Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Tak nas widzą, jak o nas piszą, czyli PANELDOOR w opiniach swoich klientów

2023-01-25 | Autor: AK
Źródło: Paneldoor

W dobie wzrastającej niepewności oraz dynamicznych zmian w podaży i popycie partnerstwo nabiera istotnego znaczenia. Między dostawcą i nabywcą istotną rolę odgrywa wzajemne zaangażowanie w realizowany proces. Dlatego warto postawić na sprawdzonego partnera, dzięki któremu podniesiemy swoją konkurencyjność na rynku oraz powiększymy swój zysk. Najlepszym przykładem jest kooperacja partnerów z firmą Paneldoor. Sprawdź, co na temat współpracy mówi współwłaściciel firmy oraz jego klienci.

Firma Paneldoor to prężnie rozwijająca się marka, która łączy w sobie nowoczesność, doświadczenie, wiedzę i kompetencje. Produkują i projektują panele drzwiowe, w których śmiało wprowadzają wiele aranżacji od stylistyki retro do futurystycznego designu. Nie mają zahamowań w swojej formie i koncepcji – nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Panele drzwiowe firmy Paneldoor otwierają umysły najwybredniejszych klientów, którzy poszukują wyjątkowych i niepowtarzalnych drzwi do swojego domu.

Działając na rynku wiele lat, doskonale zdajemy sobie sprawę, iż gwarantem sukcesu naszej firmy jest wysoka jakość oferowanych produktów. Z tego też powodu kładziemy nacisk na kooperację tylko z markowymi dostawcami komponentów. Do produkcji naszych paneli drzwiowych używamy wyłącznie certyfikowanych materiałów, pochodzących zarówno od polskich, jak i zagranicznych  producentów mówi współwłaściciel firmy Michał Baran.

A jak oceniają współpracę inni…

Z firmą Paneldoor nawiązaliśmy współpracę tuż po rozpoczęciu naszej działalności. W relatywnie krótkim czasie panele dostarczane przez Pana Michała wyparły innych producentów z naszego autorskiego programu sprzedażowego drzwi wejściowych. Firma Paneldoor dostarcza w konkurencyjnych terminach wysokiej jakości wypełnienia, które zaskarbiły sobie sympatię u naszych niemieckich i angielskich odbiorców, nie tylko dzięki nowoczesnemu wzornictwu, ale też szerokiej palecie modeli klasycznych. Na życzenie klienta możliwa jest produkcja panelu wg własnego projektu. Modele serii prestiż zagościły nawet u naszego nowozelandzkiego autoryzowanego partnera. Pan Michał reprezentuje wybitne umiejętności handlowe i utrzymuje relacje na wysokim poziomie. Nasi handlowcy czerpią garściami z jego własnych doświadczeń rynkowych. Życzymy sobie zatem dalszej, tak owocnej kooperacji z firmą Paneldoor - Krzysztof Bielski, E. Link Koszalin.

Od początku istnienia naszej firmy współpracowaliśmy z firmą Unikam. Kiedy do ekipy dołączył Pan Michał Baran i stworzył z panem Wiesławem Horodeńskim spółkę pod nazwą Paneldoor, rzeczą naturalną stało się zamawianie w nowej firmie. Podstawowym kryterium przy wyborze dostawców jest dla nas relacja cena-jakość (z naciskiem na tę drugą). I to jest zdecydowanie mocna strona firmy Paneldoor. Lubię też ich wielkość. Firma jest na tyle duża, aby móc określić ją mianem poważnego partnera w interesach, a jednocześnie nie na tyle wielka, żeby trawiła ich choroba gigantyzmu. Wiem, z kim rozmawiam, zamawiając towar czy ustalając termin dostawyPaweł Zajkowski, właściciel firmy ZED.

Z firmą Paneldoor, a może z Michałem znamy się od lat. Od samego początku istnienia firmy i jeszcze wcześniej z poprzedniej firmy. Dlaczego współpracuję z Paneldoor? Dlatego, że jest dobry kontakt, najlepszy produkt i satysfakcjonująca cena, a także za wiele innych, cenniejszych rzeczy, takich jak: podejście do klienta, pomoc z ich strony w każdej sytuacji i brak jakichkolwiek ograniczeń w realizacji zamówień. Kiedy nasi klienci tworzą we własnych głowach wymarzone modele drzwi, ja przelewam to na szkic i wysyłam z zapytaniem do Michała, czy jesteśmy w stanie takie cudo stworzyć? Odpowiedź jest zawsze jedna... oczywiście. Nie muszę się martwić, że konkurencja ma nowsze modele w swoich katalogach, ponieważ z firmą Paneldoor jestem w stanie dokonać wszystkiego, czego zapragnie mój klient. To właśnie wyróżnia firmę, a dzięki temu i nas. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Od początku działalności nie miałem żadnych zgłoszeń reklamacyjnych, co również świadczy o jakości produktów tego producenta. Nie ma żadnych problemów z dostawami, nawet z pojedynczymi sztukami, gdzie w innych firmach zawsze musiało być minimum logistyczne. Dlatego nie wyobrażam sobie współpracy z innym producentem paneli do naszych drzwiMariusz Bernecki, właściciel firmy MB-OKNA.

Nic dodać, nic ująć, a raczej tylko pogratulować.Opinie o firmie Paneldoor mówią same za siebie.

Więcej informacji na temat produktów oraz kontakt z ekspertem: www.paneldoor.pl

 

Przeczytaj także

Złota 15 zagranicznych firm – statuetki rozdane

  Około 80% wsadu w polskich oknach, fasadach, drzwiach czy technikach osłonowych pochodzi z zagranicznych komponentów, produkowanych na zagranicznych systemach, maszynach, szybach i wielu elementach składowych. Bez tego polscy producenci okien, drzwi, bram i rolet nigdy nie odnieśliby tak spektakularnych...

Roto Holding AG ze wzrostem – dobra kondycja mimo pandemii

Roto Holding AG, producent technologii okiennych, okien dachowych i dostawca usług serwisowych, posumował wyniki ostatniego roku. Grupa zwiększyła globalną sprzedaż i zyski o ok 2% oraz osiągnęła wszystkie cele, mimo warunków pandemii. Podczas 15. Międzynarodowej Konferencji Prasowej Roto zapowiedziało ambitne...

Nasi partnerzy