Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Najlepsi są wśród nas - Broszura VIP

2021-10-10 | Autor: AK
Źródło: Stolarka VIP

Producenci okien i drzwi muszą bardzo mocno ze sobą konkurować, gdyż ich produkty oparte są o podobne komponenty: systemy, szyby, okucia, uszczelki, panele, etc. Oczywiście każdy z producentów chce czymś zaimponować, jest bardziej lub mniej widoczny, ma lepszą lub gorszą markę, produkuje z większą lub mniejszą starannością, a cenny są mniej lub bardziej zbliżone. To uogólnienie - tak, gdzie są więc różnice, dlaczego jedni są lepiej postrzegani, są innowacyjni, mają drogie produkty i dużą marżę, a inni musza konkurować tylko ceną?

Tajemnica tkwi w innowacyjności, w wartości dodanej produkty, w szybkości i skuteczności komunikacji, dobrej sieci sprzedaży, świetnej organizacji pracy, automatyzacji produkcji, logistyce dostaw, informatyzacji procesów i wielu innym elementom. Okna i drzwi w ogromnej części są tak innowacyjne, jak komponenty, maszyny, akcesoria i procesy do produkcji zastosowane. Jest jeszcze ważny element jak innowacyjny marketing i oczywiście ludzie, pracownicy, zarząd.

Każdego roku nagradzamy kilkanaście, a czasami nawet więcej Innowacyjnych Rozwiązań Branży Stolarki (IRBS), jedyny, autorski i rozpoznawalny program i to nie tylko w naszej branży. Nie inaczej będzie i w tym roku i już dziś zapraszamy producentów, ale tym razem maszyn, urządzeń, systemów, IT, komponentów, akcesoriów, fotowoltaiki i automatyki, czyli wszystkiego tego czego potrzebują nasi producenci, okien, bram, drzwi czy technik osłonowych. IRBS 2021 to także święto stolarki, to prezentacje, wyróżnienia dla laureatów, statuetki, prestiż i promocja przez cały rok. To już VI edycja tego niezwykłego i potrzebnego branży programu, bo bez innowacji nie ma rozwoju, nie ma spełnienia oczekiwań klientów, nie ma wyższych czy lepszych w ogóle marż, nie wspominając o wyróżnieniu się wśród konkurencji. Warto wspomnieć, że wyróżniliśmy i wypromowaliśmy wiele wyróżnionych rozwiązań, a było ich już dziesiątki i mamy okazję w tym roku przekroczyć 100.

"Kupuj od najlepszych" - to hasło przewodnie, które każdy branżysta, każdy producent, każdy dystrybutor i salon sprzedaży chciałby wypełnić treścią i trafić na produkt, na rozwiązanie, które będzie innowacyjne, wyjątkowe. Takie właśnie rozwiązania nagradzamy w Programie VIP – Najlepsze Okna, Drzwi, Bramy i Techniki osłonowe. Mamy więc także w broszurze VIP Laureatów tego programu z roku 2021.  Każdy klient, a może także architekt chciałby trafić do miejsca, które jest przyjazne, profesjonalne, zweryfikowane i po prostu rzetelne. Takie miejsca to laureaci programu Rekomendowane Salony Okien i Drzwi, a jest już ich ponad 75! Zapraszamy do lektury, a wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Przeczytaj także

NSG Group Etyczną Firmą 2018 roku

Na zdjęciu : odbierająca dyplom w imieniu NSG Group Monika Kuczyńska NSG Group w Polsce uhonorowana została tytułem Etycznej Firmy 2018 roku w konkursie organizowanym przez redakcję dziennika Puls Biznesu. Kapituła konkursu już po raz piąty wyróżniła firmy przywiązujące dużą...

Yawal piewszy na rynku z takim drzwiami

Drzwi panelowe Yawal Prestige z doświetlem bocznym w klasie antywłamaniowej RC3 Drzwi panelowe z doświetlami to obecnie jeden z najbardziej popularnych trendów w budownictwie mieszkaniowym. Rozwiązania tego typu mają wiele zalet. Najważniejsza z nich bez wątpienia wiąże się z dostępem...

Nasi partnerzy