Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Magazyn VIP 2024 już dostępny on-line

2024-07-01 | Autor: Stolarkavip
Źródło: Grzegorz Cendrowski

Nowy numer Magazynu VIP 2024, wydawany przez Stolarka VIP raz w roku, jest bez wątpienia wyjątkowy. To prawdziwa uczta dla wszystkich branżystów, producentów, dystrybutorów i salonów sprzedaży, którzy poszukują rekomendacji produktów i rozwiązań, eksperckich artykułów, ciekawostek, inspiracji i innowacji.

„To już nasza wieloletnia tradycja, że pokazujemy, promujemy, doceniamy znakomite osoby, firmy, produkty i rozwiązania w branży stolarki. Każdego roku mniej więcej o tej samej porze publikujemy ekskluzywny rocznik, w którym zamieszczamy Laureatów naszych programów: Kobiety Branży Stolarki, Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki, VIP Najlepsze Okna i Drzwi, Salon Roku, Rekomendowane Salony Okien i Drzwi, Eko Produkt” – stwierdza Prezes Stolarka VIP Grzegorz Cendrowski.

„Od kilku tygodni wielu z Państwa otrzymuje naszą piękną drukowaną wersję Magazynu VIP. Teraz nadszedł czas na wersję elektroniczną, którą gorąco Państwu polecamy i zachęcamy do przeczytania. Warto doceniać tych, którzy poddają się niezależnej weryfikacji, którzy wyróżniają się tym czymś, którzy są „Najlepszymi z Najlepszych”, każdego roku inni, ale zawsze wyjątkowi” – dodaje Grzegorz Cendrowski.

Zachęcamy do kliknięcia w obrazek i zapoznania się z najnowszym numerem Magazynu VIP. Niech inspiruje Was do działania i motywuje do osiągania jeszcze większych sukcesów. W końcu warto doceniać tych, którzy wkładają serce i pasję w swoją pracę, tworząc coś wyjątkowego i niepowtarzalnego.
 

Oto nasz bezpieczny link do Magazynu VIP.  Kliknij w obrazek. Zapraszamy do lektury. 

Przeczytaj także

Bezpieczne i ciche zamykanie drzwi: nowy model TS 5000 SoftClose firmy GEZE.

Firma GEZE od lat oferuje różnego typu rozwiązania do obsługi oraz automatyzacji drzwi i okien. Jesteśmy uznanym na świecie liderem w tym obszarze, ale stale staramy się udoskonalać nasze rozwiązania. Tym razem przedstawiamy nasz nowy samozamykacz szynowy GEZE TS 5000...

1 stycznia 2021: ważne zmiany w prawie konsumenckim. Uwaga salony okien i drzwi...

Zmiany w Ustawie o prawach konsumenta i Kodeksie cywilnym miały wejść w życie 1 czerwca 2020 roku. Jednak sytuacja gospodarcza związana z pandemią COVID-19 wymusiła opóźnienie daty wejścia w życie przepisów w zakresie poszerzenia praw konsumenta na niektóre jednoosobowe działalności...

Nasi partnerzy