Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Europa i Świat otwarty na polską stolarkę - Ważne spotkanie branżowe

2022-08-16 | Autor: AK
Źródło: Stolarka VIP

Konsolidacja, monopolizacja, dywersyfikacja, deprecjacja marek, ekonomizacja produkcji i produktów to wszystko jest odmieniane przez wszystkie przypadki. Nie dajmy się zaskoczyć, nie dajmy się zepchnąć do defensywy - drugiej szansy nie będzie!

Nie zamiatajmy problemów pod dywan, nie udawajmy, że ich nie ma, nie bójmy się stawić czoła nowej rzeczywistości, nie dajmy się konkurencji i tej w Polsce, i tej za granicą. Nowa rzeczywistość już tu jest i od nas zależy jak się do niej dostosujemy, jak się zmienimy czy stracimy, czy zyskamy - oto jest pytanie?

Pierwsze w historii spotkań branżowych formuła "Dziś pytanie, dziś odpowiedź". 12 ekspertów; ekonomistów, branżystów, prawników międzynarodowych, marketingowców, badaczy rynku, strategów i praktyków, czyli znakomitych fachowców odpowie praktycznie na każde państwa pytanie już 15-16 września 2022 roku (czwartek-piątek) podczas VII Międzynarodowego Forum Stolarki VIP.  Biznes? Tak, ale podaruj sobie także tę odrobinę luksusu w pięknym Hotel&Spa Magellan w Bronisławowie k/Wolborza nad Jeziorem Sulejowskim. Stolarka VIP i wielu znakomitych gości czekają na najlepszych z najlepszych. To już tuż, tuż!

Jaki będzie zakres tematyczny spotkania najlepszych z najlepszych?

Jakiego rodzaju problemy nas dotykają, jak długo potrwa kryzys ekonomiczny, kto jest naprawdę naszą konkurencją, czy mamy szansę zdobyć nowe rynki zbytu. Z kim współpracować, czy jeden, 2 dostawców wystarczy w ofercie, czy wszystkie salony stolarki w obecnym kształcie przetrwają, co z rynkiem premium? Co z programami stymulującymi sprzedaż, gdzie naprawdę są pieniądze, dlaczego mieszkania w Polsce przestały się sprzedawać? Czy młode pokolenie pracowników podoła nowym wyzwaniom, a jeżeli nie to co z tego wyniknie?

10 wyzwań branżowych, które zaadresujemy podczas nadchodzącego Forum:
  1. Prawdziwa diagnoza sytuacji gospodarczej w Polsce i Europie
  2. Realne problemy branży stolarki budowalnej 2022-2023 - gaz, prąd, surowce
  3. Korzyści i zagrożenia w budownictwie w nadchodzących latach
  4. Sprzedaż krajowa i ekspansja zagraniczna, przejęcia rynków i firm
  5. Rosnące koszty, rosnące płace i niewystarczająca wydajność, co to oznacza
  6. Jakie są, a jakie mogą i powinny być salony okien i drzwi XXI wieku
  7. Czy prawo, podatki, dotacje, etc.  mają służyć biznesowi, czy tylko potęgować biurokrację i sprzyjać największym
  8. Jaki jest idealny dostawca a) okien, drzwi, etc., b) komponentów, systemów, maszyn, etc.
  9. Montaż i serwis to ciągle pięta achillesowa, ale są gotowe rozwiązania, jakie?
  10. Jak będzie wyglądała nasza branża za rok; kto pozostanie, kto się wzmocni, kto zmieni, a kto zmieni branżę i dlaczego?

Międzynarodowe Forum Stolarki w Hotelu Magellan Businnes&SPA w Bronisławowie k/Wolborza odbędzie się 15-16 września 2022 r. (czwartek-piątek). Jeżeli jesteście państwo zainteresowani udziałem, prosimy napisać zwrotnie TAK-FORUM na adres: forum@stolarkavip.pl  lub zadzwonić pod nr tel. 531-561-202

Przeczytaj także

Roto Professional Service – dobre efekty nowej strategii w 2020 roku Roto Fran...

Roto Professional Service – dobre efekty nowej strategii w 2020 roku Roto Frank Professional Service (RPS), spółka w Roto Holding AG, wstępnie podsumowała wyniki za rok 2020. W drugim roku działalności, podobnie jak w pierwszym, firma spodziewa się dwucyfrowego wzrostu...

Nowa paleta kolorów paneli drzwiowych Paneldoor

  Okna i drzwi to inwestycja na lata. Dlatego ważnym czynnikiem jest ich trwałość i najwyższa jakość. Jednakże bardzo ważnym elementem, jeśli chodzi o harmonię, wygodę i ogólną wartość domu, jest także wygląd. Wybierając projekt drzwi wejściowych, powinniśmy  skupić się...

Nasi partnerzy