Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Nowy Magazyn VIP dostępny już online!

2023-07-02 | Autor: AK
Źródło: StolarkaVIP

Nowy numer Magazynu VIP, wydawany przez Stolarka VIP, jest bez wątpienia wyjątkowy. Postanowiliśmy, że specjalnie dla Państwa przygotujemy wydanie elektroniczne, które już dziś można ściągnąć bezpłatnie z naszej strony.

A co w Magazynie VIP – Najlepsi z Najlepszych?

Najnowsze wydanie Magazynu VIP to prawie 50 stron, których każdy branżysta, każdy producent, każdy dystrybutor i salon sprzedaży znajdziecie w nim m.in. rekomendacje produktów i rozwiązań, eksperckie artykuły, ciekawostki, inspiracje i innowacje.

„To już nasza wieloletnia tradycja, że pokazujemy, promujemy, doceniamy znakomite osoby, firmy, produkty i rozwiązania w branży stolarki. Każdego roku mniej więcej o tej samej porze publikujemy ekskluzywny rocznik, w którym zamieszczamy Laureatów naszych programów: Kobiety Branży Stolarki, Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki, VIP Najlepsze Okna i Drzwi, Najlepsze Projekty ProSpołeczne, Salon Roku, Architektoniczny Projekt Roku, Rekomendowane Salony Okien i Drzwi, Eko Produkt.” – stwierdza Prezes Stolarka VIP, Grzegorz Cendrowski.

Magazyn VIP drukowany i on-line?

„Od kilku tygodni wielu z Państwa otrzymało naszą piękną papierową wersję Magazynu VIP – teraz pora na wersję elektroniczną, którą Państwu polecamy i zachęcamy do przeczytania. Warto jest doceniać tych, którzy poddają się niezależnej weryfikacji, którzy wyróżniają się tym czymś, którzy są „Najlepszymi z Najlepszych”, każdego roku inni, ale zawsze wyjątkowi” dodaje Grzegorz Cendrowski.

Oto nasz bezpieczny link do Magazynu VIP.  Kliknij w obrazek. Zapraszamy do lektury.  

 

Przeczytaj także

Mamy to! Umowy polsko-francuskie.

    Koniunktura na polskim rynku słabnie, ale za to eksport rośnie. Chociaż tradycyjnie największy rynek zbytu, czyli Niemcy przewidują bardzo mały wzrost sprzedaży (1-2%) w 2022 roku, to istnieje wielka szansa, że takie rynki, jak Francja, Belgia/Luksemburg, czy nawet...

VIP – EKO, czyli najlepsze okna i drzwi

Ekologia, troska o środowisko, zrównoważony rozwój – to nie puste frazesy czy moda. To konieczność, zarówno dla nas, jak i dla przyszłych pokoleń. Podczas historycznego 33. Konwentu Stolarki, który odbył się na Zamku w Gniewie, w dniach 23-24 lutego 2023...

Nasi partnerzy