliknięcie odpowiedniego przycisku. Pamiętaj, że każdy głos jest ważny. Tak więc, do dzieła! Klikaj, głosuj i bądź częścią tej wspaniałej przygody!

Aleksandra Grużewska – Kierwonik Operacyjny w firmie GDAŃSKA FABRYKA OKIEN

Pani Aleksandra jest absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i chociaż kształciła się na kierunku humanistycznym, to 9 lat temu los splótł ją z branżą stolarki. Od 2016 r. wierna Gdańskiej Fabryce Okien, w której sporo energii poświęca na pomoc Zarządowi w rozwoju firmy. Przez ten czas udało jej się stworzyć prężnie działający i ciągle rosnący Dział Realizacji i Logistyki oparty w głównej mierze o kobiety. Zawsze dba o dobrą organizację pracy i wspiera swoją kreatywnością Dział Sprzedaży. W roku 2023 przerzuciła swoją wiecznie niespożytkowaną energię na działania związane z marketingiem, w którym z zaangażowaniem dba o wizerunek Gdańskiej Fabryki Okien. Dzięki swojej otwartości i umiejętnościom organizacyjnym udało jej się skoordynować z dużym sukcesem wydarzenie Mistrzostw Pianowania 2023.

Zarówno w pracy, jaki i w życiu prywatnym ceni sobie porządek. Nie lubi nudy, ptasiego mleczka i marudzenia. Za to przepada za dobrą kawą, schłodzonym prosseco i piłką nożną. Zawsze powtarza, że największą motywacją do działania są ludzie, a w jej słowniku nie ma wyrażenia „nie da się”. Prywatnie szczęśliwa żona, posiadaczka kota i przyszła mama.

Motto życiowe: „THINK PINK!”
 


Joanna Cypryańska – właścicielka firmy ABR Joanna Cypryańska

Pani Joanna jest absolwentką Wydziału Zarządzania w Wyższej Szkole Zarządzania /The Polish Open University, ekspertką od stolarki, projektowania wnętrz, Coach Kognitywny, pasjonatką budownictwa i architektury. Od 25 lat związana z branżą budowlaną. Współwłaścicielka firmy ABR oraz członek zarządu ABR Group Sp. z o.o. – firm prowadzonych wspólnie z mężem, zajmujących się dostarczaniem produktów i usług z zakresu szeroko pojętej stolarki budowlanej. Prowadzi profil na Instagramie @stolarka.jest.kobieta, który edukuje, wspiera i inspiruje inwestorów budujących dom. Współtwórczyni Klubu Kobiet Branży Budowlanej – nowej kobiecej przestrzeni w budownictwie, w której m.in. dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, integrując kobiety i współtworząc miejsce do nawiązywania wartościowych kontaktów. Zwiększa tym samym świadomość kobiet na temat ich roli w branży i podejmuje działania na rzecz wyrównywania szans.

W firmie osobiście zajmuje się indywidualnym doradztwem produktowym, zapewniając fachową wiedzę i optymalne rozwiązania, dbając jednocześnie, aby w całym procesie sprzedaży klient czuł się komfortowo i bezpiecznie. Propagatorka jakości i prawidłowego montażu.
W pracy najważniejszy jest dla niej człowiek i jego potrzeby, a współpracę z klientami tworzy w oparciu o wzajemne zaufanie i zrozumienie. W optymalny sposób wspomaga inwestorów w trudnych wyborach podczas procesu budowy domu. Budownictwo, architektura i nowinki technologiczne to dopełnienie jej życia, którymi z radością dzieli się z innymi. W 2023 r. podczas XIX edycji konkursu o tytuł BiznessWoman Award zorganizowanego przez redakcję czasopisma „BusinessWoman&Life” otrzymała tytuł Lider Profesjonalnego Doradztwa w Branży Budowlanej. Kocha wolność i porządek, kontakt z naturą, caravaning i moto wojaże.

Motto życiowe: „Nie ma nic cenniejszego niż ZAUFANIE DO SIEBIE samego”

Barbara Perłak-Porczak – Dyrektor operacyjny/Prokurent w firmie BemaRes
 
Pani Barbara jest absolwentką Politechniki Rzeszowskiej o specjalizacji zarządzanie i marketing. Posiada Certyfikat audytora wewnętrznego systemy zarządzania jakością ISO 9001 oraz ukończyła kurs finansowo-księgowy. Swoją karierę w firmie BemaRes Nowoczesne Okna i Drzwi rozpoczęła w 2014 r. od stanowiska administracyjnego, gdzie przez kolejne lata pięła się po szczeblach kariery. W bieżącym roku świętuje swoje 10-lecie w branży stolarki otworowej.

Od 5 lat pani Barbara pełni funkcję dyrektora operacyjnej w firmie BemaRes Nowoczesne Okna i Drzwi, będącej pionierem we wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań w branży stolarki otworowej. Dodatkowo od 2020 r. jest prokurentem oraz dyrektorem operacyjnym w spółce WinDoorMatic Sp. z o.o., która specjalizuje się w produkcji podwalin z purenitu dla stolarki otworowej i innych zastosowań w budownictwie. W obu przedsiębiorstwach pani Barbara aktywnie współtworzy i nadzoruje działania finansowo-księgowe, zarządza schematami sprzedaży, działami kadrowymi oraz marketingiem. Jej sukces opiera się na umiejętności słuchania i reagowania na potrzeby zarówno klientów, jak i współpracowników. Jej praca zawodowa stanowi dla niej nie tylko źródło satysfakcji, ale też motywacji.

Pani Barbara jest osobą niezwykle otwartą, komunikatywną i wykazującą umiejętności negocjacyjne. Potrafi znaleźć rozwiązania w trudnych sytuacjach, zarówno wewnątrz, jak i poza firmą. Zawsze gotowa służyć dobrą radą i pomocną dłonią, bo człowiek jest dla niej priorytetem. Jest zaangażowana w innowacyjne działanie marketingowe i jako klucz do sukcesu, uznaje ciągłe polepszanie warunków pracy swoich pracowników. W życiu prywatnym jest szczęśliwą żoną i dumną mamą córki oraz właścicielką psa. Czas wolny spędza z rodziną i dobrą książką z zakresu psychologii. Studia psychologiczne są jej kolejnym krokiem w rozwoju do dalszej kariery.

Motto życiowe: „Aby zapalać innych, samemu trzeba płonąć” oraz „Ludzie z pasją mogą zmieniać świat na lepszy”
  

Przeczytaj także

Pierwszy w Polsce sortownik Stürtz do paneli drzwiowych w fabryce drzwi Martom.

Firma Martom od ponad 20 lat działa w branży drzwiowej, przez ten okres opracowała i opatentowała wiele rozwiązań zarówno w zakresie technologii jak i wzornictwa.  Firma nieustannie inwestuje w nowoczesny park maszynowy, gdyż doskonalenie procesów jest najlepszym gwarantem jakości, a...

Okna Mielczarek komplementuje Paneldoor

Paneldoor to prężnie rozwijająca się, prestiżowa marka, która łączy w sobie młodość i doświadczenie. Siedziba firmy znajduje się w Białymstoku w fabryce wyposażonej w nowoczesny park maszynowy. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowniczej oraz stosowaniu najwyższej jakości materiałów, wypełnienia drzwiowe firmy...

Nasi partnerzy