Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Złota 15 zagranicznych firm – statuetki rozdane

2023-10-01 | Autor: AK
Źródło: StolarkaVIP

 

Około 80% wsadu w polskich oknach, fasadach, drzwiach czy technikach osłonowych pochodzi z zagranicznych komponentów, produkowanych na zagranicznych systemach, maszynach, szybach i wielu elementach składowych. Bez tego polscy producenci okien, drzwi, bram i rolet nigdy nie odnieśliby tak spektakularnych sukcesów i to właśnie dzięki temu najlepsza stolarka produkowana jest właśnie w Polsce, w konsekwencji czego jesteśmy eksporterem nr 1.


Po raz pierwszy w historii naszej branży Stolarka VIP zorganizowała branżowy plebiscyt, w którym to właśnie użytkownicy internetu wybrali najlepszych z najlepszych, czyli „Złotą 15” zagranicznych dostawców maszyn, urządzeń, systemów, komponentów, IT, akcesoriów etc.

Wyróżnienia przyznano na podstawie profesjonalnie przygotowanej i przeprowadzonej przez firmę zewnętrzną ankiety, w branżowym głosowaniu internetowym. Wszystko odbyło się pod naszym autorskim nadzorem. Głos oddała bardzo duża, reprezentatywna grupa ponad 330 respondentów. Wśród nich znalazły się firmy producenckie, dostawcy komponentów, dystrybutorzy, dilerzy, media i eksperci branżowi. Nasze ponad 14-letnie doświadczenie w branży stolarki jest najlepszym gwarantem rzetelności przeprowadzonej ankiety, ale przede wszystkim wiedzy o firmach, analizy rynku i bieżącego kontaktu z ponad 1000 + firm w całej Polsce – stwierdza Grzegorz Cendrowski, prezes Stolarka VIP.

Jak wyłoniono Laureatów Plebiscytu?

Plebiscyt ogłoszono 21 sierpnia 2023 r. Wtedy też rozpoczęło się głosowanie na ponad 86 kandydatów w 15 kategoriach. Głosowanie trwało do 10 września 2023 r. Spośród kandydatów, którzy otrzymali największą liczbę głosów, wyłoniono laureatów odpowiednio w każdej kategorii. Wyniki ogłoszono podczas zorganizowanej dwudniowej konferencji branżowej, czyli VIII Międzynarodowego Forum Stolarki, które odbyło się w dniach 20-21 września w hotelu Lamberton w Ołtarzewie k/Warszawy.  

 

Kategorie i Laureaci
•    ALUPLAST Sp. z o.o
Kategoria: Systemy PVC do okien i drzw

• SCHÜCO INTERNATIONAL POLSKA Sp. z o.o.
Kategoria: Systemy aluminiowe do okien drzwi i fasad

•   STÜRTZ POLSKA Sp. z o.o.
Kategoria: Maszyny do produkcji okien i drzwi

•  SAINT-GOBAIN POLSKA Sp. z o.o.
Kategoria: Szkło i szyby

•WINKHAUS POLSKA BETEILIGUNGS Sp. z o.o. Sp.k.
Kategoria: Okucia obwiedniowe

• RENOLIT POLSKA Sp. z o.o.
Kategoria: Okleiny do okien i drzwi

•   REMMERS POLSKA Sp. z o.o.
Kategoria: Farby, proszki, lakiery
 

• HOPPE Sp. z o.o.
Kategoria: Klamki, zamki, antaby, zasuwnice

•   ADECO POLSKA Sp. z o.o.
Kategoria: Wypełnienia drzwiowe

•    GEBHARDT-STAHL POLSKA Sp. z o.o.
Kategoria: Wzmocnienia do okien i drzwi


•   EXTE Sp. z o.o.
Kategoria: Systemy do produkcji rolet i żaluzji

•    GEZE POLSKA Sp. z o.o.
Kategoria: automatyka do okien, drzwi, bram, rolet i żaluzji

•    TREMCO ILLBRUCK Sp. z o.o. i  SOUDAL Sp. z o. o. - ex aequo
Kategoria: Chemia budowlana, systemy montażowe do okien, drzwi i fasad

•    ORGADATA EAST EUROPE Sp. z o.o.
Kategoria: Systemy informatyczne, logistyka produkcji 

•    SWISSPACER  (Saint-Gobain)
Kategoria: Uszczelki, ramki, uszczelniacze do okien, drzwi i fasad


Gratulujemy Laureatom!

Przeczytaj także

Drutex wspiera kulturę

Drutex został partnerem największej czasowej wystawy obrazów wybitnego współczesnego rysownika, rzeźbiarza, grafika i malarza, Zdzisława Beksińskiego. Wystawa odbędzie się w Warszawie w dniach 26 czerwca - 5 września 2021 roku. W trakcie jej trwania zostanie zaprezentowanych ponad 60 wybitnych obrazów...

Obiekt roku w systemach Aluprof - głosowanie

Internauci wybierają „Obiekt Roku w Systemach Aluprof” IV edycja prestiżowego konkursu „Obiekt Roku w Systemach Aluprof” wchodzi w kolejną fazę. Od 30 czerwca to internauci będą głosować na najciekawszy polski i zagraniczny budynek. Osoby, którym uda się wytypować zwycięzcę konkursu, wezmą udział...

Nasi partnerzy