Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Wodan proponuje nowe możliwości zarobkowe dla salonów okien i drzwi

2022-10-19 | Autor: AK
Źródło: Wodan

Wiele firm koncentruje się głównie na sprzedaży okien, drzwi, bram i rolet, nie zdając sobie sprawy, jakim ogromnym potencjałem dysponuje, jeśli chodzi o sprzedaż dodatkowych produktów czy usług.  Może to być na przykład sprzedaż profesjonalnych produktów do ochrony okien, drzwi, bram rolet etc. Niektórzy potrafią czerpać znaczącą część zysków z tej, zdawałoby się, marginalnej, „dodatkowej” działalności. Warto rozważyć taki pomysł, zwłaszcza w sytuacji kiedy spada zainteresowanie bardziej zyskownymi produktami i usługami, i niezbędne okazuje się jakieś wsparcie, które pozwoli pokryć deficyty. Jak niewielkim kosztem podnieść dochody salonu sprzedaży okien i drzwi? Jakie produkty i usługi można wprowadzić do swojej oferty rynkowej?
 

Zachęć klienta do skorzystania z dodatkowych usług i produktów

Podczas prac budowlanych czy wykończeniowych okna, drzwi oraz brama garażowa są szczególnie narażone na zniszczenia i uszkodzenia. Aby temu zapobiec, należy je zabezpieczyć. Ty o tym wiesz, ale czy Twoi klienci są tego świadomi? Wyjdź im naprzeciw i poinformuj, że masz w ofercie powłoki w płynie, które w bardzo skuteczny sposób zabezpieczą ich okna i drzwi przed uszkodzeniami.  

Folia w płynie do zabezpieczenia okien i drzwi

Protectapeel Glasstrip Advanced to tymczasowy zrywalny materiał ochronny, odporny na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Bezklejowa powłoka sprawdzi się po montażu okien i drzwi, zabezpieczając je przed dalszymi pracami związanymi z tynkowaniem czy malowaniem. Dzięki temu nasi inwestorzy unikną porysowanych szyb czy zachlapanych tynkiem okien. Naniesiona płynna powłoka po wyschnięciu tworzy twardą, wodoodporną warstwę folii, która chroni ich okna i drzwi do 12 miesięcy.  Przekazując swoją wiedzę o działaniu i skuteczności tego produktu, z pewnością większość inwestorów skorzysta z zakupu i będzie wdzięczna za podpowiedź – zapewnia Grzegorz Tymochowicz, prezes firmy Wodan. – Tym bardziej że produkt pakowany jest w plastikowe wiaderka o pojemności 15 kg i można go przechowywać w temperaturze od 5°C do 25 C – dodaje.

Wsłuchujmy się w głos naszych klientów – wprowadzajmy nowe usługi

Nie ma takiego rynku, na którym nie trzeba byłoby konkurować. Jak się wyróżnić na tle konkurencji? Pamiętaj, jeśli nie chcesz walczyć ceną, zastanów się, co oferuje Twoja firma, co oferują konkurenci.  Bądź kreatywny. Masz wówczas szansę uzyskać realną przewagę konkurencyjną. Zapytasz w jaki sposób? Być może warto zaoferować dodatkowe usługi związane z zabezpieczaniem okien, drzwi, bram. Z pewnością masz już swoją ekipę montażową albo współpracujesz z firmą zewnętrzną. To właśnie ci pracownicy mogą zabezpieczyć okna. Aplikacja tego preparatu jest bardzo prosta. W zależności od potrzeb folię można nakładać za pomocą zwykłego wałka malarskiego lub agregatu malarskiego.  

Rozwiązuj problemy swoich klientów

„Ratunku! Po ukończeniu budowy okazało się, że wszystkie szyby są porysowane, na drzwiach pozostały resztki tynku” – z pewnością wiele razy słyszałeś takie wołanie o pomoc. Zaskocz swoich klientów, bo zanim taki problem ich nie dotknie, mają gotowe rozwiązanie.

WODAN – jesteśmy po to, aby pomagać

Generalnym i wyłącznym dystrybutorem na Polskę płynnych folii do zabezpieczeń różnych powierzchni jest firma Wodan z Warszawy. Ten niezawodny produkt, jakim jest Glasstrip Advanced, zdobył wyróżnienie w programie „Innowacyjne Rozwiązanie Branży Stolarki 2022”. Dzięki swoim unikalnym właściwościom ochronnym i prostej aplikacji zyskał uznanie wielu branżystów i konsumentów.

Zachęcamy do przeczytania wywiadu z Panem Grzegorz Tymoszewski: jak-skutecznie-zabepieczyc-okna-i-drzwi-na-placu-budowy


Więcej informacji na temat produktów oraz kontakt z ekspertem: www.wodanmb.pl

Przeczytaj także

Nowa odsłona firmy Geze w internecie.

Nowe inwestycje, projekty modernizacyjne, zaawansowane rozwiązania i produkty: nowa strona internetowa GEZE zapewnia wsparcie w całym cyklu życia budynku. Przejrzysta, intuicyjna, szybka i pełna ciekawych treści – nowa strona internetowa GEZE Polska przenosi cyfrową komunikację na wyższy poziom. Firma GEZE...

Rok 2021 był dla Grupy Yawal czasem inwestycji

Rok 2021 był pełen wyzwań oraz wzmożonej aktywności Grupy Yawal. Z jednej strony był to czas szybkiej adaptacji organizacji do warunków rynkowych po okresie pandemii, z drugiej zaś umiejętność szybkiego reagowania i wykorzystania szansy rynkowej wzrostu koniunktury w sektorze budowlanym....

Nasi partnerzy