Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

StolarkaVIP zaprasza nowe salony stolarki

2020-05-25 | Autor: Stolarkavip
Źródło: Stolarkavip

W elitarnej grupie Rekomendowanych Salonów Okien i Drzwi VIP pojawiły się kolejne, którym serdecznie gratulujemy. Są to następujące salony: Izoplast z Grodziska Mazowieckiego, Klucz Serwis z Grójca, Prestige z Białegostoku, Artmar z Brzeska, Adwil z Tczewa, MS ze Szczecina, Okna i Drzwi Tomasz Sławiński z Giżycka. Rekomendowane Salony znajdziesz na dedykowanej stronie: www.salonystolarki.pl

#wyjdzzdomu to nowe hasło, które zacznie przebija się w mediach, musimy wrócić do normalności, musimy ze sobą przebywać, musimy ze sobą rozmawiać twarzą w twarz, bezpiecznie oczywiście!

Klienci już są znudzeni siedzeniem w domu i coraz chętniej wybierają się do sklepu, restauracji czy na spacer, a tym bardziej kiedy zamierzają zainwestować w swój dom i mieszkanie. Oni chcą zobaczyć nowości, dotknąć fakturę okna czy drzwi, bramę czy roletę, ale także sprawdzić kolory, funkcjonalność, czy po prostu porozmawiać z ekspertem.

Nasza kampania w internecie to „Kupuj od najlepszych”, odwiedź Rekomendowany Salon Okien i Drzwi blisko miejsca zamieszkania. Innymi słowy mówimy klientowi: przyjdź do naszego salonu, zobacz co mamy, kim jesteśmy i jak możemy państwu pomóc spełnić marzenia, potrzeby i oczekiwania w budowie, modernizacji czy remoncie domu, mieszkania, hotelu, biura.

Dobrze, że pojawiają się aplikacje do obejrzenia okien czy drzwi, dobrze, że można sobie nawet coś wycenić, dobrze jest popatrzeć, dobrze zostać zainspirowanym, ale najlepiej fizycznie odwiedzić salon okien i drzwi, uzyskać poradę eksperta i kupić na żywo, od najlepszych z najlepszych. Prawo także nakazuje podpisywanie umów w biurze stacjonarnym, oczywiście z pewnymi wyjątkami – nie warto ryzykować, warto sprzedać więcej i lepiej mając klienta w salonie okien i drzwi.

W Polsce jest około 5500 punktów sprzedaży okien, drzwi, bram czy rolet, jednak salonów, które są tzw. wolnostojące (nie magazyny, nie centra handlowe, nie centra budowalne, etc.) jest już około 4000. Z tych, które wyróżniają się, które mają bardzo szeroką ofertę, odpowiedni metraż i ekspozycję, które są też ładne i przyjazne konsumentom to już tylko 1000. My chcielibyśmy, żeby docelowo do elitarnego naszego grona należało około 100-150 salonów w całej Polsce. To będą najlepsi z najlepszych, z pewnością z punktu widzenia rozpoznawalności, wiarygodności i dochodowości. Prawdziwa elita!

Rekomendowane Salony Okien i Drzwi to właśnie program dla najlepszych z najlepszych, dla tych którzy cenią swoją markę (lokalną czy regionalną) bardziej niż czyjego producenta są to okna, drzwi, bramy czy rolety. Wyjątkiem mogą tylko być salony fabryczne (firmowe salony producenta), ale one także są zaproszone do naszego programu. Dilerzy współpracują i sprzedają zazwyczaj produkty kilku a nawet kilkunastu firm, ale to marka salonów, ich dobre imię, ich wiedza o rynku lokalnym i ich klienci są najważniejsze. Nawet salony franczyzowe czy autoryzowane muszą dbać o swoją markę, o swoją reputację, gdyż jak mówi przysłowie „łaska pańska na pstrym koniu jeździ” czyli koniunktura nie trwa wiecznie, a konkurencja nie śpi.

Czekamy na nowe zgłoszenia, czekamy na nowe salony, szczególnie z następujących miejscowości: Olsztyn, Toruń, Bydgoszcz, Kielce, Warszawa, Tarnów, Słupsk, Płock, Puławy, Lidzbark, Włocławek, Siedlce, Jelenia Góra, Wałbrzych, Łomża, Zamość, Ełk, Sandomierz, Iława.

Daj się zweryfikować, dołącz do prestiżowej grupy najlepszych salonów w Polsce – VIP to VIP. Ty zgłaszasz swój salon, my zweryfikujemy, my wyróżnimy i my będziemy cię rekomendować, promować, inspirować i doradzać. To realne przywileje, to prestiż, to gwarancja niezależności i gwarancja lepszych dochodów. Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do elitarnego grona, prosimy zwrotne napisać „TAK-SALONY” na adres: marketing@stolarkavip.pl lub kontakt pod nr 531 561 202, a my zwrotnie prześlemy szczegóły uczestnictwa w tym jedynym w swoim rodzaju programie dla dilerów okien i drzwi w Polsce. Warto się wyróżnić, warto być o krok przed konkurencją, warto należeć do grupy, warto zadbać o własną markę.

Przeczytaj także

Paneldoor znowu ma nowości do drzwi

Stal CORTEN wykorzystywana do produkcji wypełnień drzwiowych Paneldoor SERIA METAL znana jest z wyjątkowej trwałości i podwyższonej odporności na warunki atmosferyczne. Naturalny materiał tworzy niepowtarzalne wzory, czyniąc każdy egzemplarz unikatowym. Nowoczesny design w połączeniu z naturalnym surowcem docenią lubiący estetykę,...

#DUMNYDEKARZ, czyli czas profesjonalistów

Pod mecenatem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, rozpoczął się ogólnopolski projekt na rzecz promocji dekarstwa w Polsce. #DUMNYDEKARZ to inicjatywa mająca na celu promocję zawodu dekarza oraz wykonujących go profesjonalistów. Projekt #DUMNYDEKARZ prowadzony jest na stronie internetowej www.dumnydekarz.pl. Akcji towarzyszy premiera wydania...

Nasi partnerzy