Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

20 nowych salonów w programie Rekomendowane Salony Okien i Drzwi

2021-12-27 | Autor: GC
Źródło: StolarkaVIP

 

Salony okien i drzwi to niezaprzeczalnie najważniejsze zbrojne ramię każdego producenta, bez względu na to czy są to salony niezależne, franczyzowe, patronackie czy fabryczne. Każdy salon okien i drzwi, szczególnie w dobie pandemii spisał się na medal i praktycznie wszystkie były czynny cały czas.

Klienci bardzo dobrze orientują się w ofertach producentów okien, drzwi, bram, rolet, markiz, pergol czy ogrodów zimowych. Jednak większość i to zdecydowana, zanim dokona zakupu, chce je zobaczyć w naturze dotknąć, otworzyć, zamknąć, zobaczyć, jak wygląda w różnych aranżacjach kolorystycznych.

Bardzo ważnym elementem zakupu stolarki, jest montaż, jego różne rodzaje, techniki, elementy składowe. To właśnie można zobaczyć i tego można doświadczyć w profesjonalnych salonach okien i drzwi w całej Polsce. Nie ma dobrego salonu bez odpowiedniej, profesjonalnej, cierpliwej i kulturalnej obsługi, czyli bez dobrych, fachowych ludzi. Gdy jeszcze dodamy kąciki zabaw dla dzieci, parking, łatwy dojazd (lokalizacja) i oczywiście dużą powierzchnię z bogatą ofertą w ciepłym, przyjemnym wnętrzu to dopełniamy pełnego obrazu dobrego, eleganckiego i pro konsumenckiego salonu stolarki.

Takie właśnie salony są w naszym, realizowanych od ponad 7 lat, programie pod nazwą Rekomendowane Salony Okien i Drzwi i w tym miejscu jesteśmy przyjemnie zobligowani do zakomunikowania, że kolejnych 20 salonów zlokalizowanych z kilkunastu miejscowościach w 2 województwach, salonów z prawdziwego zdarzenia, jak mogliśmy się o tym przekonać wizytując kilka z nich. Salonów bardzo ładnych, w znakomitych lokalizacjach, z obsługą na najwyższym poziomie i w dodatku z kompletną ofertą, której oczekuje rynek lokalny czy regionalny.Z nieukrywaną przyjemnością pragniemy poinformować i to jeszcze w 2021 r., że największa niezależna i firmowa (producencka) sieć sprzedaży okien i drzwi firmy Kowalski Okna z Podkarpacia uzyskała potwierdzenie i certyfikat Rekomendowanych Salonów Okien i Drzwi dla swoich 20 salonów.  Gratulujemy każdemu salonowi z osobna i wszystkim razem, gratulujemy także właścicielowi, panu  Dariuszowi Kowalskiemu, który z odwagą i determinacją godną mistrza, zgłosił swoje salony i poddał je weryfikacji, która wypadła znakomicie. Warto także dodać, że dzięki odbiorcom hurtowym firma eksportuje swoje okna oprócz terenu Polski również do Włoch, Niemiec, Francji, Słowacji, Ukrainy i Norwegii.Zbliżamy się wielkimi krokami do założonej ilości już na samym początku, czyli 100 salonów w Polsce. Pozostało już tylko naprawdę kilka wakatów do zagospodarowania. Czekamy na kolejne zgłoszenia (wystarczy wysłać do nas informację TAK-Salony) na adres: marketing@stolarkavip.pl lub prosimy o kontakt pod nr 531 561 202. Wierzymy, że ciągle najlepsi są wśród nas i to właśnie rekomendowane salony nadają rytm naszej branży i stanowią jej awangardę.

Raz jeszcze gratulujemy salonom, gratulujemy, pracownikom i kadrze menadżerskiej firmie Kowalski Okna. Brawo i jeszcze raz brawo!

Dziękujemy równieżnastępującym firmom: SELENA, LEICA, FAKRO, PANELDOOR i BUBENDORFF za strategiczne i aktywne wsparcie naszego programu i pomoc w jego realizacji i promocji.
 

Przeczytaj także

Rozwiązania systemowe Roto – więcej korzyści dla producentów i użytkowników

Innowacyjne i zaawansowane technologicznie produkty, pełna dostępność, dzięki krótkim terminom dostaw oraz wsparcie techniczne doświadczonych specjalistów – to kluczowe założenia centralnej strategii rozwoju Roto. Potwierdza je w praktyce aktualne portfolio produktów firmy, oparte na modułowych systemach okuć do okien i...

Ulga na robotyzację także dla branży stolarki - z rozwiązaniami StÜrtz to możliw...

Ulga na robotyzację  ma przynieść korzyści podatnikom inwestującym w rozwiązania automatyzujące produkcję, by na ich wprowadzenie decydowało się coraz więcej polskich przedsiębiorstw. Jest to zachęta dla przedsiębiorców będących podatnikami CIT lub PIT do nabywania i instalacji robotów przemysłowych w ramach...

Nasi partnerzy