Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Aplikacja CRM dla branży stolarki – innowacja w budowaniu relacji z klientem

2023-03-23 | Autor: AK
Źródło: SmartPlan

W wysoce konkurencyjnym środowisku kluczowym aspektem prowadzenia działalności jest koncentracja na skutecznym zaspokajaniu potrzeb klientów. Obecnie jest to podstawa przetrwania i rozwoju firmy. Dlatego zastosowanie innowacyjnych technologii, narzędzi i rozwiązań informatycznych pozwala znacząco usprawnić prowadzenie biznesu oraz poprawić działalność operacyjną przedsiębiorstwa, co bezpośrednio przekłada się na jakość obsługi klienta. Jeśli prowadzisz firmę zajmującą się sprzedażą i montażem stolarki budowlanej, to innowacyjne rozwiązanie zostało stworzone właśnie  z myślą o Twojej firmie.

W jaki sposób Smart-Plan wspiera Twoją firmę?

Aplikacja internetowa Smart-Plan to coś więcej niż standardowy system CRM wspomagający pracę przedsiębiorstwa. To wysoce rozbudowane narzędzie dedykowane firmom z branży stolarki budowlanej, pozwalające porządkować wszystkie procesy, począwszy od etapu ofertowania po oddelegowanie do montażu odpowiednich ekip monterskich. Jego główną zaletą jest to, że będąc w dowolnym miejscu, o dowolnym czasie, posiadając dostęp do Sieci, mamy do dyspozycji wszystkie dokumenty, które do tej pory były poukrywane w segregatorach. „Smart-Plan pozwala jeszcze lepiej dopilnować, aby każdy klient został obsłużony w należyty sposób, a dzięki archiwizowaniu całej historii przebiegu sprzedaży u danego klienta można w bardzo łatwy sposób po czasie wrócić do potrzebnych nam informacji”– mówi Marcin Kanik, wyłączny dystrybutor aplikacji Smart-Plan.

Smart-Plan to rozbudowane narzędzie, będące w stanie zastąpić wiele innych dotychczas używanych systemów, przenieść je w jedno miejsce. Tworzenie ofert, obsługa poczty internetowej, przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych czy wysyłanie powiadomień SMS ściśle powiązane z kalendarzem – to tylko kilka funkcjonalności, które daje nam aplikacja Smart-Plan. „Wdrażając Smart Plan w swojej firmie, podniesiesz efektywność sprzedaży dzięki lepszej organizacji pracy, co z pewnością zauważą Twoi klienci” – dodaje Marcin Kanik.

Smart-Plan wyróżniony za innowacyjność

Świat się zmienia, a w ślad za nim zachodzą też zmiany w prowadzeniu biznesu. Dlatego coraz więcej przedsiębiorstw wdraża programy, które mają ogromny wpływ na rozwój biznesu, pomagają wpłynąć na efektywność, osiągać wyznaczone cele i wyprzedzić konkurencję. Aplikacja Smart-Plan zdobyła uznanie Kapituły i otrzymała nagrodę Innowacyjne Rozwiązania Baraży Stolarki 2023, przyznawaną od ośmiu lat przez Stolarka VIP. Jest to narzędzie wspomagające salony stolarki budowlanej, dzięki któremu mogą liczyć na ogólną poprawę jakości swojej pracy, przyspieszenie i podniesienie jakości decyzji, oszczędność czasu i pieniędzy oraz gwarancję dostępu do aktualnych informacji i plików. Aplikacja wspomaga nawet sposób wyliczania zysków z danych realizacji dzięki specjalnie opracowanemu systemowi rozliczeń, który po wprowadzeniu kilku najważniejszych danych, wykonuje obliczenia.Uroczyste ogłoszenie laureatów programu miało miejsce na zamku w Gniewie (Zamek Gniew Hotel&SPA), podczas konferencji branżowej, która odbyła się w dniach 23-24 lutego 2023 r. Na uroczystej Gali VIP statuetkę i wyróżnienie odebrał Pan Marcin Kanik odpowiedzialny za wyłączną dystrybucję aplikacji w branży stolarki budowlanej w Polsce.

Więcej informacji na temat aplikacji oraz kontakt z ekspertem: www.smart-plan.pl

Przeczytaj także

Taśma uszczelniająca fugi z technologią MIKROTHERM

Firma ISO-Chemie opracowała wielofunkcyjną taśmę uszczelniającą do izolacji termicznej nienarażonych na warunki pogodowe połączeń okien, fasad, budynków drewnianych i pokryć dachowych.  Dzięki nowatorskiej technologii Mikrotherm, ISO BLOCO XTHERM ma niską przewodność cieplną i bardzo dobre wartości izolacji akustycznej do 62...

Bezpieczne i ciche zamykanie drzwi: nowy model TS 5000 SoftClose firmy GEZE.

Firma GEZE od lat oferuje różnego typu rozwiązania do obsługi oraz automatyzacji drzwi i okien. Jesteśmy uznanym na świecie liderem w tym obszarze, ale stale staramy się udoskonalać nasze rozwiązania. Tym razem przedstawiamy nasz nowy samozamykacz szynowy GEZE TS 5000...

Nasi partnerzy