Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Strategiczne posunięcie Paneldoor

2023-05-29 | Autor: AK
Źródło: Panledoor

Wiodący producent paneli drzwiowych firma Paneldoor była jednym ze strategicznych partnerów Forum 100, które odbyło się w Warszawie 26 kwietnia 2023 r. Wydarzenie przebiegało pod hasłem: „Modernizacja jako szansa – rynek, rozwiązania i marketing”.

Działalność firmy Paneldoor doskonale wpisuje się w tego typu zagadnienia, które de facto promują energooszczędną stolarkę, okna i drzwi, a firma produkuje znakomite panele, wypełnienia do drzwi wejściowych.

Któż z nas, budujących czy remontujących, nie chciałby mieć pięknych, estetycznych, energooszczędnych okien czy drzwi? Drzwi w szczególności, gdyż są one prawdziwą wizytówką domu. Michał Baran, współwłaściciel firmy Paneldoor, który podczas Forum wygłosił prelekcję, w której skoncentrował się na właściwym doborze wypełnień drzwiowych, optymalizacji rozwiązań, a także roli firmy w spełnianiu oczekiwań branży. Dziś bardziej niż kiedykolwiek liczy się indywidualne, bardzo wysublimowane, ale też wysoce odpowiedzialne podejście do klienta biznesowego.

Na zdjeciu od lewej: Robert Klos- Forum Branżowe, Robert Mastarlski- firma Wiśniowski, Michał Baran - firma Panledoor

Takie przesłanie, taką rolę odgrywa w kontaktach B2B producent wypełnień drzwiowych, firma Paneldoor, czego dowodem jest coraz bardziej licząca się jej obecność, ale i skuteczność firmy w kontaktach z producentami drzwi wejściowych.
Na sezon budowlany 2023 firma Paneldoor przygotowała rewolucyjną ofertę, która pozwoli zarówno polskim, jak i zagranicznym inwestorom sięgnąć po ekskluzywne rozwiązania.

 Na zdjęciu od lewej: Krzysztod Więcław Prodoo, Michał Horodeński i Kamil Horodeński  Paneldoor 

 Więcej informacji na temat produktów oraz kontakt z ekspertem: https://www.facebook.com/paneldoorsc

 

Przeczytaj także

Fakro i regaty żeglarskie w Dalmacji 2019

  XII budowlane regaty branży budowlanej Uczestnicy XII MISTRZOSTW POLSKI BRANŻY BUDOWLANEJ W ŻEGLARSTWIE MORSKIM – Regatta Build Cup’2019 w ubiegły weekend dopłynęli do ostatniego portu na trasie, jaka wiodła przez malowniczo usytuowane akweny Północnej Dalmacji. W wydarzenie, organizowane przez firmę...

Christian Voicu - Prezes Aluplast sp. z o.o. dołączył do zaszczytnego grona Czło...

  W dniach 24-25 maja br. w Warszawie odbył się XIII Kongres Stolarki Polskiej. Tematyka tegorocznej edycji Kongresu ukierunkowana była przede wszystkim na dyskusje o termomodernizacji, recyklingu oraz nowoczesnym marketingu. Prelekcje oraz panele dyskusyjne podczas tegorocznego kongresu koncentrowały się przede...

Nasi partnerzy