Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Salony okien i drzwi muszą się wyróżnić

2023-10-23 | Autor: AK
Źródło: StolarkaVIP

Jedni dobrze prosperują, inni trochę gorzej, ale branża stolarki kręci się i profesjonalizuje. Nikt nie ukrywa, że ten rok zakończy się spadkami rzędu nawet 15-20%. Biorąc jednak pod uwagę, że rok 2022 był całkiem dobry, to te spadki, choć bolesne, nie są niczym wyjątkowym. Budowlanka bowiem na pstrym koniu jeździ i zawsze warto o tym pamiętać. Czy zatem rok 2024 będzie rokiem lepszym? Z pewnością druga jego połowa tak, a być może nawet pierwsza połowa okaże się niczego sobie. Zima raczej powieje chłodem, lecz nie należy się poddawać. Zawsze warto się wyróżnić, warto być innowacyjnym i dbać o swoją lokalną markę.

Czy salonów okien będzie przybywać? Raczej nie ma na to dobrych perspektyw, ale profesjonalizacja już istniejących, większe ekspozycje, może nawet konsolidacja, jak najbardziej. Czy internet odbierze trochę „chleba” stacjonarnym salonom? Może i tak, lecz w dużej mierze internet to rozwiązania raczej ekonomiczne, albo marketingowy magnes, czy w przypadku konfiguratorów – świetna „wędka” do łowienia potencjalnych klientów. Zawsze trzeba też pamiętać o wszystkich tych, którzy już od nas kupili, oni bowiem są najlepszą rekomendacją, choć my także mamy swoją i bardzo wiarygodną, o czym poniżej. Dobre, eleganckie, przestronne i rekomendowane salony zawsze będą w modzie.

Salony stolarki, salony okien, drzwi, bram, rolet, ogrodów zimowych i automatyki zwykło się nazywać zbrojnym ramieniem każdego producenta. Są salony firmowe, fabryczne, franczyzowe i te zupełnie niezależne.

Podczas VIII Międzynarodowego Forum Stolarki, które odbyło się w Hotelu Lamberton w dn. 20-21 września 2023 roku, mieliśmy przyjemność odnowić certyfikat RSOID VIP dla salonu fabrycznego AWILUX, mieszczącego się w Lesznie. Kolejnym salonem, który odnowił certyfikat, był salon firmy LOCUSS w Warszawie, a salon tej samej firmy w Piasecznie zaszczycił swoim udziałem. Firma IMPET zgłosiła swój drugi, nowy salon w Miliczu, który również uzyskał certyfikat RSOiD VIP. Ostatnim, ale z pewnością pobudzającym wyobraźnię, jest salon fabryczny firmy STOLLAR w Suwałkach. To pierwszy wyróżniony certyfikatem RSOiD VIP Smart salon, w którym nie ma tajemnic o inteligentnych rozwiązaniach w naszej branży, czyli rozwiązaniach, na które decydują się coraz bardziej wymagający klienci. Gratulujemy wyróżnionym, certyfikowanym salonom i zapraszamy kolejne do Klubu VIP, Rekomendowanych Salonów Okien, Drzwi, Bram i Rolet. Naprawdę warto!

Dlaczego warto uzyskać tytuł Rekomendowanego Salonu Okien i Drzwi?

PRESTIŻ KONKURSU – aby uzyskać wyróżnienie, należy przejść przez kilkuetapowy proces weryfikacji. Kandydatów ocenia niezależna Kapituła złożona z ekspertów, mediów branżowych, doradców ds. wizerunku oraz tajemniczego Klienta.

PROSTA I CZYTELNA PROCEDURA – kandydat otrzymuje jasną informację dotyczącą warunków udziału w programie, potrzebnej dokumentacji itd. Zapraszamy do programu, zapraszamy do certyfikacji, zapraszamy do oceny niezależnej Kapituły, zapraszamy do Stolarka VIP.

Informacje na temat programu Rekomendowane Salony Okien i Drzwi otrzymają Państwo u pani Aleksandry Kanderskiej pod nr tel. 531561202 lub pisząc "TAK-Salony"

Przeczytaj także

Deceuninck - Quick Step i Tour de Pologne

Deceuninck - Quick Step już od 3 sierpnia w Polsce w Tour de Pologne Deceuninck na początku roku został sponsorem tytularnym międzynarodowej drużyny kolarskiej, która w ciągu ostatnich kilku lat pokazała, że jest jednym z najlepszych zespołów w kolarstwie. Od...

Co za salon, co za wystawka, co za producent okien

Cudze chwalicie, a swego nie znacie – do powiedzenie doskonale pasuje do obrazków i do salony stolarki, który został otwarty w 2018 roku w dużym mieście. Z pewnością już jest sporo tego typu salonów w Polsce, zresztą większość z nich...

Nasi partnerzy