Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Drzwi MAAT - innowacyjne rozwiązanie 2019/2020

2019-05-10 | Autor: Karolina Solińska
Źródło: So Easy

Firma So Easy to Laureat Programu Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki, wyróżniona za Produkt system drzwiowy MAAT. Firma początkowo nosiła nazwę BLYWEERT Aluminium Sp. z o.o. , która powstała w 2007 roku w Warszawie. Niedawno przekształciła się i obecnie funkcjonuje pod nazwą So Easy.

So Easy to rodzina systemów aluminiowych do produkcji okien i drzwi inna niż wszystkie. Niepowtarzalne rozwiązania idei SO EASY zostały zgłoszone jako wynalazki na obszarze EU. Jeżeli chodzi o technologię, ilość elementów z których składają się gotowe konstrukcje, odczucia wizualne, rozwiązanie szczelności konstrukcji i aspektów termicznych przedstawiany przez nas system ma zdecydowanie odmienną budowę niż wszystkie inne systemy aluminiowe znane z rynku.

Drzwi MAAT w standardzie posiadają przekładkę kompensacyjną tzw. antybimetall w opatentowanej technologii. Dzięki zastosowaniu specjalnych izolatorów drzwi nie ulegają deformacji przy dużym nasłonecznieniu. Technologia idealnie sprawdza się z wykończeniem panelowym. Oryginalne mocowanie okuć drzwiowych w izolatorze zapewnia wyjątkowy design oraz wrażenia estetyczne. System drzwi MAAT jest dostępny w kilku opcjach wizualnych: klasyczny oraz industralny MUT i AMON.

Warto podkreślić, iż korzyści z zastosowania systemu drzwiowego So Easy MAAT 88mm w wersji ze szkleniem oraz panelem jest wiele. Należą do nich między innymi:

  • opatentowany system kompensacji odkształceń powstałych w wyniku różnic temperaturowych, tzw. Anti- bimetall,
  • ciekawe rozwiązanie panelowe, optymalne cechy termiczne,
  • niepowtarzalny wygląd tj. smukła ościeżnica, oryginale przekładki termiczne,
  • kilka typów wizualnych,
  • rozwiązania panelowe,
  • podświetlenie LED,
  • szybka produkcja (ok. 30% szybciej od tradycyjnych systemów).

Więcej informacji na stronie internetowej: www.soeasysystem.com

Przeczytaj także

Firmy Metal-Plast i DekoS dołączają do EPPA jako członkowie stowarzyszeni

Bruksela, dnia 3 października 2023 r. Europejskie Stowarzyszenie Handlowe Dostawców Systemów Okiennych PVC EPPA ma przyjemność powitać w gronie swoich najnowszych członków stowarzyszonych dwie polskie firmy recyklingowe Metal-Plast i DekoS. Dołączenie polskich firm do EPPA jest wyznacznikiem dużej wagi recyklingu...

Rozbudowa fabryki okien firmy Pagen

PAGEN rozbudowuje fabrykę i zamierza podwoić moce produkcyjne Małopolski producent okien, drzwi, rolet i bram garażowych realizuje kilkumilionową inwestycję, której celem jest rozbudowa zakładu produkcyjnego i rozwój parku maszynowego. Firma stawia na rozwój produkcji stolarki aluminiowej, segmentowych bram garażowych i...

Nasi partnerzy