Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Polska Stolarka Liderem Innowacji

2022-04-25 | Autor: Stolarkavip
Źródło: Stolarka VIP

"Polska Stolarka Liderem Innowacji"

Innowacja to proces kształtowania nowego podejścia, wprowadzania nowych produktów, maszyn, technologii i sposobów pracy. Innowacja to także tworzenie nowych pomysłów lub zastosowanie istniejących rozwiązań w nowych sytuacjach, powodujące poprawę usług, programów, struktur, produktu i/lub systemów.

Program Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki (IRBS) dedykowany naszej branży to program promocji innowacji, nowych i nowoczesnych rozwiązań, systemów, maszyn, komponentów i akcesoriów. w dn. 24-25 lutego podczas 31 Konwentu Stolarki VIP na zamku w Gniewie odbyła się już jego kolejna odsłona. Nagrodziliśmy statuetkami i dyplomami 19 fantastycznych rozwiązań, bardzo potrzebnych naszej branży. Stolarka VIP jest organizator tego programu i to już po raz siódmy.

 

IRBS to jedyny taki program w branży stolarki, który ocenia i docenia producentów maszyn, komponentów, systemów, organizacji pracy, programów IT, elementów do montażu i akcesoriów, autorstwa Stolarka VIP. W programie IRBS - Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki wyróżniamy te rozwiązania, które spełniają kryteria innowacyjności, ale często także wychodzą naprzeciw zmieniającym się czasom; informatyzacji, automatyzacji, ekologii, intuicyjności działań i potrzebom rynku, tak klientów biznesowych, jak i konsumentów" mówi Grzegorz Cendrowski, organizator programu IRBS z firmy Stolarka VIP.

 Oto Laureaci 20222 - https://www.vipstolarka.pl/aktualnosci/innowacyjne-rozwiazania-branzy-stolarki-2022,1069

Przeczytaj także

Drutex wspiera kulturę

Drutex został partnerem największej czasowej wystawy obrazów wybitnego współczesnego rysownika, rzeźbiarza, grafika i malarza, Zdzisława Beksińskiego. Wystawa odbędzie się w Warszawie w dniach 26 czerwca - 5 września 2021 roku. W trakcie jej trwania zostanie zaprezentowanych ponad 60 wybitnych obrazów...

Yawal zaczyna współpracę z firmą Stolbud

Yawal S.A. rozpoczyna współpracę z firmą Stolbud Sp. z o.o. Stolbud to jedna z najbardziej znanych marek stolarki okiennej w Polsce. Funkcjonuje długie lata, przez ten okres zdobyła doświadczenie, dzięki któremu może realizować nawet te najbardziej nietypowe zlecenia. W ofercie...

Nasi partnerzy