Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

SYSTEM MOREVIEW OBSYPANY NAGRODAMI

2020-04-14 | Autor: AK
Źródło: YAWAL

 

Najnowszy system wielkogabarytowych drzwi przesuwnych z ukrytą ramą Moreview, którego producentem jest Yawal S.A., otrzymał szereg prestiżowych nagród branżowych w dziedzinie innowacji oraz designu.
 

IRBS 2020
System Moreview otrzymał również nagrodę i tytuł Innowacyjnego Rozwiązania Branży Stolarki przyznaną podczas Konwentu Stolarki VIP zorganizowanego w Gniewie 27 lutego 2020 roku. Organizatorzy konkursu szczególnie doceniają tych producentów, którzy nie tylko biorą czynny udział w rozwoju branży stolarki otworowej, ale również wychodzą naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom konsumentów i rynku.


 

TOP BUILDER 2020
Nagroda Top Builder to jedno z najbardziej cenionych wyróżnień na polskim rynku budowlanym. Kapituła konkursowa nagradza wyłącznie produkty i usługi odznaczające się najwyższą jakością oraz wskazujące kierunki rozwoju współczesnych trendów budowlanych. W tegorocznej edycji w kategorii nowość i innowacja roku wyróżniono aż dwa produkty Yawal służące do konstruowania drzwi przesuwnych: system Moreview i system DP Slide.
 

 

 TOP DESIGN AWARD 2020
Jak co roku podczas pierwszego dnia targów Arena Design odbył się konkurs TOP DESIGN AWARD promujący innowacyjne wzornictwo na najwyższym poziomie. Tegorocznej edycji przyświecała idea slowness obejmująca takie wartości jak: ekologia, odpowiedzialność i nowoczesność. Międzynarodowe jury konkursu, w skład którego wchodzą wielokrotnie nagradzani architekci, zadecydowało o przyznaniu głównej nagrody w kategorii elementów wyposażenia i wykończenia wnętrz systemowi Moreview, tym samym uznając go za najbardziej stylowe rozwiązanie 2020 roku.

 

Przeczytaj także

20 nowych salonów w programie Rekomendowane Salony Okien i Drzwi

  Salony okien i drzwi to niezaprzeczalnie najważniejsze zbrojne ramię każdego producenta, bez względu na to czy są to salony niezależne, franczyzowe, patronackie czy fabryczne. Każdy salon okien i drzwi, szczególnie w dobie pandemii spisał się na medal i praktycznie...

31. Konwent Stolarki VIP, 24-25 lutego 2020 r.

  Kobiety w naszej branży zasługują, jak mało kto na szacunek, uznanie i wyróżnienie. To właśnie panie, których jest już całkiem dużo zarządzają, doradzają, inwestują, szkolą i podejmują wiele kluczowych dla branży, ale przede wszystkim dla swoich firm, decyzji. Kobiety...

Nasi partnerzy