Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Jesień czasem nowych wyzwań, kolejnych rozwiązań, maszyn i technologii od PREZ-MET.

2023-10-24 | Autor: AK
Źródło: Prez-Met


Zakończone lato to dla producenta maszyn, firmy PREZ-MET nie tylko czas kolejnych uruchomień linii produkcyjnych pracujących w autorskiej technologii zgrzewu bezwypływkowego PRECISION LINE, finalizowania kolejnych kontraktów przez dział handlowy, ale co najważniejsze, ostatnie etapy pracy nad kolejnym rozwiązaniem, które będzie swoistym dopełnieniem technologii PRECISION LINE.

Tajemnicza nazwa APU500, bo tak będzie się nazywać najnowsza maszyna, wyposażona będzie między innymi w sprawdzoną już technologię Middle Axis Centering System – MACS, system centrowania, bazowania i wymiarowania profili, zapewniający bardzo dużą dokładność wykonywanych operacji. Rozwiązanie między innymi pozwala wyeliminować błędy wynikające z niedokładnego cięcia oraz zapewnia wysoką powtarzalność pomiarową.

Najnowsza maszyna APU500 to również krok w stronę zrównoważonego rozwoju. Firma PREZ-MET konsekwentnie dąży do zmniejszenia wpływu na środowisko naturalne. Dlatego nowa maszyna została zaprojektowana z myślą o znacznej oszczędności energii, co wpisuje się w globalne trendy związane z ochroną środowiska. Ostatecznie APU500 stanowi kolejny dowód na zaawansowanie technologiczne firmy PREZ-MET oraz jej zdolność do innowacji.

Firma utrzymuje swoją wysoką pozycję na rynku maszyn do produkcji okien, ciągle oferując swoim klientom rozwiązania najwyższej jakości. Nowa maszyna jest już teraz głównym punktem zainteresowania branży, a PREZ-MET tym samym konsekwentnie realizuje swoją misję, dostarczając narzędzia wspierające rozwój i sukces swoich kontrahentów.    

Więcej informacji na temat produktów oraz kontakt z ekspertem: www.prezmet.pl

Przeczytaj także

Innowacyjna i autorska technologia od firmy PREZ-MET.

Firma PREZ-MET pozostająca od lat w czołówce producentów maszyn do produkcji stolarki budowlanej nieustannie swoimi działaniami dąży do perfekcji w każdej sferze jej funkcjonowania. Dzięki innowacyjnemu podejściu, zaawansowanym technologiom, doświadczeniu i ciągłemu doskonaleniu swoich rozwiązań, firma PREZ-MET osiąga wysoką jakość...

Targi Glass w Poznaniu

Arena szklanych trendów Nie ma drugiego miejsca w Polsce prezentującego tak szeroką ofertę nowoczesnych maszyn, urządzeń i akcesoriów stosowanych w przemyśle szklarskim. Na targach Glass w Poznaniu spotkają się producenci, dystrybutorzy i beneficjenci tych rozwiązań. Nie zabraknie też aspektu wizualnego....

Nasi partnerzy