Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Rekomendowane Salony Okien i Drzwi - marketing

2018-10-04 | Autor: Stolarkavip
Źródło: Stolarkavip

W  jaki sposób wykorzystać Znak Jakości Rekomendowane Salony Okien i Drzwi?

W dzisiejszych czasach firmy ścigają się odnośnie tego jaki outfit wybrać dla swoich pracowników, aby wyróżniać się na tle innych. Wszędzie widać zmieniające się trendy. Pięknie ubrane Panie w bankach, w sieciówkach, w sklepach odzieżowych, w restauracjach, na siłowniach. Wszędzie widać różnorodność i zmieniające się trendy. Wszystko po to, żeby przyciągnąć uwagę Klienta. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym w jaki sposób marketingowo wykorzystać Znak Jakości Rekomendowane Salony Okien i Drzwi?

Logo w outfitach firmowych

Obecnie w wielu firmach funkcjonuje pojęcie tak zwanego dress codu. W branży okien i drzwi takie wymogi także występują. Przecież nie ma nic bardziej profesjonalnego niż osoba, z głową pełną wiedzy branżowej oraz dostosowanym, schludnym, właściwym ubiorze. Jeśli chodzi o ubiór, logo Znaku Jakości, Rekomendowane Salony Okien i Drzwi możesz wykorzystać dowolnie. Na koszulkach firmowych, na kamizelkach, kurtkach. W związku z tym, że wielkimi krokami zbliża się jesień oraz zima wykorzystując logo na kurtkach, będzie ono widoczne od razu. Logo takie można także wykorzystać na rękawicach do montażu. Takie rękawice posiada każda firma, ponieważ są one niezbędne podczas pracy, praktycznie każdego z pracowników.


Umieszczenie certyfikatu w odpowiednim miejscu

Firma otrzymująca Znak Jakości Rekomendowane Salony Okien i Drzwi otrzymuje certyfikat, który może umieścić w dowolnym miejscu salonu. Ważne jest to, aby znajdował się on w miejscu, w którym uczęszcza największa liczba osób. Każdy z Klientów oraz osób odwiedzających będzie wtedy widział znak, którym posługuje się dany salon.

Naklejki na wejściu do budynku

Wiele salonów okien i drzwi należących do naszego programu wykorzystuje logo naklejając je na drzwiach wejściowych, witrynach salonu, autach, itp. Tutaj występuje pełna dowolność, a wyobraźnia naszych Laureatów nie zna granic. Jest to bardzo ważny zabieg, ponieważ Klient wchodząc do salonu widzi od razu, że miejsce to jest rekomendowane, a więc spełnia wszelkie wymogi, żeby móc szczycić się taką rekomendacją. W takim przypadku, patrząc na taki znak, Klient od razu wie, że salon cechuje się rzetelnością, wieloletnim doświadczeniem, natomiast zespół pracujący w danym miejscu jest w pełni przygotowany na to, aby pomóc Klientowi. Wizyta w takim salonie to czysta przyjemność, ponieważ Klient ma gwarancję, iż zostaje „obsłużony” na najwyższym poziomie i nie będzie  mowy o jakichkolwiek błędach. W dzisiejszych czasach dla każdego Klienta gwarancja takiej jakości to bardzo dużo. Klienci o wiele chętniej korzystają z usług takiego salonu. Taki znak umieszczany jest także na autach, które używane są w danych firmach.

Wykorzystanie Znaku Jakości w materiałach marketingowych

Obecnie w wielu firmach duży nacisk kładzie się na wykorzystanie tego typu znaku na materiałach promocyjnych. Na ulotkach, broszurach, voucherach, w katalogach sprzedawcy, itp. Klient odwiedzając dany salon, bardzo często korzysta z tego typu materiałów. Zabiera je często do domu, aby na spokojnie przejrzeć wszystko i zapoznać się z takimi materiałami. Wtedy logo umieszczone na przykład na ulotce zapada w pamięci Klienta jeszcze bardziej.

W dzisiejszej dobie Internetu, bardzo ważne jest to, aby wykorzystać logo Rekomendowanego Salonu Okien i Drzwi, umieszczając go na stronie internetowej danego salonu, a także w mediach społecznościowy. Obecnie coraz więcej salonów zakłada swoje profile na portalu społecznościowym Facebook. Jest to doskonały zabieg, ponieważ jest tam zalogowany praktycznie każdy.

Logo Znaku Jakości Rekomendowane Salony Okien i Drzwi można wykorzystać umieszczając go także w stopce wysyłając e-maile. Co jest zabiegiem bardzo trafnym, ponieważ firmy dziennie wysyłają setki e-maili. Co się z tym wiążę? Twoje logo oraz przyznany Znak Jakości zobaczy wiele osób. A jest się czym szczycić. Wiele firm umieszcza także taki Znak Jakości na roll-upach. Jest to doskonały zabieg, podczas udziału w targach oraz innych wydarzeniach branżowych. Taki znak można także wykorzystać umieszczając go na przykład na długopisach, notatnikach, papierze firmowym, kopertach, ofertach, wizytówkach, itp. Zazwyczaj Znakiem Jakości Rekomendowane Salony Okien i Drzwi może się poszczycić kilka firm w danym województwie. Jest to więc doskonała okazja do tego, aby pomyśleć, żeby umieścić taki znak na billboardzie. A ten z kolei, w najbardziej uczęszczanym miejscu w danym mieście.

Dlaczego tak ważne jest umieszczenie Znaku Jakości Rekomendowane Salony Okien i Drzwi w odpowiednim miejscu?

Wyróżnienie salonu Znakiem Rekomendowane Salony Okien i Drzwi to gwarancja na to, że każdy salon cechuje doświadczenie, jakość, rzetelność oraz pełen profesjonalizm na każdym etapie realizowanego projektu. Dlatego też ważne jest to, aby rekomendacja, którą posługuje się dany salon była także widoczna dla innych. Każdy salon, który posiada taką rekomendację powinien być dumy z tego, iż należy do tak prestiżowego grona. Dlaczego więc nie pokazywać wyróżnienia w każdy możliwy sposób? Takie działania z pewnością zaprocentują w przyszłości. I będą gwarancją rzetelności na wiele lat. Nie tylko w danym momencie. Warto pamiętać, iż zadowolony Klient, który ma świadomość tego, że salon, z którego korzysta stale się rozwija i jest na bieżąco z wszelkimi nowościami branżowymi będzie wracał w dane miejsce, a marketing szeptany zadziała o wiele lepiej niż ten, za który zapłacimy ogromne sumy.
 

Przeczytaj także

Najlepsze projekty architektoniczne wyróżnione. Robią wrażenie! Projekt Roku 202...

Jeszcze nie tak dawno urządzanie wnętrz rozumiane było przez inwestorów jako aranżacja przestrzeni, przy wykorzystaniu akcesoriów dekoracyjnych i designerskiej stolarki meblowej. Faktem jest, że nie sposób wyobrazić sobie nowoczesnych pomieszczeń nieposiadających odrębnego stylu, nadanego im aż po ostatni szlif, z...

Producent okien i drzwi Aldo o współpracy z firmą Prez-Met

ALDO  to polska firma rodzinna z ponad 25 letnią tradycją. Uznany producent stolarki otworowej. Firma, dla której najważniejsza jest  jakość produktów i komfort użytkowania. W ostatnim tygodniu kwietnia PREZ-MET dostarczył kolejną partię noży kształtowych, dzięki czemu firma rozszerzyła swoją ofertę...

Nasi partnerzy