Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

FinTecnic - Przedsiębiorcą Roku.

2024-04-17 | Autor: AK
Źródło: FinTecnic

Fintecnic – producent nowoczesnych okien aluminiowych z Aleksandrowa Łódzkiego – zdobył w kwietniu dwie nagrody w konkursie im. Ilony Rafalskiej - Przedsiębiorca Roku - organizowanym przez miasto Aleksandrów Łódzki.  Pierwsza nagroda główna za całokształt działań w kategorii Mały Przedsiębiorca oraz Nagroda w kategorii Inwestor Roku.

W plebiscycie wzięło udział kilkadziesiąt firm, spośród których kapituła konkursowa wyłoniła wyróżnionych i samych zwycięzców w trzech kategoriach: mikro, małe i średnie przedsiębiorstwo. Nagrody zostały przyznane firmom, które najaktywniej działały na rzecz: inwestowania na terenie gminy, wspierania lokalnej społeczności, promowanie gminy, działalności charytatywnej oraz ogólnego udziału w rozwoju gminy Aleksandrów Łódzki.

 W konkursie wzięliśmy udział po raz drugi i po raz drugi zostaliśmy nagrodzeni. Pracujemy w Aleksandrowie Łódzkim, tutaj mieszkamy i tutaj inwestujemy, dlatego mocno zależy nam, aby wszystkim żyło się tu jeszcze lepiej! - stwierdza Anna Kosińska, kierownik marketingu firmy Fintecnic.

Więcej informacji na temat firmy: www.fintecnic.pl

Przeczytaj także

Aluplast w drodze po miliard

Fot. Ul. Profilowa 1 – nowy zakład Aluplast w Nagradowicach, II etap inwestycji  Poznański producent systemów okiennych z PVC podsumował rok 2021, który zakończył się osiągnięciem rekordowego poziomu przychodów ze sprzedaży w wysokości ponad 975 milinów złotych. Oznacza to wzrost...

Cele klimatyczne Deceuninck otrzymują walidację

  Po przeprowadzeniu szczegółowej oceny celów redukcji emisji gazów cieplarnianych Deceuninck eksperci inicjatywy Science Based Targets initiative (SBTi) dokonali ich walidacji, zatwierdzając, że plan redukcji emisji firmy jest zgodny z wiedzą naukową w dziedzinie zmian klimatu. Ocena SBTi W roku...

Nasi partnerzy