Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Mamy to! Umowy polsko-francuskie.

2022-05-16 | Autor: Stolarkavip
Źródło: Stolarka VIP

 

 

Koniunktura na polskim rynku słabnie, ale za to eksport rośnie. Chociaż tradycyjnie największy rynek zbytu, czyli Niemcy przewidują bardzo mały wzrost sprzedaży (1-2%) w 2022 roku, to istnieje wielka szansa, że takie rynki, jak Francja, Belgia/Luksemburg, czy nawet Szwajcaria mogą okazać się bardzo dobrymi (z pewnością już są) z dużą dynamiką wzrostu sprzedaży. Sprzedajesz, dystrybuujesz, produkujesz? Te dokumenty są dla ciebie! Mamy także umowy na rynki niemieckie, ale to tylko przypomnienie, gdyż umowy na rynki francuskie to realna potrzeba naszej branży i my to mamy!

Co łączy te rynki zbytu? Język i prawodawstwo. - jest podobne, a może nawet identyczne. A jeżeli prawo i język są zbliżone, to żeby działać skutecznie i zgodnie z prawem, żeby zabezpieczyć swoje interesy i nie ryzykować niepotrzebnie, musimy mieć...umowy. My już je mamy, my już jest państwu możemy zaoferować, my już wiemy, że wiele firm na to czekało od dawna. Polsko-francuskie i francusko-polskie (umowy w dwóch językach) umowy sprzedaży okien, drzwi, bram, rolet, etc. są dostępne. Umowy z montażem albo bez montażu!  Kto te umowy przygotowywał? Prawnicy, którzy znają Francję i Belgię, którzy tam zdobywali edukację prawną i doświadczenie, którzy znają nasza branżę, którzy są znakomicie przygotowani merytorycznie, a wieloletnie doświadczenie jest nie do przecenienia.

Umowy na rynki francusko języczne zawierają także wszystkie najnowsze zmiany, które zostaną także wprowadzone do polskiego prawa już pod koniec maja tego roku, a więc tuż, tuż.

Przykład zmian: Rękojmia konsumencka będzie opierać się na pojęciu niezgodności towaru z umową, a nie jak dotychczas na pojęciu wady fizycznej lub prawnej rzeczy. Przesłanki zgodności towaru z umową zostaną opisane w sposób bardziej szczegółowy niż obecnie, co ma pozwolić na uniknięcie części sporów dotyczących zakresu obowiązków ciążących na przedsiębiorcach.

Jeszcze raz informujemy, że posiadamy umowy w języku francuskim (francusko-polskie) dotyczące sprzedaży stolarki budowalnej. Bez tych czy właśnie takich umów trudno, czy wręcz niemożliwe jest działanie na rynkach francuskich.

Zainteresowani takimi umowami prosimy o kontakt z nami pod nr: 531 561 202 lub wysłanie maila z dopiskiem TAK Umowy Francuskie na adres: marketing@stolarkavip.pl

Przeczytaj także

Fakro ma wiele realizacji, także w USA

NOWOCZESNOŚĆ I FUNKCJONALNOŚĆ 46 OKIEN DACHOWYCH O DUŻEJ POWIERZCHNI PRZESZKLENIA Nowoczesny design wielorodzinnego budynku wyróżnia się na tle zabudowy w miejscowości Richmond, stolicy stanu Virginia - jednego z najstarszych miast w Stanach Zjednoczonych. Budynek charakteryzuje się dużą liczbą okien o...

Aluprof zwiększa moce produkcyjne, stawiając na zrównoważony rozwój i nowoczesne...

Aluprof, jako lider w branży systemów aluminiowych, nieustannie udowadnia, że odpowiednio zarządzane przedsiębiorstwo może się rozwijać nawet w okresie ochłodzenia koniunktury. Spółka w ostatnim okresie znacząco zwiększyła moce produkcyjne, uruchamiając dwie nowe lakiernie w swoim zakładzie w Bielsku-Białej oraz rozbudowując...

Nasi partnerzy