Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Małgorzata Bereza na pokładzie firmy NITUS

2024-06-06 | Autor: AK
Źródło: NITUS

Małgorzata Bereza dołączyła do zespołu firmy NITUS z racji swojego doświadczenia w obszarze sprzedaży i marketingu. Przez wiele lat pracowała w firmach z branży budowlanej, wspierając ich działania swoją wiedzą i doświadczeniem.

Małgorzata Bereza od kwietnia tego roku jest odpowiedzialna za opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedaży, identyfikowanie nowych możliwości biznesowych oraz nadzorowanie kampanii marketingowych marki NITUS. Od początku swojej kariery zawodowej związana była z branżą budowlaną oraz techniczną. Zajmowała się tworzeniem i zarządzaniem zespołami sprzedażowymi, a także rozwijaniem i koordynowaniem sieci sprzedaży oraz pozyskiwaniem nowych kanałów dystrybucji. Zdobyte doświadczenie w zakresie zastosowania zaawansowanej analityki w wielu obszarach biznesowych, m.in. w marketingu bezpośrednim, sprzedaży, zarządzaniu łańcuchem dostaw i obsłudze klienta, bezpośrednio przełoży się na budowanie świadomości marki NITUS na rynku polskim i międzynarodowym.

Powołanie stanowiska Sales & Marketing Director w firmie NITUS zbiegło się z obchodami jubileuszu dwudziestolecia firmy. Firma wchodząc w trzecią dekadę ogłosiła nową strategię, której trzonem jest otwartość oraz współpraca we wszystkich obszarach działalności. - To dla mnie ogromny zaszczyt, że mogłam dołączyć do zespołu NITUS w tak ważnym i strategicznym momencie dla przedsiębiorstwa. Wchodzimy w kolejny etap realizacji nadrzędnego celu jakim jest doskonalenie oferty z hasłem „Zrób to z nami!” – ideą, która odzwierciedla nasza cel zaangażowania się w interakcję z klientami. Chcemy, aby każdy klient czuł się ważny i doceniony, aby nasza marka była dla nich nie tylko dostawcą produktów, ale także partnerem w ich codziennym życiu – komentuje Małgorzata Bereza.

NITUS jest producentem okien, drzwi z PVC oraz aluminium, balkonowych drzwi przesuwnych, bram garażowych, rolet wewnętrznych i zewnętrznych, moskitier, pergoli, a także komórek lokatorskich, stolarki przeciwpożarowej oraz nietypowych rozwiązań z aluminium. Producent swoją działalność skupia na rozwoju szerokiego portfolio swoich produktów, ale również na indywidualnym podejściu do każdego zlecenia. Oznacza to ścisłą współpracę na każdym etapie zamówienia. To właśnie ten model biznesowy sprawia, że dzisiaj NITUS cieszy rosnącym uznaniem i zaufaniem klientów, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Więcej informacji na teamt firmy Nitus na stronie:www.nitus.pl

Przeczytaj także

Branża stolarki meblowej - zatrzymania i korupcja

Zatrzymania w branży stolarki! Są to przedstawiciele firm meblarskich oraz producenci/sprzedawcy maszyn do produkcji stolarki meblowej. Z ustaleń CBA wynika, że po zawarciu umowy z Polską Agencją Rozwoju Regionalnego przedstawiciele firm porozumiewali się z producentami, lub sprzedawcami maszyn i urządzeń,...

Pierwsze produkowane w Polsce drzwi RC4 odporne na ulot elektromagnetyczny

Donimet wprowadza na rynek zupełnie nowy produkt - drzwi w klasie RC4 odporne na ulot elektromagnetyczny. DC3.1 XL TEMPEST to rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie w obiektach narażonych na szeroko pojęty atak elektromagnetyczny. Metod zabezpieczenia przed zjawiskiem promieniowania elektromagnetycznego jest kilka....

Nasi partnerzy