Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Redan i Prezmet - wzorowa kooperacja

2021-01-20 | Autor: AK
Źródło: PREZMET

Pomimo trwającej pandemii firma Prezmet – polski producent maszyn dla branży stolarki, nie zwalnia tempa. W grudniu 2020r przedstawiciele firmy odwiedzili swojego Partnera Biznesowego oraz lidera rynku północno-zachodniego - firmę Redan z Połczyna Zdroju.

Ten uznany producent stolarki otworowej z PVC oraz aluminium działa na rynku już ponad 20 lat. Jak podkreślają właściciele Państwo Renata i Dariusz Daniłowicz”…szczególnie dumni jesteśmy  , że udało się nam zbudować zespół zaangażowanych i podobnie myślących ludzi, dążących do osiągnięcia wyznaczonego celu”. Prócz działalności produkcyjnej oraz sprzedażowej właściciele są mocno zaangażowani w różnego rodzaju akcje społeczne, często obejmując mecenatem wiele akcji charytatywnych.
Produkcja stolarki otworowej PVC w firmie REDAN odbywa się w większości w oparciu o technologię Precision Line z polskiej firmy PREZ-MET.  Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii zgrzewania Precision Line stolarka firmy REDAN cechuje niespotykana wręcz estetyka wykonania przy zachowaniu wysokich parametrów cieplnych i wytrzymałościowych.


Jakość stolarki powstałej na liniach dostarczonych przez firmę PREZ-MET doceniają przede wszystkim finalni odbiorcy, co przekłada się na większe zainteresowanie oferowanymi przez REDAN wyrobami. Klienci wymagają obecnie od dostawców stolarki PVC czegoś więcej niż zwykłego, poprawnie zgrzanego produktu. Liczą, że otrzymają wyrób łączący w sobie wytrzymałość na lata i przyjemną dla oka estetykę.
Zgrzewarka czterogłowicowa ZGP760 PRECISION LINE została doceniona przez kapitułę programu Innowacyjne Rozwiązania branży stolarki w 2020 roku – programie organizowanym przez Stolarka VIP.

Przeczytaj także

Niezawodna technologia okuć ROTO

Roto, producent okuć do okien i drzwi, przewiduje wzrost udziału systemów przesuwnych w globalnym rynku okuć na świecie. Zdaniem ekspertów to segment o dużym potencjale, z szansą na szybki rozwój. Duże okna i drzwi przesuwne są obecnie jednym z najważniejszych...

Niespodziewane zmiany w Zarządzie firmy Porta

Z dniem 25 lutego nastąpiły zmiany w strukturze zarządu. Pragniemy poinformować o zmianach, które nastąpiły w strukturze organizacyjnej naszej firmy. W ramach realizowanej strategii rozwoju firmy podjęto decyzję o poszerzeniu składu Zarządu o jego nowych Członków. Na nowe stanowiska zostali...

Nasi partnerzy