Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Paneldoor podsumowuje rok 2022 i zdradza plany na przyszłość

2023-02-06 | Autor: AK
Źródło: Paneldoor

Ubiegły rok był kolejnym udanym, zarówno na rynku krajowym, jak i eksportowym. W 2023 r. firma Paneldoor planuje kontynuować ścieżkę wzrostu i wprowadza rewolucyjne zmiany w ofercie, które istotnie wpłyną na polski i zagraniczny rynek drzwi.

Firma Paneldoor powstała w 2016 r. w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na panele aluminiowe i PVC. Współwłaściciele firmy mieli prosty pomysł – opracować i wprowadzić na rynek krajowy produkt wysokiej jakości i oczywiście w krajowych cenach. Zaczynali od produkowania 30 wypełnień do drzwi miesięcznie. Marka szybko została zauważona w branży i już w 2019 r. średnia produkcja wynosiła 135-150 sztuk miesięcznie. Obecną sytuację firmy najlepiej zobrazują poniższe liczby:

Produkcja wypełnień:
- ponad 2000 wypełnień ozdobnych
- ponad 3300 wypełnień gładkich
- ponad 1800 XPS Q-TAPE

Do produkcji zużyto
- blisko 5000 m2 blach aluminiowych
- ponad 14 500 m2 laminatów HPL
- ponad 14 500 m2 pianki poliuretanowej i pianki polistyrenowej”
- ponad 6000 szt. szyb zespolonych
 


„Ostatni rok upłynął pod znakiem licznych zmian, jakie miały miejsce w firmie i intensywnego rozwoju. To sukces całego zespołu, wytężonej pracy i determinacji wszystkich pracowników. Firma Paneldoor od kilku lat jest na ścieżce wzrostu. Jest to możliwe dzięki inwestycjom w modernizację i rozwój produkcji. Co roku przybywa nowych, zadowolonych klientów, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Doceniają oni najwyższą jakość paneli drzwiowych, jakie im oferujemy w przystępnych cenach. Wzrost produkcji w ostatnim roku to ponad 13%” – mówi Michał Baran, współwłaściciel firmy Paneldoor.


Firma posiada dwie fabryki, które działają w województwie podlaskim i zachodnio-pomorskim. Zakłady te cały czas się rozwijają. W ubiegłym roku zakończono m.in. remont hali magazynowo-produkcyjnej w Chociwlu, w której rozpoczęła się produkcja gładkich płyt warstwowych i XPS Q-TAPE. Rozbudowa zakładu miała na celu stworzenie nowej przestrzeni produkcyjnej, która ma doprowadzić do zwiększenia mocy produkcyjnych, a tym samym – sprzedaży.  

Plany na 2023 rok

„W 2023 r. planujemy rozszerzać zakres usług i produktów, zatrudnić nowych specjalistów i pozyskać nowych klientów. Dlatego na nadchodzący sezon budowlany przygotowaliśmy rewolucyjną ofertę, która pozwoli inwestorom w Polsce oraz za granicą sięgnąć po rozwiązania ekskluzywne” – dodaje Michał Baran.

Od nowego roku firma Paneldoor zaoferuje nową serię wysokiej jakości paneli drzwiowych. W nowym katalogu znajdzie się 50 nowych wzorów. Powyższe działania są odpowiedzią na coraz wyższe oczekiwania klientów w zakresie designu.


Więcej informacji na temat produktów oraz kontakt z ekspertem:
www.paneldoor.pl

Przeczytaj także

Salony, które wyróżniają się i należą do grona Rekomendowanych Salonów

Kupując stolarkę, zwracamy uwagę na wiele czynników takich jak cena, jakość produktów czy sposób montażu. Choć te argumenty zdają się najistotniejsze, to w praktyce okazuje się, że także sposób, w jaki zostaniemy obsłużeni w salonie, ma kluczowe znaczenie. W obliczu...

OŚWIADCZENIE ZARZĄDU GRUPY FAKRO W ZWIĄZKU Z WYROKIEM TSUE

FAKRO konta VELUX - będzie ciąg dalszy postępowania. W dniu 30 czerwca 2022 r. otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie, że Trybunał Sprawiedliwości potwierdził prawo Komisji Europejskiej do ustalania priorytetów w zakresie spraw z dziedziny konkurencji. Swoją decyzją Komisja nie przesądziła, czy Velux...

Nasi partnerzy