Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Paneldoor partnerem strategicznym Międzynarodowego Forum Stolarki

2023-08-01 | Autor: AK
Źródło: Paneldoor

Chwalimy, bo polskie, chwalimy, bo dobre, chwalimy, bo innowacyjne. Paneldoor to polska firma, która zdobywa coraz to nowe przyczółki w naszej branży. Dostarcza to, co jest potrzebne producentom drzwi, dostarcza wysoką jakość, wiarygodność, rozsądną cenę i – jak mówi współwłaściciel firmy – „z nami można się zawsze dogadać” oraz „nie ma dla nas rzeczy niemożliwych”.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma Paneldoor, producent wysokiej jakości paneli drzwiowych, została Patronem Strategicznym VIII Międzynarodowego Forum Stolarki. Jest to najważniejsza konferencja branżowa skierowana do producentów i dystrybutorów okien, drzwi, bram i osłon, a także dostawców komponentów i maszyn. To ważne wydarzenie branżowe odbędzie się w dn. 20-21 września 2023 r. w „Hotelu Lamberton” w Ołtarzewie k/Warszawy i będzie poświęcone sytuacji gospodarczej na świecie w kontekście ekspansji eksportowej polskich firm.

.

„Spotkanie to daje ogromne możliwości wysłuchania interaktywnych prezentacji, wzięcia udziału w dyskusji panelowej, poszerzenia wiedzy i podzielenia się swoimi doświadcze-niami. Będzie to również okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych i umocnienia już istniejących. Dlatego decyzję o udziale warto podjąć jak najszybciej” – stwierdza Michał Baran, współwłaściciel firmy Paneldoor.

Firma Paneldoor ma także doświadczenie w eksporcie paneli drzwiowych i aktywnie angażuje się w pomoc producentom drzwi w rozwoju i budowaniu oferty produktowej skierowanej do klientów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dlatego postrzegana jest jako firma rzeczowa, firma z klasą, firma rekomendowana przez swoich klientów, firma z przyszłością, firma, która ma wiele do zaoferowania producentom drzwi, sprzedającym w Polsce i za granicą np. w Niemczech, Francji, Anglii, Szwecji etc.Podczas VIII Międzynarodowego Forum Stolarki firma Paneldooor zaprezentuje na swoim stoisku kolejne nowości. Zapraszamy na VIII Międzynarodowe Forum Stolarki. Rezerwacji można dokonać już dziś. Kontakt: marketing@stolarkavip.pl Tel. 531 561 202.
 

Więcej informacji na temat produktów oraz kontakt z ekspertem: www.paneldoor.pl

Przeczytaj także

Złota 15 zagranicznych firm branży stolarki

Pierwszy raz w historii naszej branży, to właśnie państwo, to użytkownicy internetu, to branża stolarki wybierze najlepszych z najlepszych…czyli „Złotą 15” zagranicznych dostawców maszyn, urządzeń, systemów, komponentów, IT, akcesoriów, etc. 80% wsadu w produkowanych w Polsce oknach, fasadach, drzwiach czy...

Europa i Świat otwarty na polską stolarkę - Ważne spotkanie branżowe

Konsolidacja, monopolizacja, dywersyfikacja, deprecjacja marek, ekonomizacja produkcji i produktów to wszystko jest odmieniane przez wszystkie przypadki. Nie dajmy się zaskoczyć, nie dajmy się zepchnąć do defensywy - drugiej szansy nie będzie! Nie zamiatajmy problemów pod dywan, nie udawajmy, że ich...

Nasi partnerzy