Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Kolejne salony dołączają do prestiżowego grona Rekomendowanych Salonów Okien i Drzwi

2023-03-13 | Autor: AK
Źródło: Stolarka VIP

Sieć Rekomendowanych Salonów Okien i Drzwi cały czas się powiększa. Dziś to aż 82 punkty na mapie Polski, w których konsumenci mogą skorzystać z fachowego doradztwa w kwestiach związanych z doborem stolarki otworowej z montażem dla swojego domu czy mieszkania. Do grona najlepszych punktów sprzedaży dołączyły kolejne trzy nowe salony, a jeden salon odnowił swój certyfikat na kolejne dwa lata. Jesteśmy przekonani, że z czasem będzie nas coraz więcej, gdyż do magicznej „100”, którą sobie założyliśmy na początku programu, brakuje już tylko 18 salonów.

Właściciele salonów sprzedaży zdają sobie sprawę, że czasy się zmieniły. Skuteczna sprzedaż nie zależy już wyłącznie od dobrego produktu czy niskich cen. Świadomy klient zwraca uwagę na wizerunek firmy, pozycję marki w branży. Zwraca też uwagę na certyfikaty, rekomendacje. Doskonale wiedzą o tym firmy pewne swojej pozycji, laureaci kolejnej edycji programu pod nazwą Rekomendowane Salony Okien i Drzwi.  

To autorski program Stolarka VIP, w którym niezależna Kapituła nagradza i wyróżnia najlepsze salony w Polsce. Jest to ekskluzywna grupa salonów, która stanowi wzór dla całej branży. Tytuł Laureata to także ważne narzędzie marketingowe, którym można się posłużyć na wielu płaszczyznach. Posiadany certyfikat stanowi formę rekomendacji. Salony wyróżnione w programie cechuje przede wszystkim profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie, rzetelność, indywidualne podejście do każdego Klienta. Cechuje je także chęć znalezienia dogodnego rozwiązania nawet w najbardziej skomplikowanej sytuacji budowy czy remontu domu i mieszkania, a także – a może przede wszystkim – doboru stolarki okienno-drzwiowej oczywiście.

Podczas dorocznej konferencji branżowej organizowanej przez Stolarka VIP na Zamku w Gniewie w dn. 23–24 lutego 2023 r. zostały wręczone kolejne wyróżnienia i znaki jakości dla Laureatów programu Rekomendowane Salony Okien i Drzwi 2023. Poznajmy je:

Firma Impet działająca od 1997 r. od samego początku zajmuje się doradztwem, sprzedażą i montażem stolarki otworowej. Salon sprzedaży przy ul. Ostrowskiej 104 w Krotoszynie to prawdziwy showroom. Na powierzchni 150 m2 znajdziemy bogaty wybór energooszczędnych okien, drzwi, bram, rolet. To także miejsce, w którym eksperci firmy Impet doradzą w doborze najlepszych rozwiązań szytych na miarę każdego klienta. Merytoryczne porady z pewnością pozwolą na uniknięcie błędów przy wyborze okien, drzwi, bram czy rolet. „To duże wyróżnienie, ogromna duma, a jednocześnie motywacja dla całego zespołu Grupy Impet, ponieważ niezależna kapituła doceniła i uznała naszą ciężką pracę. Chcemy być najlepsi w tym, co robimy, a ta nagroda to potwierdzenie, że idziemy w dobrym kierunku" – mówi Paweł Kratowski, właściciel firmy.  

 
Salon firmowy
Sokółka Okna i Drzwi przy ul. Warszawskiej 163 w Konstancinie to aż dwa poziomy ekspozycji, która daje możliwości zobaczenia nowoczesnych, energooszczędnych okien drewnianych marki Sokółka. Potencjalny klient może dotknąć każdy produkt, a także sprawdzić subtelne niuanse dotyczące kolorów, materiałów czy akcesoriów. „Jesteśmy dumni i szczęśliwi! Przyznane wyróżnienie utwierdza nas w przekonaniu, że praca każdego z pracowników firmy jest na najwyższym poziomie. Nasi doradcy w salonie posiadają wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Pochylą się nad każdym wyzwaniem, z jakim przychodzą do nas klienci w temacie kupna lub wymiany okien i drzwi. Dla nas nie ma spraw nie do rozwiązania. Zajmujemy się kompletnym procesem: od wyboru optymalnego rozwiązania po fachowy montaż okien” – mówi Hubert Olszewski, kierownik oddziału i salonu w Konstancinie.

 

Firma Plastimet to firma rodzinna z wieloletnim doświadczeniem, a fabryczny Salon Sprzedaży przy ul. Suwalskiej 82 w Ełku to nowe miejsce spotkań z klientami, gdzie można zobaczyć oferowane produkty i porozmawiać z ekspertami. „Umacnianie pozycji rynkowej naszej firmy, budowanej od ponad 30 lat, wymaga ciągłej uważności i starań w obszarze jakości. Oczekiwania klientów indywidualnych i biznesowych stale rosną i odgrywają coraz większą rolę w procesie wyboru produktu czy partnera biznesowego. Dlatego wprowadzamy i ulepszamy procesy zarządzania we wszystkich obszarach przedsiębiorstwa – od badań i rozwoju przez proces sprzedaży aż po usługi posprzedażowe. Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w zaszczytnym gronie najlepszych salonów w Polsce, jest to zasługa całego naszego zespołu” – mówi Łukasz Ostrowski, prezes Plastimet.


Galeria Okien Finestre to firma z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w sprzedaży i montażu okien, drzwi, bram, rolet w segmencie premium. W salonie przy al. Rozdzieńskiego 191 w Katowicach, na powierzchni ponad 140 m2, znajdziemy najnowsze produkty, jakie oferuje rynek, a także eksperckie porady. Firmę charakteryzuje dynamika, nowoczesność, elastyczność w podejściu do klienta oraz realizowanych zadań, a także doświadczenie, jakość, rzetelność i profesjonalizm. „Cieszymy się, że po raz kolejny nasza firma uzyskała certyfikat jakości „Reko-mendowane Salon Okien i Drzwi”. Naszym pragnieniem było stworzenie wyjątkowe-go miejsca na mapie Śląska, gdzie możemy zaprezentować najnowsze i innowacyjne rozwiązania w zakresie stolarki okiennej. Nowoczesne rozwiązania, które oferujemy, sprostają nawet najbardziej wymagającym i wizjonerskim projektom architektonicznym” – mówią właściciele firmy.Patronami programu "Rekomendowane Salony Okien i Drzwi" są wiodące marki w branży stolarki budowlanej.

Gratulujemy wyróżnionym salonom i życzymy dalszych sukcesów w biznesie.

Przeczytaj także

Innowacyjna i autorska technologia od firmy PREZ-MET.

Firma PREZ-MET pozostająca od lat w czołówce producentów maszyn do produkcji stolarki budowlanej nieustannie swoimi działaniami dąży do perfekcji w każdej sferze jej funkcjonowania. Dzięki innowacyjnemu podejściu, zaawansowanym technologiom, doświadczeniu i ciągłemu doskonaleniu swoich rozwiązań, firma PREZ-MET osiąga wysoką jakość...

Strategiczne posunięcie Paneldoor

Wiodący producent paneli drzwiowych firma Paneldoor była jednym ze strategicznych partnerów Forum 100, które odbyło się w Warszawie 26 kwietnia 2023 r. Wydarzenie przebiegało pod hasłem: „Modernizacja jako szansa – rynek, rozwiązania i marketing”. Działalność firmy Paneldoor doskonale wpisuje się...

Nasi partnerzy