Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

4.i Innovation Leaders w branży stolarki 2019

2019-03-05 | Autor: stolarkavip
Źródło: stolarkavip

  Innowacyjna firma to firma kompletna i konkurencyjna

Przedsiębiorstwo innowacyjne to takie, które umie tworzyć, absorbować i zbywać nowe produkty, oraz takie, które charakteryzuje się zdolnością ciągłego adaptowania się do zmian zachodzących w ich otoczeniu i spełniać oczekiwania konsumenta.
Przedsiębiorstwo zorientowane na innowacje to takie, które prowadzi prace badawczo-rozwojowe, rejestruje patenty i znaki towarowe,  kieruje na działalność  badawczą i wdrożeniową dość znaczne nakłady finansowe, permanentnie wdraża nowe rozwiązania naukowo-techniczne, ma duży udział nowości, ciągle wprowadza innowacje rozwiązania na rynek i jest aktywna marketingowo.
W dniach 21-22 lutego br. w Centrum Konferencyjno-Hotelowym & SPA Zamek Gniew w Gniewie (woj. pomorskie) odbył się 24 Konwent Stolarki VIP. W jednym miejscu podczas wieczornej Gali blisko 140 uczestników miało niecodzienną okazję poznać laureatów nowego i oryginalnego programu/konkursu pod nazwą „4i” Innovation Leaders.

Celem konkursu „4i” Innovation Leaders było, jest i będzie wyłonienie i docenienie tych przedsiębiorstw, dla których szeroko pojęta innowacyjność jest motorem działania. Te firmy odniosły konkretne sukcesy rynkowe dzięki inwestowaniu w szeroko pojętą działalność innowacyjną i które konsekwentnie ją rozwijają.  Poprzez działalność innowacyjną rozumiemy wszelkie nowe rozwiązania, usługi, technologie i produkty, które zostały wdrożone do produkcji i wprowadzone na rynek, jak również rozwiązania innowacyjne w sferze ludzi, organizacji przedsiębiorstwa, marketingu, czy związane z jego działalnością społeczną - mówi Grzegorz Cendrowski organizator programu, z ramienia Stolarka VIP.


Kapituła programu przyznała złoty, srebrny i brązowy dyplom w 4 kategoriach tj. duże przedsiębiorstwa z kapitałem polskim, duże przedsiębiorstwa z kapitałem zagranicznym, małe i średnie przedsiębiorstwa z kapitałem polskim oraz małe i średnie  przedsiębiorstwa z kapitałem zagranicznym . A oto nasi laureaci:

 

Nazwa firmy

W kategorii

Złoty Dyplom

Brevis s.c.

Firma Polska, małe i średnie przedsiębiorstwa

Fakro Sp. z o.o.

Firma Polska, duże przedsiębiorstwa

Roto Okucia Budowlane Sp. z o.o.

Firma Zagraniczna, duże przedsiębiorstwo

Roto Okna Dachowe Sp. z o.o.

Firma Zagraniczna, duże przedsiębiorstwo

Srebrny Dyplom

Krispol Sp. z o.o.

Firma Polska, duże przedsiębiorstwo

Zakład Stolarki Budowlanej „Cal” Sp.j.

Firma Polska, małe i średnie przedsiębiorstwo

Brazowy Dyplom

Bielska Fabryka Dźwigów „ Befard”

Firma Polska, małe i średnie przedsiębiorstwo

Witraż Sp. z o.o. Sp.k.

Firma Polska, małe i średnie przedsiębiorstwo

Firma Bajcar

Firma Polska, Małe i średnie przedsiębiorstwo

Magnum Tadeusz Romański

Firma Polska, małe i średenie przedsiębiorstwo