Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Katalog Umów Prowizyjnych

2022-09-29 | Autor: Aleksandra Kanderska
Źródło: Stolarka VIP

CZYM JEST KATALOG UMÓW PROWIZYJNYCH? 
Wiemy, że konsumenci chętniej kupują towary czy usługi polecone przez znajomych, rodzinę czy ekspertów. Pozytywne opinie osób trzecich sprawiają, że łatwiej jest nam podjąć decyzję, szczególnie wtedy gdy dany produkt rekomendowany jest przez osobę godną zaufania. Dlatego, jeśli sprzedajesz okna, drzwi, bramy czy rolety, powinieneś zastanowić się nad nawiązaniem współpracy z architektem, firmą budowlaną, składem budowlanym etc. Są to osoby, które mogą skutecznie polecić nasze produkty oraz usługi, w zamian otrzymując prowizję. Tę formę współpracy realizuje wiele firm i jest to sprawdzony sposób. Dlatego warto podpisać umowę za polecenie klientów, która będzie regulowała kwestie związane z wysokością prowizji, rozliczeń, płatności czy przekazania informacji o kliencie etc.  

DLA KOGO JEST KATALOG UMÓW PROWIZYJNYCH?

Kto powinien zainteresować się tego rodzaju umową? Jeśli Państwo współpracujecie z architektem, projektantem, firmą budowlaną, inspektorem budowlanym etc., te umowy są dla Was.

CO ZAWIERA KATALOG UMÓW PROWIZYJNYCH?
Producenci oraz salony sprzedaży okien, drzwi, bram rolet coraz częściej są otwarte na współpracę z architektami na wielu płaszczyznach – doradczej, trendseterskiej czy projektowej. Architekci mogą być najlepszymi ambasadorami naszej firmy i świadczonych usług oraz oferowanych produktów. To oni doradzają i monitorują, a realizacja leży po stronie firmy sprzedającej i montującej okna, drzwi, bramy, rolety. Dzięki takiej współpracy budujemy relacje partnerskie z architektami ku zadowoleniu klientów. Jednakże, aby te relacje były poprawne i profesjonalne, najlepiej podpisać umowę. Gotowy wzór umowy dostępny jest w wersji edytowalnej w formacie Word „doc”, dzięki czemu bardzo łatwo i sprawnie dostosują go Państwo do własnych potrzeb. Katalog Umów Prowizyjnych zawiera:

  • Wzór generalnej umowy współpracy pomiędzy producentem/ punktem sprzedaży okien, drzwi, bram, rolet a projektantem/ architektem/ firmą budowlaną.
     

 JAK ZAMÓWIĆ DOKUMENTY PRAWNE?
Należy pobrać znajdujący się poniżej formularz zamówienia, wydrukować, wypełnić, a następnie zeskanować i wysłać na adres: marketing@stolarkavip.pl. Następnie otrzymają państwo fakturę proforma, na podstawie której należy dokonać płatności. Po zaksięgowaniu środków dokumenty zostaną wysłane na wskazany adres e-mail. Więcej informacji uzyskają Państwo pod nr tel. 531-561-202.

Cena Katalogu Umów Prowizyjnych wynosi 100 zł netto+23%VAT

Lp.

Dokumenty do pobrania

1

Formularz zamówienia

 

Przeczytaj także

Ulga na robotyzację także dla branży stolarki - z rozwiązaniami StÜrtz to możliw...

Ulga na robotyzację  ma przynieść korzyści podatnikom inwestującym w rozwiązania automatyzujące produkcję, by na ich wprowadzenie decydowało się coraz więcej polskich przedsiębiorstw. Jest to zachęta dla przedsiębiorców będących podatnikami CIT lub PIT do nabywania i instalacji robotów przemysłowych w ramach...

Proste uszczelnianie punktowe z samoprzylepnymi foliami okiennymi-pads

W zakresie okiennych folii połączeniowych ISO-CONNECT VARIO SD w ISO-Chemie dostępne są teraz samoprzylepne PADS. Dzięki temu przy montażu okien można pewnie, szybko i nieskomplikowanie uszczelniać poszczególne elementy budowlane, jak kotwy metalowe, elementy mocujące, otwarte zakończenia profili, np. przy profilach...

Nasi partnerzy