Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Nowe możliwości dla salonów okien i drzwi

2019-07-11 | Autor: stolarkavip
Źródło: roto

Nowe podejście do serwisu

Firma Roto jako rynkowy i technologiczny lider w dziedzinie systemów okuć do okien i drzwi oferuje nie tylko najwyższy standard w zakresie bezpieczeństwa, komfortu i designu, ale także stawia na wysoki poziom serwisu dla swoich partnerów z przemysłu i handlu. Od początku roku w krajach niemieckojęzycznych firma ROTO dostarcza branżowym profesjonalistom kompleksowych rozwiązań w zakresie serwisu  okien zamontowanych w budynkach. W związku z tym została powolna nowa spółka w grupie Roto Frank Professional Service Gmb, która oferuje swoje usługi producentom okien. Dr Christian Faden, który kieruje tym przedsięwzięciem, informuje o szczegółach tej koncepcji i jej realizacji w praktyce. Jego motto to: "Nowe Podejście do serwisu”

Zadowoleni klienci

Według aktualnych szacunków w Niemczech około 600 milinów okien i drzwi wymaga konserwacji. Prawie 90% okien i drzwi nie posiada zabezpieczeń antywłamaniowych, co jest oczywistym zaproszeniem dla włamywacza. W opinie dr. Christiana Fadena branża nie jest obecnie przygotowana na wykorzystanie szans jakie wynikają z tej sytuacji rynkowej.

Kompetentne zespoły

Dlatego należy przygotować ofertę, znaleźć wykwalifikowanych fachowców, przeszkolić ich oraz związać z firmą i zbudować dobrze działający serwis. Na tych filarach opiera się koncepcja Roto. W przyszłości nasze zespoły staną się stałymi partnerami dla profesjonalistów z branży okien i drzwi.

„Na pokładzie” są już 4 zakłady w Niemczech i Szwajcarii działające w sektorze serwisowania. Naszym średniookresowym celem jest posiadanie we wszystkich aglomeracjach w Niemczech partnerskiego profesjonalnego serwisu Roto. Byłby on gwarantem zadowolenia klientów, realizując doposażenie i konserwację okien na zlecenie producenta. W ten sposób klient Roto uzyskuje faktyczna przewagę konkurencyjną, której w branży nie oferuje żaden producent okuć.

W służbie w branży

Jeżeli życzy sobie tego producent okien, wówczas serwis partnerski Roto przejmie kwestie związane z konserwacją, naprawą, modernizacją, doposażeniem i logistyką części zamiennych. Bezpośredni dostęp do kompleksowej wiedzy oraz pełnej palety produktów Roto to szybszy przebieg i zakończenie całego procesu.

Lista firm obok kliknij i powiększ. Lista firm serwisowych w Polsce:


 

 Więcej informacji na stronie: https://ftt.roto-frank.com/pl/serwis-do-pobrania/serwis-roto/serwis-okien/

Przeczytaj także

Termomodernizacja budyków będzie sprzyjać branży stolarki

Warszawa, 12 czerwca 2018 roku "TAK" dla termomodernizacji budownictwa – rezolucja IX Kongresu Stolarki Polskiej. Związek Polskie Okna i Drzwi popiera planowane przez polski rząd inicjatywy odnośnie termomodernizacji budownictwa i postuluje wprowadzenie dotacji, kredytów i ulg w tym zakresie. To...

Niespodziewane zmiany w Zarządzie firmy Porta

Z dniem 25 lutego nastąpiły zmiany w strukturze zarządu. Pragniemy poinformować o zmianach, które nastąpiły w strukturze organizacyjnej naszej firmy. W ramach realizowanej strategii rozwoju firmy podjęto decyzję o poszerzeniu składu Zarządu o jego nowych Członków. Na nowe stanowiska zostali...

Nasi partnerzy