Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Dlaczego warto współpracować z firmą BUBENDORFF

2021-02-18 | Autor: AK
Źródło: Inteligentny Budynek Polska

Czy wiesz, dlaczego jedne salony sprzedaży okien, drzwi, bram, osłon szybko zdobywają szczyty popularności? Wiesz, od czego to zależy? Dużą rolę odgrywa tu obrana strategia rozwoju firm. Współpraca biznesowa z firmami Premium może bardzo pomóc, gdyż korzyści płyną dla obu firm jednocześnie. Przykładem może być firma Inteligentny Budynek Polska - generalny dystrybutor rolet Bubendorff w Polsce.

 

Rolety Bubendorff to wysokiej klasy produkty, które już coraz częściej możemy spotkać na polskim rynku - naprawdę warto je mieć w swojej ofercie. Polecane szczególnie dla wymagających klientów. To rolety klasy Premium, z wysokiej półki cenowej, które nie mają konkurencji, jeśli chodzi o rozwiązania techniczne. Zachwycą każdego inwestora czy architekta. Stają się coraz popularniejsze w Polsce.

Wzbogacenie oferty o silną, rozpoznawalną markę to klucz do sukcesu

Szczególnym magnesem przyciągającym klientów są jedyne w swoim rodzaju rolety z funkcją żaluzji MONO ID3. Unikalna konstrukcja rolety umożliwia otwarcie lameli na podobnych zasadach jak żaluzje fasadowe czy osłony okienne typu shutters. Regulując dostęp światła dziennego do pomieszczeń, uzyskujemy optymalne nasłonecznienie. Ruchome pióra rolet dają możliwość ochrony domowej prywatności, zachowując jednocześnie dostęp do widoku na zewnątrz, niemal tak, jak ma to miejsce w przypadku żaluzji.

Aluminiowe rolety ROLAX przeznaczone są do montażu na dużych przeszkleniach dachowych, w ogrodach zimowych, oranżeriach. Rolety te służą nie tylko do zacieniania szklanych dachów, ale przede wszystkim mają doskonałe właściwości izolacyjne w odróżnieniu od dostępnych na rynku osłon materiałowych typu markiza dachowa czy system Veranda. Montaż rolet dachowych ROLAX może obniżyć latem temperaturę wewnątrz pomieszczenia nawet o 20°C, a zimą utrzyma izolację termiczną, zmniejszając koszty ogrzewania.

Warto zwrócić również uwagę na unikatowe napędy hybrydowe czy napędy solarne, w których firma Bubendorff jest producentem-ekspertem w Europie. Rolety zewnętrzne z napędem solarnym to doskonałe rozwiązanie przeznaczone do budynków, w których wcześniej nie doprowadzono przewodów elektrycznych do wnęk okiennych.  Natomiast silnik hybrydowy, który napędza roletę, pobiera jedynie 3W mocy i co najważniejsze: dzięki wbudowanej baterii, pozwala na 10-krotne podniesienie/opuszczenie rolety w przypadku zaniku napięcia!

 

Warto dodać, że są to jedyne na rynku rolety, na które producent udziela aż 7-letniej gwarancji, co świadczy o ich bardzo wysokiej jakości, która jest priorytetem dla Bubendorff. To co jeszcze .. wyróżnia firmę na całym świecie, to jednolita cena rolet pionowych BEZ WZGLĘDU NA WYMIAR.

Poszukujemy aktywnych i doświadczonych Partnerów, którzy chcą się wyróżnić na rynku i zaangażują się w promowanie produktów Bubendorff w Polsce, które od 60 lat są tak bardzo cenione na europejskim rynku. Sieć autoryzowanych Partnerów wyposażonych w ekspozycję naszych niezwykłych rozwiązań, będzie liczyła jedynie kilkadziesiąt, wyselekcjonowanych firm w Polsce. - dodaje Grzegorz Stępniewski - generalny dystrybutor firmy Bubendorff na Polskę. W przypadku chęci nawiązani współpracy oraz sprzedaży produktów proszę o kontakt bezpośredni na adres e-mail: biuro@inteligentne-rolety.pl" 

Wymarzona współpraca

Firma Bubendorff zapewnia swoim dystrybutorom niepowtarzalne rozwiązania. Zobaczmy więc, dlaczego współpraca z firmą jest korzystna. Oto wypowiedzi.

Z firmą Inteligentny Budynek Polska, oficjalnym dystrybutorem rolet Bubendorff w Polsce, mamy zaszczyt współpracować niespełna dwa lata i przyznam szczerze, że była to jedna z lepszych decyzji jaką przez prawie dwadzieścia lat istnienia naszej firmy podjęliśmy. Solarne rolety Bubendorff nie mają sobie równych, i choć posiadamy w swojej ofercie inne rolety to właśnie dlatego widzimy ich skalę wyższości nad konkurencją.  Strategią naszej firmy jest wdrażać do sprzedaży towary wyłącznie takie, z których my jako wykonawcy usługi montażowej będziemy zadowoleni. Wówczas, takie samo zadowolenie będzie u najważniejszej osoby dla naszej firmy-klienta.  Te niespełna dwa lata współpracy z firmą Inteligentny Budynek Polska pokazuję, że był to strzał w dziesiątkę.Najważniejszym krokiem w sprzedaży bezpośredniej, było zamontowanie wystawy w naszym salonie. Taki produkt nie może się sprzedawać wyłącznie z katalogu. Właściwie wystawka tak ekskluzywnego produktu to fundament nawiązania dobrej i rzetelnej współpracy z klientem i od tego zaczęliśmy przygodę z tą firmą wiedząc, że dodając ten produkt do naszej oferty nie będziemy tego żałować. Każdy klient, odwiedzający nasz salon ekspozycyjny ma do dyspozycji rolety solarne z funkcją żaluzji oraz klasyczne. Dzięki temu decyzja o zakupie produktu staje się łatwiejsza. A my mamy tylko jedno zadanie, zamontować je w jak najbardziej fachowy sposób. Mateusz Zychowicz właściciel firmy MATNUS – salonów wyróżnionych w programie Rekomendowane Salony Okien i Drzwi.

Z firmą Inteligentny Budynek Polska, która jest głównym dystrybutorem rolet Bubendorff na Polskę współpracujemy już prawie 2 lata. Wsparcie z ich strony jest nieocenione, wszystko układa się wzorowo. Nasza kooperacja to przede wszystkim świetny marketing centralny oraz lokalny. Dzięki temu, że mamy wspólną wizję wszystko jest zdecydowanie łatwiejsze. Cennik, zamówienia, transporty oraz wsparcie merytoryczne na każdym etapie sprzedaży działają bez zarzutów. Same rolety to dla większości klientów wymarzony produkt. Ja osobiście uważam je za odpowiedź na potrzeby rynku. Ich funkcjonalność, wygląd, automatyka to nr 1 na światowym rynku przesłon okiennych. Polecam je każdemu! Bartosz Wika właściciel firmy Oknario, autoryzowanego dystrybutora rolet Bubendorff na terenie woj. wielkopolskiego i woj. lubuskiego

Firmę Bubendorff poznaliśmy na Międzynarodowym Forum Stolarki organizowanym przez Stolarkę VIP i mamy zaszczyt od ponad roku być ich autoryzowanym dystrybutorem.  Współpraca układa się znakomicie, wręcz wzorcowo. Świadczyć o tym fakcie mogą przynoszące satysfakcjonujące wyniki sprzedaży oraz rzetelne wywiązywanie się z ustalonych zobowiązań czy rabatów, który uzyskaliśmy za wysoką sprzedaż. Na uwagę zasługuje przede wszystkim bardzo dobra relacja z właścicielem Panem Grzegorzem Stępniewskim - jego pomoc, kontakt i działania są wysoce profesjonalne i nieocenione. Rolety z funkcją żaluzji Bubendorff są naprawdę wyjątkowe i na tę chwile całkowicie bezkonkurencyjne. Dzięki posiadaniu w swojej ofercie tak wyróżniającego się produktu zyskaliśmy dostęp do nowej grupy Klientów i wykonaliśmy dużo ciekawych realizacji. Zamówienia były często przez nich łączone także z innymi naszymi produktami, a nie trafiliby do nas z pewnością, gdyby nie nadzwyczajne rolety Bubendorff. Podjęcie współpracy było zdecydowanie bardzo dobrą decyzją i mamy nadzieję na dalszą, równie owocną współpracę. Absolutnie i z pełną odpowiedzialnością polecilibyśmy wszystkim takiego Partnera. Paulina Stolarczyk współwłaścicielka firmy Stolarczyk Okna – salonu wyróżnionego w programie Rekomendowane Salony Okien i Drzwi.

 

Przeczytaj także

Niedościgniony wzór - firma Saint Gobain

Grupa Saint-Gobain w Polsce należy do firm, które zdobyły prestiżową certyfikację Top Employer Polska 2019 i Top Employer Europe 2019, a cała Grupa Saint-Gobain znalazła się  w gronie 14 firm wyróżnionych tytułem Top Employer Global 2019.   Podczas uroczystej Gali...

Winlet maszyny do pozycjonowania i przenoszenia przeszkleń. Znaczna poprawa waru...

Roboty do instalacji szkła…i nie tylko Zmienia się architektura naszych budynków, widzimy coraz odważniejsze projekty architektów, otwieramy się na świat. Duże przeszklenia to przede wszystkim więcej światła i komfortu w naszym domu czy mieszkaniu. Ich urok polega na ogromnych powierzchniach...

Nasi partnerzy