Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Salony, które wyróżniają się i należą do grona Rekomendowanych Salonów

2021-04-26 | Autor: AK
Źródło: Stolarka VIP

Kupując stolarkę, zwracamy uwagę na wiele czynników takich jak cena, jakość produktów czy sposób montażu. Choć te argumenty zdają się najistotniejsze, to w praktyce okazuje się, że także sposób, w jaki zostaniemy obsłużeni w salonie, ma kluczowe znaczenie. W obliczu tak dużej liczby najróżniejszych opcji i wariantów dostępnych na rynku klient może poczuć się nieco przytłoczony. W tym miejscu do akcji powinien wkroczyć doświadczony sprzedawca-ekspert. Jednak, gdzie go szukać? Najlepiej w rekomendowanym salonie sprzedaży. W takim, w którym jest najlepsza obsługa klienta, produkty najlepszej jakości oraz najlepszy, profesjonalny montaż.


"Spośród około 5500 punktów sprzedaży okien, drzwi, bram czy rolet działających na terenie naszego kraju wyróżniliśmy NAJLEPSZYCH Z NAJLEPSZYCH. W tym celu stworzyliśmy program Rekomendowane Salony Okien i Drzwi" – mówi Grzegorz Cendrowski, prezes Stolarka VIP.

Program skupia wyselekcjonowane grono najlepszych salonów stolarki okiennej i drzwiowej z całej Polski. Podczas wizyty w takim salonie klient może też zobaczyć na ekspozycji różne modele, okien i drzwi, z różnym sposobem otwierania oraz wykonane z rozmaitych materiałów; aluminium, drewna czy PVC. Na prestiżowej liście rekomendowanych salonów jest około 70 salonów. Tym bardziej chcemy serdecznie pogratulować salonom, które przedłużyły certyfikat jakości na kolejne 2 lata, a są to firmy:

 •  Dziemidowicz (salon w Poznaniu) – to największy salon stolarki otworowej w regionie, o ponad 350 m2 powierzchni wystawowej. Firma z powodzeniem już od ponad ćwierćwiecza rozwija swą działalność na rynku wielkopolskim.
 • Finestre (salon w Katowicach) – to zespół ludzi, których charakteryzuje doświadczenie i fachowa obsługa. W ofercie salonu znaleźć można najnowsze rozwiązania, od najlepszych producentów. Firma stawia przede wszystkim na nowoczesność oraz elastyczność w podejściu do klienta.
 • Eko-dom (salony w Szczecinie) – to lider na Pomorzu Zachodnim w sprzedaży okien, drzwi, bram i ogrodzeń. Posiada 5 punktów sprzedaży. Zdobywca licznych nagród i wyróżnień, które potwierdzają kompetencje w branży i najwyższe standardy.
 • Timber (salon w Cieszynie) – to pierwszy dom modelowy z 300m2 ekspozycją. Stworzony został po to, aby dać sporą dawkę inspiracji architektonicznych oraz designerskich. W salonie można zobaczyć różne modeli okien, drzwi, bram, rolet, etc….
 • Komsta  (salon fabryczny w Pyskowicach) – rodzinna firma z niemal 30-letnim doświadczeniem w branży stolarki otworowej, jest też jednym z producentów wyznaczających trendy na rynku stolarki otworowej, eksportującym swe wyroby do czternastu państw europejskich.

Pragniemy też zaprezentować kolejne wyróżnione i certyfikowane salony, które dołączyły do prestiżowej listy.
 • Spektrum (salon w Ełku) – to firma specjalizująca się w sprzedaży i montażu stolarki z segmentu premium. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza inżynieryjna właściciela firmy umożliwia realizację ciekawych, a zarazem trudnych projektów związanych ze stolarką otworową.
 • Stoberg (salon w Zielonej Górze) – w salonie można zapoznać się z szeroką ofertą rolet zewnętrznych oraz żaluzji fasadowych pochodzących wyłącznie od sprawdzonych producentów. Przez wiele lat działalności firma wyrobiła sobie opinię firmy godnej zaufania i polecenia.
 • Paszkiewicz (salony w Żmigrodzie i we Wrocławiu) – firma mogąca poszczycić się licznymi wyróżnieniami; w salonach klient może liczyć na profesjonalne doradztwo, sprzedaż i montaż okien, drzwi, rolet i bram garażowych.
 • Lumaro  (salon fabryczny w Podrzeczu k/ Nowego Sącza) – firma współpracuje z najbardziej innowacyjnymi dostawcami. W jej bogatej ofercie oprócz stolarki znajduje się też m.in. ślusarka aluminiowa, systemy przeciwpożarowe i oddymiające oraz fasadowe.
 • Mimark (salon w Namysłowie) – w salonie można obejrzeć wyselekcjonowane produkty czołowych polskich producentów z branży stolarki otworowej oraz na własne oczy przekonać się, jak wygląda profesjonalny ciepły montaż na specjalnie wybudowanej ściance, w której jest zamontowane okno.
 • Stolmat (salon w Częstochowie) – salon o ponad 140 m2 powierzchni wystawowej, w którym można zapoznać się z większością oferowanych przez firmę produktów. Największą wartością firmy są ludzie, którzy mają unikalną wiedzę branżową, są zaangażowani w swoją pracę i stanowią zgrany zespół.
 • Majsterek (salon w Żywcu) – to eksperci stolarki budowlanej, których wyróżnia doświadczenie, profesjonalizm oraz duże grono zadowolonych klientów. Swoim klientom oferują tylko wysoką jakość w atrakcyjnej cenie.

 

Certyfikat Rekomendowane Salony Okien i Drzwi to najlepszy dowód na to, że wyróżnione salony spełniają wysokie standardy i mogą się szczycić mianem najlepszych salonów w Polsce. Patronat nad programem objęły najlepsze firmy w naszej branży takie jak:

GRATULUJEMY laureatom i czekamy na nowe zgłoszenia!!! Nasz adres e-mail: marketing@stolarkavip.pl   Tel: 531 561 202

 

Przeczytaj także

Jak osiągnąć sukces w branży dekarskiej?

Inicjatywa  #DumnyDekarz  promująca dekarstwo poprzez umożliwienie profesjonalistom zaprezentowania siebie oraz swoich sukcesów to wstęp do dyskusji o branży, jej rozwoju i popularyzacji zawodu dekarza. Z jednej strony prognozy są obiecujące – odczuwalne jest coraz większe zapotrzebowanie na nowe inwestycje, wzrasta...

Systemy harmonijkowe VORNE dla Twojej wygody

Coraz częściej decydujemy się na duże przeszklenia, chcemy się otworzyć się na świat. Firma Vorne posiada w swojej ofercie wysokiej jakości okucia obwiedniowe oraz ich elementy przeznaczone do stolarki otworowej. System harmonijkowy firmy VORNE ma możliwość zastosowania od 3 do...

Nasi partnerzy