Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Nowy Magazyn VIP dostępny już online!

2023-07-02 | Autor: AK
Źródło: StolarkaVIP

Nowy numer Magazynu VIP, wydawany przez Stolarka VIP, jest bez wątpienia wyjątkowy. Postanowiliśmy, że specjalnie dla Państwa przygotujemy wydanie elektroniczne, które już dziś można ściągnąć bezpłatnie z naszej strony.

A co w Magazynie VIP – Najlepsi z Najlepszych?

Najnowsze wydanie Magazynu VIP to prawie 50 stron, których każdy branżysta, każdy producent, każdy dystrybutor i salon sprzedaży znajdziecie w nim m.in. rekomendacje produktów i rozwiązań, eksperckie artykuły, ciekawostki, inspiracje i innowacje.

„To już nasza wieloletnia tradycja, że pokazujemy, promujemy, doceniamy znakomite osoby, firmy, produkty i rozwiązania w branży stolarki. Każdego roku mniej więcej o tej samej porze publikujemy ekskluzywny rocznik, w którym zamieszczamy Laureatów naszych programów: Kobiety Branży Stolarki, Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki, VIP Najlepsze Okna i Drzwi, Najlepsze Projekty ProSpołeczne, Salon Roku, Architektoniczny Projekt Roku, Rekomendowane Salony Okien i Drzwi, Eko Produkt.” – stwierdza Prezes Stolarka VIP, Grzegorz Cendrowski.

Magazyn VIP drukowany i on-line?

„Od kilku tygodni wielu z Państwa otrzymało naszą piękną papierową wersję Magazynu VIP – teraz pora na wersję elektroniczną, którą Państwu polecamy i zachęcamy do przeczytania. Warto jest doceniać tych, którzy poddają się niezależnej weryfikacji, którzy wyróżniają się tym czymś, którzy są „Najlepszymi z Najlepszych”, każdego roku inni, ale zawsze wyjątkowi” dodaje Grzegorz Cendrowski.

Oto nasz bezpieczny link do Magazynu VIP.  Kliknij w obrazek. Zapraszamy do lektury.  

 

Przeczytaj także

Velux mówi swoje, Fakro mówi swoje, a KE swoje

"Fakro kontra Velux - teraz już czas na sądową batalię". "Bruksela bierze stronę duńskiego Veluxa". "Polskie Fakro będzie walczyć". To są tylko trzy tytuły prasowe, a poniżej więcej szczegółów na ten temat. Komisji Europejskiej zajęło aż 6 lat, żeby stwierdzić,...

Deceuninck świętuje 30-lecie działalności w Polsce

Wspólnie ze swoimi klientami, partnerami i pracownikami Deceuninck uczcił 30-lecie działalności w Polsce. Jubileuszowa gala, która odbyła się 10 maja w Cukrowni Żnin, była doskonałą okazją do podsumowań i rozmów zarówno o przeszłości, jak i przyszłości firmy z siedzibą w...

Nasi partnerzy