Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Salony, które wyróżniają się i należą do grona Rekomendowanych Salonów

2021-04-26 | Autor: AK
Źródło: Stolarka VIP

Kupując stolarkę, zwracamy uwagę na wiele czynników takich jak cena, jakość produktów czy sposób montażu. Choć te argumenty zdają się najistotniejsze, to w praktyce okazuje się, że także sposób, w jaki zostaniemy obsłużeni w salonie, ma kluczowe znaczenie. W obliczu tak dużej liczby najróżniejszych opcji i wariantów dostępnych na rynku klient może poczuć się nieco przytłoczony. W tym miejscu do akcji powinien wkroczyć doświadczony sprzedawca-ekspert. Jednak, gdzie go szukać? Najlepiej w rekomendowanym salonie sprzedaży. W takim, w którym jest najlepsza obsługa klienta, produkty najlepszej jakości oraz najlepszy, profesjonalny montaż.


"Spośród około 5500 punktów sprzedaży okien, drzwi, bram czy rolet działających na terenie naszego kraju wyróżniliśmy NAJLEPSZYCH Z NAJLEPSZYCH. W tym celu stworzyliśmy program Rekomendowane Salony Okien i Drzwi" – mówi Grzegorz Cendrowski, prezes Stolarka VIP.

Program skupia wyselekcjonowane grono najlepszych salonów stolarki okiennej i drzwiowej z całej Polski. Podczas wizyty w takim salonie klient może też zobaczyć na ekspozycji różne modele, okien i drzwi, z różnym sposobem otwierania oraz wykonane z rozmaitych materiałów; aluminium, drewna czy PVC. Na prestiżowej liście rekomendowanych salonów jest około 70 salonów. Tym bardziej chcemy serdecznie pogratulować salonom, które przedłużyły certyfikat jakości na kolejne 2 lata, a są to firmy:

 •  Dziemidowicz (salon w Poznaniu) – to największy salon stolarki otworowej w regionie, o ponad 350 m2 powierzchni wystawowej. Firma z powodzeniem już od ponad ćwierćwiecza rozwija swą działalność na rynku wielkopolskim.
 • Finestre (salon w Katowicach) – to zespół ludzi, których charakteryzuje doświadczenie i fachowa obsługa. W ofercie salonu znaleźć można najnowsze rozwiązania, od najlepszych producentów. Firma stawia przede wszystkim na nowoczesność oraz elastyczność w podejściu do klienta.
 • Eko-dom (salony w Szczecinie) – to lider na Pomorzu Zachodnim w sprzedaży okien, drzwi, bram i ogrodzeń. Posiada 5 punktów sprzedaży. Zdobywca licznych nagród i wyróżnień, które potwierdzają kompetencje w branży i najwyższe standardy.
 • Timber (salon w Cieszynie) – to pierwszy dom modelowy z 300m2 ekspozycją. Stworzony został po to, aby dać sporą dawkę inspiracji architektonicznych oraz designerskich. W salonie można zobaczyć różne modeli okien, drzwi, bram, rolet, etc….
 • Komsta  (salon fabryczny w Pyskowicach) – rodzinna firma z niemal 30-letnim doświadczeniem w branży stolarki otworowej, jest też jednym z producentów wyznaczających trendy na rynku stolarki otworowej, eksportującym swe wyroby do czternastu państw europejskich.

Pragniemy też zaprezentować kolejne wyróżnione i certyfikowane salony, które dołączyły do prestiżowej listy.
 • Spektrum (salon w Ełku) – to firma specjalizująca się w sprzedaży i montażu stolarki z segmentu premium. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza inżynieryjna właściciela firmy umożliwia realizację ciekawych, a zarazem trudnych projektów związanych ze stolarką otworową.
 • Stoberg (salon w Zielonej Górze) – w salonie można zapoznać się z szeroką ofertą rolet zewnętrznych oraz żaluzji fasadowych pochodzących wyłącznie od sprawdzonych producentów. Przez wiele lat działalności firma wyrobiła sobie opinię firmy godnej zaufania i polecenia.
 • Paszkiewicz (salony w Żmigrodzie i we Wrocławiu) – firma mogąca poszczycić się licznymi wyróżnieniami; w salonach klient może liczyć na profesjonalne doradztwo, sprzedaż i montaż okien, drzwi, rolet i bram garażowych.
 • Lumaro  (salon fabryczny w Podrzeczu k/ Nowego Sącza) – firma współpracuje z najbardziej innowacyjnymi dostawcami. W jej bogatej ofercie oprócz stolarki znajduje się też m.in. ślusarka aluminiowa, systemy przeciwpożarowe i oddymiające oraz fasadowe.
 • Mimark (salon w Namysłowie) – w salonie można obejrzeć wyselekcjonowane produkty czołowych polskich producentów z branży stolarki otworowej oraz na własne oczy przekonać się, jak wygląda profesjonalny ciepły montaż na specjalnie wybudowanej ściance, w której jest zamontowane okno.
 • Stolmat (salon w Częstochowie) – salon o ponad 140 m2 powierzchni wystawowej, w którym można zapoznać się z większością oferowanych przez firmę produktów. Największą wartością firmy są ludzie, którzy mają unikalną wiedzę branżową, są zaangażowani w swoją pracę i stanowią zgrany zespół.
 • Majsterek (salon w Żywcu) – to eksperci stolarki budowlanej, których wyróżnia doświadczenie, profesjonalizm oraz duże grono zadowolonych klientów. Swoim klientom oferują tylko wysoką jakość w atrakcyjnej cenie.

 

Certyfikat Rekomendowane Salony Okien i Drzwi to najlepszy dowód na to, że wyróżnione salony spełniają wysokie standardy i mogą się szczycić mianem najlepszych salonów w Polsce. Patronat nad programem objęły najlepsze firmy w naszej branży takie jak:

GRATULUJEMY laureatom i czekamy na nowe zgłoszenia!!! Nasz adres e-mail: marketing@stolarkavip.pl   Tel: 531 561 202

 

Przeczytaj także

Christian Voicu - Prezes Aluplast sp. z o.o. dołączył do zaszczytnego grona Czło...

  W dniach 24-25 maja br. w Warszawie odbył się XIII Kongres Stolarki Polskiej. Tematyka tegorocznej edycji Kongresu ukierunkowana była przede wszystkim na dyskusje o termomodernizacji, recyklingu oraz nowoczesnym marketingu. Prelekcje oraz panele dyskusyjne podczas tegorocznego kongresu koncentrowały się przede...

Udoskonalony system drzwiowy TM 74HI firmy YAWAL

TM 74HI to system okienno-drzwiowy od Yawal o wysokich parametrach termoizolacji, przeznaczony do stosowania w obiektach budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej i w budynkach przemysłowych. Gwarantuje użytkownikom ciepło, komfort i bezpieczeństwo. Rozwiązanie pozwala na konstruowanie różnego typu drzwi, zarówno jednoskrzydłowych, jak...

Nasi partnerzy