Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Manipulatory Winlet, czyli ponadwymiarowa nowoczesność

2019-06-26 | Autor: Karolina Solińska
Źródło: WINLET

Mini żurawie Paweł Michalczewski, to wyłączny dystrybutor manipulatorów WINLET w Polsce. Warto podkreślić, że firma oferuje szeroką gamę renomowanych produktów firmy WINLET, obejmujących wszystkie produkowane modele manipulatorów z przyssawkami, które są idealnym rozwiązaniem wspierających montaż okien, ciężkich szyb, elementów fasad oraz różnego rodzaju materiałów, których struktura powierzchni, pozwala na pracę z przyssawkami próżniowymi.

Dodatkowym atutem jest to, że firma prowadzi również autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także wynajem manipulatorów WINLET z wykwalifikowanym operatorem lub bez. Wiedza i doświadczenie zdobyte na polskim rynku, sprawiły, że jako pierwsza firma w Polsce, firma mini żurawie Paweł Michalczewski, świadczyła i nadal z powodzeniem świadczymy usługi w zakresie montażu ciężkich szyb przy pomocy mini żurawi. Każdy klient, kupując manipulator WINLET, otrzymuje jednocześnie kompleksowe szkolenie i szeroką wiedzę merytoryczną, dzięki której zakupione urządzenie od razu zacznie na siebie zarabiać. To główny cek, który przyświeca firmie, a tysiące godzin przepracowanych w skrajnie różnych warunkach najlepiej świadczą o zawodowych kompetencjach przedstawicieli firmy. W ofercie mini żurawie, Paweł Michalczewski znajdują się: Winlet 350, Winlet 350TH, Winlet 575, Winlet 600, Winlet 785, Winlet 1000, Winlet 1000 Crawler.

Winlet 350 – rewolucyjny, nowy sposób instalowania okien. Z pomocą robota szklarskiego Winlet 350 można szybko i znacząco poprawić bezpieczeństwo i higienę pracy. Elementy okienne o wadze do 350 kg można łatwo podnosić, transportować i instalować bez obciążania pleców pracownika. Efekty pracy z robotem szklarskim Winlet 350 będą widoczne w zyskach finansowych, ponieważ pracownicy będą pracować wydajniej – bez urazów kręgosłupa, zwolnień chorobowych czy uszkodzenia materiału co spowoduje szybszą instalację szkła bez jakichkolwiek uszkodzeń. Wreszcie dostępny jest robot szklarski, który poprawia wydajność i spełnia rosnące wymogi Komisji Krajowej ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Winlet 350 można łatwo dostosować do podnoszenia szerokiej gamy materiałów poprzez zmianę przyssawek. Dzięki temu, Winlet 350 jest idealny do przenoszenia materiałów takich jak:

  • granit
  • beton
  • płyty gipsowo- kartonowe
  • płyty stalowe
  • płyty drewniane
  • drzwi przeciwpożarowe
  • dachówki/płytki
  • szkło

Winlet 350TH - rewolucyjny nowy sposób instalowania okien na wyższych konstrukcjach gdzie, ze względu na wysokość, standardowy Winlet nie może być użyty. Robot szklarski Winlet 350TH poprawia wydajność pracy i spełnia rosnące wymogi Komisji Krajowej ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Winlet 350TH służy do montażu okien w budynkach, w których standardowy Winlet nie może być używany ze względu na wysokość lub gdy warunki na miejscu utrudniają manewrowanie. Winlet 350TH jest dostępny w standardzie z kieszeniami na widły, które są odpowiednie dla wszystkich maszyn lub z szybkozłączem dla ładowarki teleskopowej. W dodatku, Winlet 350TH ma układ hydrauliczny, który uniezależnia go od ładowarki teleskopowej.

Winlet 575 - rewolucyjny nowy sposób instalowania okien. Z pomocą robota szklarskiego Winlet 575 można szybko i znacząco poprawić bezpieczeństwo i higienę pracy. Elementy okienne o wadze do 575 kg można łatwo podnosić, transportować i instalować bez obciążania pleców pracownika. Efekty pracy z robotem szklarskim Winlet 575 będą widoczne w zyskach finansowych, ponieważ pracownicy będą szczęśliwsi, a ich praca wydajniejsza, ryzyko uszkodzenia materiału będzie znikome a instalacja szkła szybsza. Wreszcie dostępny jest robot szklarski, który poprawia wydajność i spełnia wymogi BHP.

Winlet 600 - rewolucyjny nowy sposób instalowania okien. Z pomocą robota szklarskiego Winlet 600 można szybko i znacząco poprawić bezpieczeństwo i higienę pracy. Elementy okienne o wadze do 600 kg można łatwo podnosić, transportować i instalować bez obciążania pleców pracownika. Efekty pracy z robotem szklarskim Winlet 600 będą widoczne w zyskach finansowych, ponieważ pracownicy będą pracować wydajniej – bez urazów kręgosłupa, zwolnień chorobowych czy uszkodzenia materiału, co spowoduje szybszą instalację szkła bez jakichkolwiek uszkodzeń. Wreszcie dostępny jest robot szklarski, który poprawia wydajność i spełnia rosnące wymogi Komisji Krajowej ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Winlet 785 - rewolucyjny nowy sposób instalowania okien. Z pomocą robota szklarskiego Winlet 785 można szybko i znacząco poprawić bezpieczeństwo i higienę pracy. Elementy okienne o wadze do 785 kg można łatwo podnosić, transportować i instalować bez obciążania pleców pracownika. Efekty pracy z robotem szklarskim Winlet 785 będą widoczne w zyskach finansowych, ponieważ pracownicy będą szczęśliwsi, a ich praca wydajniejsza, ryzyko uszkodzenia materiału będzie znikome, a instalacja szkła szybsza. Wreszcie dostępny jest robot szklarski, który poprawia wydajność i spełnia wymogi BHP.

Winlet 1000 - rewolucyjny nowy sposób instalowania okien. Z pomocą robota szklarskiego Winlet 1000 można szybko i znacząco poprawić bezpieczeństwo i higienę pracy. Elementy okienne o wadze do 1.000 kg można łatwo podnosić, transportować i instalować bez obciążania pleców pracownika. Efekty pracy z robotem szklarskim Winlet 1000 będą widoczne w zyskach finansowych, ponieważ pracownicy będą szczęśliwsi a ich praca wydajniejsza, ryzyko uszkodzenia materiału będzie znikome a instalacja szkła szybsza. Wreszcie dostępny jest robot szklarski, który poprawia wydajność i spełnia wymogi BHP.

Winlet 1000 Crawler, czyli manipulator gąsiennicowy Winlet to najnowocześniejsza maszyna w swojej kategorii, wyróżniająca się możliwością manewrowania na każdym terenie oraz dynamicznym poziomowaniem w obu poziomych osiach. Zaprojektowano go tak, aby dawał radę tam gdzie inne roboty szklarskie się poddają!

Manipulator gąsiennicowy Winlet może być obsługiwany na wszystkich rodzajach terenu, na schodach itp. zapewniając przy tym maksymalną zwrotność i precyzję nawet w najwęższych przestrzeniach oraz minimalny nacisk na podłoże -  bez potrzeby stosowania jakichkolwiek podpór!

Poziomowanie manipulatora jest całkowicie automatyczne w przypadku korzystania z Systemu Dynamicznego Poziomowania nawet w trakcie pracy na zboczach lub nierównych powierzchniach. Manipulator gąsiennicowy automatycznie dostosowuje się do pracy zarówno na zboczach o podłużnych do 15 ° (27%), jak i bocznych nachyleniach do 14 ° (25%) jednocześnie zapewniając przy tym zawsze bezpieczny i skuteczny transport lub instalację. Wkrótce w ofercie firmy dostępny będzie także manipulator ERGO – mover.
 
Wszelkie dodatkowe informacje znajdziecie Państwo także na stronie internetowej: www.winlet.pl 

Przeczytaj także

30 lata marki Wiśniowski, a marka sama mówi za siebie

30 LAT INNOWACJI MARKI WIŚNIOWSKI Nowoczesny park maszynowy, 27 hektarów hal produkcyjnych i produkcja na najwyższym, światowym poziomie – to wszystko zobaczyli goście, którzy 31 lipca br. odwiedzili siedzibę największego polskiego producenta bram, okien, drzwi i ogrodzeń – firmę WIŚNIOWSKI....

Yawal S.A. nawiązał współpracę z firmą Orgadata

Od początku bieżącego roku kilkunastoosobowe zespoły po stronie Yawala i Orgadaty pracowały nad przygotowaniem kompletnych baz danych pozwalających na wdrożenie oprogramowania LogiKal u producentów stolarki otworowej współpracujących z systemodawcą. Wszystkie bazy zostały starannie zweryfikowane podczas odbioru, dzięki czemu partnerzy firmy...

Nasi partnerzy