Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Najlepsze są wśród nas czyli Kobiety Branży Stolarki 2019

2019-03-05 | Autor: stolarkavip
Źródło: stolarkavip

Kobiety  Branży Stolarki – najlepsze są wśród nas!

21 lutego  podczas uroczystej gali w Centrum Konferencyjno-Hotelowym & SPA Zamek Gniew w Gniewie, ogłoszono wyniki piątej edycji konkursu Kobiety Branży Stolarki. Wśród nagrodzonych znalazły się menedżerki z takich firm jak Aluprof, AdamS, Bajcar, Izoplast, Okna Stolarczyk i  Przyznano także nagrodę specjalną dla firmy, która zatrudnia najwięcej kobiet. Otrzymała je Firma Aluprof, która zatrudnia aż 32% kobiet w całej swojej grupie.. Partnerem strategicznym gali był Bank Santander a upominki dla laureatek ufundowała firma Stolarka VIP i Sylveco.

Plebiscyt, organizowany przez Stolarka VIP  dedykowany jest kobietom odważnym, ale także tym, które swoją działalnością zawodową i życiową postawą wyróżniają się w świecie polskiego biznesu.  Mało mówi się o kobietach w naszej branży. Branża jest mocno męska, a jednak kobiety odgrywają w niej bardzo ważną rolę. Chcieliśmy przełamać ten stereotyp i pokazać te panie, które dużo znaczą i będą znaczyły jeszcze więcej – mówi Grzegorz Cendrowski. Dlatego Stolarka VIP wyszła z inicjatywą i stworzyła projekt, jakiego jeszcze w polskiej stolarce nie było – Kobiety Branży Stolarki. W tym roku organizujemy go już po raz piąty.  Wybieramy panie, które w znaczny sposób wybijają się na tle branży i biorą aktywny udział w rozwoju polskiej stolarki. Są spełnione w życiu zawodowym i osobistym. Rozwijają firmę i pracowników. Tworzą atmosferę, dzięki której praca jest przyjemnością.

Oto Laureatki programu:

 

 

Małgorzata Wojtasik – Członek Zarządu, Dyrektor Handlowy w firmie Aluprof. Absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego, a także absolwentka studiów podyplomowych w zakresie managerskim na Uniwersytecie Śląskim. W pracy zawsze dba o to, aby wszyscy byli zadowoleni. Stale stawia sobie nowe cele do realizacji. Dla Pani Małgorzaty nie ma projektów niemożliwych do zrealizowania. Jest elastyczna w stosunku do każdego Klienta, pochyli się nad każdym problemem do rozwiązania. Z pewnością to kobieta mająca duży wpływ na naszą branżę. Motto życiowe naszej kandydatki: „Przyszłość zaczyna się dzisiaj, a nie jutro”. 

W głosowaniu internatów branżowych, pani Małgorzata Wojtasik zdobyła największą ilość głosów wśród 5 laureatek programu i została wyróżniona tytułem Primus Inter Pares czyli Pierwszą Wśród Równych. Wielkie gratulacje dla wszystkich pań i życzenia wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym. Liczymy na kolejne spektakularne sukcesy tych i innych Kobiet Branży Stolarki.

 

 

 

Paulina Stolarczyk, Właściciel firmy Stolarczyk Okna. Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu oraz Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu. Związana z branżą stolarki otworowej od 9 lat - przez ten czas pomagała rodzicom w prowadzeniu działalności gospodarczej, która istnieje na rynku od ponad 20 lat. W 2017 roku przejęła stery i stała się osobą zarządzającą firmą. Z poświęceniem i zaangażowaniem wraz z mężem prężnie ją  rozwijają, realizując wszystkie postawione sobie cele. Dla Pani Pauliny, nie ma projektów niemożliwych do zrealizowania. Motto życiowe naszej kandydatki: “Uśmiechaj się do życia, a życie odwzajemni Ci ten uśmiech z nawiązką”.

 

Agata Michałowicz-Pędzich, Kierownik ds. Marketingu w firmie Adams. Absolwentka Uczelni Łazarskiego w Warszawie oraz SGH w Warszawie. Od ponad 8 lat pracuje w firmie AdamS a od 3 lat zajmuje stanowisko Kierownika ds. Marketingu.  Pani Agata to kobieta energiczna, pełna optymizmu i nie bojąca się żadnych wyzwań. Od wielu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju firmy. Wiedza, doświadczenie oraz umiejętności Pani Agaty stanowią jeden z filarów rozwoju firmy AdamS. Pani Agata koordynuje wszystkie działania marketingowe w firmie. Pani Agata to osoba pełna optymizmu, spełniająca się na wielu płaszczyznach - zawodowych oraz prywatnych. W swoich działaniach stawia zawsze na jakość, profesjonalizm oraz rzetelność. Motto życiowe  naszej kandydatki: „Carpe Diem”.

 

Monika Siekiewicz, Dyrektor Generalny w firmie Bajcar. Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku ekonomii, posiadająca doktorat. Ciągła potrzeba rozwoju sprawiła, że nie zaprzestała poszerzania swoich horyzontów lecz zmobilizowała do ukończenia dużej ilości kursów oraz studiów podyplomowych. Dzięki wrodzonej charyzmie i swojej przebojowości, ale również ogromnej wiedzy technicznej, ,,genowi biznesu” odziedziczonemu po tacie -  Bronisławie Bajcar, tak dobrze radzi sobie w zarządzaniu, w męskim świecie jakim jest niewątpliwie branża stolarki otworowej. Wnosi do niego kobiecą energię, intuicję i innowacyjne pomysły raz wszelkie rozwiązania. Motto życiowe kandydatki: ,,Rodzice i dzieci są na jedno pokolenie, mąż i żona na dwa, firma zaś na trzy”. Dopełnieniem motta Pani Moniki jest:  „Dzieci są skrzydłami człowieka”.

 

 

Anna Kosińska, Kierownik działu Marketingu w firmie Izoplast. Z wykształcenia socjolog - specjalność Media i Komunikacja Społeczna, a aktualnie dokształca się na kolejnych studiach, na kierunku ekonomiczno-prawnym, w specjalności Menedżer procesów biznesowych.  W firmie Izoplast zajmuje się koordynowaniem działań marketingowych oraz wciela w życie nowe projekty firmy. W firmie wyróżnia się energią i optymizmem, motywując tym innych do działania. Pani Ania nie lubi i nie umie siedzieć bezczynnie, a kiedy napotyka jakiś problem nie pyta kto zawinił tylko zastanawia się w jaki sposób można go najszybciej rozwiązać. Wiecznie uśmiechnięta optymistka. Motto życiowe naszej kandydatki:  „Jeżeli życie daje Ci cytryny… To zrób z nich lemoniadę!”.

 

Przeczytaj także

Panledoor podsumowuje rok 2019r

"Czas na podsumowanie 2019 r czyli ... praca, praca, praca!! Tak można podsumować poprzedni rok. Wzrost sprzedaży 7%. Dużo ?? Czy niedużo ?? Oto jest pytanie. Dla nas sporo ;) dlaczego ? w 2016 r. jak zaczynaliśmy, mieliśmy cel wyprodukować...

Niespodziewane zmiany w Zarządzie firmy Porta

Z dniem 25 lutego nastąpiły zmiany w strukturze zarządu. Pragniemy poinformować o zmianach, które nastąpiły w strukturze organizacyjnej naszej firmy. W ramach realizowanej strategii rozwoju firmy podjęto decyzję o poszerzeniu składu Zarządu o jego nowych Członków. Na nowe stanowiska zostali...

Nasi partnerzy