Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Doświadczenie, pasja, zaangażowanie to fundamenty każdej firmy - wywiad

2019-06-24 | Autor: Karolina Solińska
Źródło: Stolarka VIP

 

Wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm, pasja oraz dążenie do celu sprawiły, że Pani Amelia Meller, właścicielka firmy Perfect House, Rekomendowanego Salonu Okien i Drzwi, postanowiła iść za ciosem i wspólnie z mężem Tomaszem Mellerem, założyć salon okien i drzwi, który cieszy się ogromną renomą w województwie pomorskim. mamy dziś okazję przeprowadzić krótki wywiad właścicielka firmy rekomendoeanego salonu okien i drzwi Prefect House z Bytowa.

Karolina Solińska (Stolarka VIP): Pani Amelio, kilka słów na temat powstania salonu okien i drzwi Perfect House. Skąd pomysł na powstanie firmy? Co się do tego przyczyniło?
Amelia Meller (Perfect House):  Początki firmy, miały już swój zarys w 2009 r. na terenie Warszawy. Wraz z mężem, doszliśmy do wniosku, iż posiadamy wystarczającą wiedzę oraz umiejętności, aby zapoczątkować nowy etap w naszym życiu, czyli otworzenie własnej działalności. Miałam wtedy 5 -  letnie doświadczenie w branży stolarki otworowej, ponieważ przez 5 lat pracowałam w salonie okien i drzwi  jako handlowiec (okna, drzwi, rolety, meble). Mój mąż wtedy zajmował się kierowaniem ekipami monterskimi na terenie Poznania i Warszawy. A nazwa Perfect House to przecież idealny dom o którym każdy z nas marzy a w nim idealna, perfekcyjna stolarka :)

Karolina Solińska (Stolarka VIP): Pani Amelio, jakie produkty oferujecie Państwo swoim Klientom? Z jakimi dostawcami współpracujecie i na co zwracacie uwagę przy wyborze dostawcy okien, drzwi, bram, rolet, etc.?
Amelia Meller (Perfect House): Wyróżniającym się produktem jakim możemy się pochwalić
i zaoferować naszym Klientom jest komplet stolarki firmy KRISPOL, czyli bramy, okna, rolety, drzwi.
A także okna dachowe firmy VELUX, parapety firmy MEDOS, drzwi wejściowe, stalowe firmy GERDA, drzwi pokojowe takich firm jak DRE, PORTA, POL-SKONE, ERKADO, osłony okienne firmy DEKORAMA. Warto podkreślić, że wybierając dostawców poszczególnych produktów, szczególną uwagę zwracamy na jakość produktów, terminowość dostaw i jakość obsługi.

Karolina Solińska (Stolarka VIP): Pani Amelio, jakie jest motto Państwa firmy?
Amelia Meller (Perfect House): Doświadczenie, pasja i zaangażowanie to fundamenty firmy, a za cel stawiamy zadowolenie Klienta.

Karolina Solińska (Stolarka VIP): Czym wyróżniacie się Państwo na tle innych konkurencyjnych salonów okien i drzwi?
Amelia Meller (Perfect House): Myślę, że Klienci często postrzegają nas jako jeden z najlepszych salonów w regionie, ponieważ jesteśmy terminową oraz rzetelną firmą z bardzo dużym doświadczeniem, nie bojącą się nietypowych zleceń. Warto podkreślić, że na terenie Bytowa możemy pochwalić się największym salonem z ekspozycją wszystkich produktów takich jak: bramy, okna, rolety, drzwi, parapety. Wyszkolenie i doświadczenie pracowników to także nasz ogromny plus. Dodatkowo elastyczny czas pracy, dostosowany do potrzeb Klienta. Aby w pełni zadowolić naszych Klientów, wysyłamy również pracowników na szkolenia i kursy, w celu podniesienia ich kompetencji. Tylko w taki sposób możemy sprostać oczekiwaniom Klientów.

Karolina Solińska (Stolarka VIP): Pani Amelio, jak postrzegacie Państwo swoją firmę za 10 lat pod kątem rozwoju? Planujecie Państwo inwestycje, poszerzenie załogi, kolejny lub jeszcze większy salon?
Amelia Meller (Perfect House): W ostatnim czasie otworzyliśmy drugi salon na terenie Kościerzyny, który także został uzupełniony o całą ekspozycję (bramy, okna, rolety, drzwi). W najbliższym czasie planuje zatrudnić kolejnych pracowników, aby uzupełnić załogę.

Karolina Solińska (Stolarka VIP): Pani Amelio dziękuję serdecznie i życzę Państwu kolejnych sukcesów w rozwoju firmy.
Amelia Meller (Perfect House): Dziękuję bardzo.

Przeczytaj także

Programy VIP dla całej branży stolarki

Rekomendowane Salony Okien i Drzwi to właśnie program dla najlepszych z najlepszych, dla tych którzy cenią swoją markę (lokalną czy regionalną) bardziej niż czyje są to okna, drzwi, bramy czy rolety sprzedaje. Wyjątkiem mogą tylko być salony fabryczne, ale ich...

Stolarkavip zaprasza do promocji okien, drzwi, etc.

„Naprawdę czuję się tak, jakby to była jakaś inwazja, a my znaleźliśmy się pod okupacją. Pochowaliśmy się po domach, powiedziano nam: nie wychodźcie na zewnątrz. Nagle przestaliśmy funkcjonować. (…) Nie wiemy, jak długo to jeszcze potrwa, kiedy pojawi się lek,...

Nasi partnerzy