Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Najnowszy system komputerowy WINPRO 10 Corporate

2019-05-14 | Autor: Karolina Solińska
Źródło: WinPro

Firma Quadrature została wyróżniona w Programie IRBS – Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki za system komputerowy WINPRO 10 Corporate.

Qadrature to belgijska firma założona przez Henri Picot , twórcę programu do zarządzania stolarką budowlaną WINPRO . Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w dziedzinie przemysłu przyczyniło się do tego,  że firma tworzy i uruchamia wiele programów na miarę potrzeb stolarki okienno – drzwiowej w obecnych czasach. Główny cel firmy to dostosowanie możliwości informatyki do potrzeb klienta. Firma w swojej ofercie posiada wiele rodzajów oprogramowania. Należą do nich między innymi:  wspomniany WINPRO 10 Corporate, WINPRO Factory, WINPRO Partner, WINPRO Trade. Z kolei system komputerowy WINPRO 10 Corporate został wyróżniony między innymi za to, iż moduł ten pozwala na dokładne i szczegółowe zaplanowanie zamówienia, tak aby dział zaopatrzenia oraz dział produkcji miał możliwość zrealizowania projektu zgodnie z ustaleniami z klientem.

Kluczem do sukcesu przy produkcji stolarki okiennej jest dobrze funkcjonujące oprogramowanie. Pozwala ono zwiększyć atrakcyjność oferty produkcyjnej, utrzymując jednocześnie jakość wykonania zleceń, zezwala na szybkie i sprawne wykonanie nawet bardzo skomplikowanych zamówień przy niskim poziomie kosztów. Lepszym rozwiązaniem dla przedsiębiorstwa jest jeden program, w ramach którego zachodzą procesy wspierające. Najnowszy program WINPRO 10 Corporate dostępny jest w formie modułów, w ten sposób dostosuje się on do wszystkich wymagań. Można go dowolnie konfigurować, wykorzystując tylko te moduły, które są potrzebne.

Wymienione wcześniej, to tylko niektóre z wielu możliwości WINPRO, dodatkowo program zarządza optymalizacją, logistyką, dostawami, montażem oraz posiada wiele funkcji niezbędnych do funkcjonowania firmy. Istnieje także możliwość komunikacji drogą elektroniczną, wysłanie zamówień, potwierdzeń, danych, itp. To program prosty w użytkowaniu, o przyjaznym interfejsie, pozwalający stworzenie oferty i zamówienia zgodnie z logiką produkcji i możliwościami technologicznymi.


Więcej informacji na temat produktu: www.winpro.pl 

Przeczytaj także

polando.de wspiera polskie firmy, także producentów okien i drzwi

POLANDO.de wspiera polskie firmy na rynku niemieckim Polskie firmy bez kompleksów podbijają zagraniczne rynki, a najatrakcyjniejszym odbiorcą usług pozostają niemieccy konsumenci. Pierwsza gospodarka Unii Europejskiej jest otwarta na towary i usługi zza wschodniej granicy. Przed polskimi przedsiębiorcami duże wyzwanie, ale...

Przesuwne drzwi tarasowe ze Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Budma 2020

Drzwi przesuwne SMART-SLIDE to najnowsze rozwiązanie w segmencie przesuwnych drzwi tarasowych. Cechują je przede wszystkim doskonałe właściwości techniczne oraz komfort ich obsługi, co stanowi atrakcyjną alternatywę dla często stosowanych dotychczas drzwi typu  PSK/PATIO. Innowacyjny mechanizm zamykania pozwala na prostą i...

Nasi partnerzy