Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Kobiety, które odnoszą sukcesy w branży stolarki.

2022-11-27 | Autor: AK
Źródło: Stolarka VIP

Wybieramy wyjątkowe kobiety związane z branżą stolarki budowalnej, które w swojej pracy zawodowej robią rzeczy nadzwyczajne, godne rozpropagowania i naśladowania, są ambitne i przedsiębiorcze, świetnie radzą sobie w biznesie i nie tylko - żaden kryzys im nie straszny, co sprawia, że zasługują na wyróżnienie. Kobiety Branży Stolarki.

Celem plebiscytu jest uhonorowanie wyjątkowych kobiet w branży zdominowanej przez mężczyzn. Panie wnoszą do niej ciepło, odwagę i kreatywność. Często zajmują stanowiska związane z HR-em, PR-em, są dyrektorkami i prezeskami. Stolarka otworowa coraz bardziej otwiera się na kobiety. I słusznie, bo nadają jej one niepowtarzalnego charakteru.

Dzięki naturalnej łatwości nawiązywania kontaktów budują trwałe relacje z kontrahentami i współpracownikami. Chętnie angażują się także w inicjatywy prospołeczne. To niejedyne typowe dla liderów przyszłości cechy, które panie przejawiają. Dbanie o firmę wymaga dużych zdolności organizacyjnych oraz mocnego charakteru. Wyznaczają sobie cele i realizują je konsekwentnie, krok po kroku. „Aby docenić rolę pań co roku wyróżniamy najbardziej zasłużone spośród nich” – mówi Grzegorz Cendrowski organizator programu.

Na Zdjęciu powyżej lauratki programu Kobiety Branży Stolarki 2014 - 2022.

Kobieto Branży Stolarki, nie czekaj, daj się odkryć!

Plebiscyt Kobiety Branży Stolarki organizowany jest od 2014 roku przez Stolarka VIP. Od tego momentu wręczono blisko 40 statuetek dla liderek z małych i dużych firm. „Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że to nasza firma jest jego pomysłodawcą i organizatorem, a program spotka się z tak pozytywnym odzewem. Chcieliśmy i chcemy w ten sposób zwrócić Państwa uwagę na wielką i nieprzypadkową rolę, jaką odgrywają kobiety na różnych stanowiskach w naszej mocno zmaskulinizowanej branży. Koniec starego roku to idealny czas na dokonanie podsumowań i wyróżnień. Tym bardziej, że wbrew powszechnie panującej opinii, rola kobiet w naszej branży jest ogromna i powinna być stosownie doceniana. Nie jest to w żadnym wypadku kurtuazja, lecz są to twarde fakty” – dodaje Grzegorz Cendrowski.

Jeśli znasz przedsiębiorczą, mądrą, kreatywną, ambitną, wytrwałą kobietę liderkę, prezeskę, dyrektorkę czy właścicielkę, która odnosi sukcesy w biznesie stolarki budowlanej to 15 stycznia 2023 r. możesz zgłosić ją do plebiscytu. Wystarczy napisać do nas TAK-KOBIETY na adres: marketing@stolarkavip.pl , a my zwrotnie wyślemy szczegóły programu i ankietę zgłoszeniową.

Uroczystość godna królowej

Uroczyste wyróżnienie Laureatek Plebiscytu Kobiety Branży Stolarki 2023 odbędzie na Gali VIP podczas 33 Konwentu Stolarki VIP na Zamku w Gniewie. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w dniach 23-24 lutego 2023.  

Przeczytaj także

Innowacja kluczem do sukcesu dla branży stolarki - Innowacyjne Rozwiązania Branż...

Innowacyjność jest jedną z najbardziej istotnych cech w biznesie, gdyż pozwala firmom przyciągać nowych klientów, a także utrzymać obecnych. Dzięki innowacjom budujemy przewagę konkurencyjną naszego przedsiębiorstwa. Dlatego na początku każdego roku, w przepięknych wnętrzach Zamku Gniew wręczane są wyróżnienia w...

Pierwszy w Polsce sortownik Stürtz do paneli drzwiowych w fabryce drzwi Martom.

Firma Martom od ponad 20 lat działa w branży drzwiowej, przez ten okres opracowała i opatentowała wiele rozwiązań zarówno w zakresie technologii jak i wzornictwa.  Firma nieustannie inwestuje w nowoczesny park maszynowy, gdyż doskonalenie procesów jest najlepszym gwarantem jakości, a...

Nasi partnerzy