Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Fakro nagrodzone tytułem VIP - Najlepsze Okna i Drzwi

2021-07-05 | Autor: Stolarkavip
Źródło: Fakro


Za nami jubileuszowy, 30 Konwent Stolarki VIP, który zaowocował nie tylko niezwykłymi wspomnieniami, ale i nową nagrodą dla naszych drzwi tarasowych HST Sky.

Tegoroczny konwent odbył się w dniach 9-10 czerwca, w hotelu 500, położonym nad Jeziorem Zegrzyńskim w Zegrzu i był doskonałą okazją do rezygnacji z dotychczasowej formy konferencji on-line, na rzecz spotkania osób z branży twarzą w twarz. uczestniczyły w nim, jak zawsze, znane i szanowane firmy, w tym również FAKRO.
Podczas 30 Konwentu Stolarki VIP położono nacisk na tematy z dziedziny nowego podejścia do montażu stolarki. Nie zabrakło też chwili refleksji nad tym, jak pandemia zmieniła obecny rynek sprzedaży w branży budowlanej, jakie wniosła możliwości rozwoju sklepów on-line i tworzenia konfiguratorów przyjaznych klientom. Podczas prelekcji nie zabrakło oczywiście nacisku na ochronę środowiska i recykling. Natomiast zwieńczeniem części teoretycznej były debaty: ekonomiczno-branżowa i z architektami.


    
Wyjątkowym podsumowaniem wydarzenia było wręczenie nagród za innowacyjne rozwiązania nowoczesnej stolarki – Laureat VIP 2021. Wśród 5-ciu nagrodzonych produktów znalazły się drzwi podnoszono-przesuwne HST Sky od FAKRO. W tym konkretnym rozwiązaniu doceniono nowoczesną myśl technologiczną, dzięki której produkt zyskał szereg funkcjonalności, mających realny wpływ na komfort jego użytkowania. Drzwi podoszono-przesuwne HST Sky zostały tak zaprojektowane, żeby dostarczyć jak najwięcej światła do wnętrza pomieszczenia. Zastosowano w nich duże przeszklenia, w tym bezramowe stałe skrzydło, w którym pakiet szybowy osadzony jest bezpośrednio w progu i profilach ościeżnicy. Konstrukcja drzwi HST Sky zapewnia jednocześnie, mimo dużych gabarytów, swobodę i łatwość ich obsługi. Wszystkie te składowe czynniki są niepodważalnym wyróżnikiem wśród proponowanych na rynku rozwiązań.

 

Przeczytaj także

Tak nas widzą, jak o nas piszą, czyli PANELDOOR w opiniach swoich klientów

W dobie wzrastającej niepewności oraz dynamicznych zmian w podaży i popycie partnerstwo nabiera istotnego znaczenia. Między dostawcą i nabywcą istotną rolę odgrywa wzajemne zaangażowanie w realizowany proces. Dlatego warto postawić na sprawdzonego partnera, dzięki któremu podniesiemy swoją konkurencyjność na rynku...

Laureaci konkursu IRBS 2019

Najlepsi są wśród nas czyli Laureaci Programu Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki 2019 na zamku w Gniewie Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki 2019 - Organizator Stolarka VIP from stolarkavip

Nasi partnerzy