Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

VII Międzynarodowe Forum Stolarki za nami.

2022-10-07 | Autor: Stolarka VIP
Źródło: Stolarka VIP

W dniach 15-16 września 2022 odbyło się ważne wydarzenie biznesowe - VII Międzynarodowe  Forum Stolarki Budowlanej organizowane przez Stolarka VIP. Forum przyciągnęło około 160 przedstawicieli branży stolarki otworowej w tym producentów okien, drzwi, bram, rolet, dystrybutorów i producentów komponentów. Debaty skoncentrowane były wokół kilkunastu ścieżek tematycznych, w takich obszarach jak:  eksport, zarządzanie, prawo krajowe i międzynarodowe, makroekonomia, statystyka i prognozy, polityka międzynarodowa, marketing i zrównoważonego rozwój. 

Wśród prelegentów i panelistów Forum  mieliśmy okazję gościć Prezesa KUKE Janusza Władyczaka, który przybliżył nam tematy rozwoju polskiego biznesu w czasach „wyjątkowej niepewności”. Natomiast eksperci z Banku PeKaO  SA podpowiedzieli uczestnikom jak umiejętnie przygotować się do korzystania z funduszy UE.  Dużym zainteresowanym cieszyły się prezentacje zaproszonych ekonomistów dr Artura Bartoszewicza oraz prof. Waldemara Rogowskiego,  którzy podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat bieżącej sytuacji gospodarczej i makroekonomicznej oraz perspektyw dla branży budowlanej.W trakcie Forum zostały wręczone także wyróżnienia  w programie „Odkrycie  Roku 2022”, „ Rekomendowane Salony okien i Drzwi 2022” oraz „ Złota 15” - najlepsze polskie firmy. Podczas konferencji nie zabrakło też rozmów kuluarowych, pokazów praktycznych. Forum uświetniła Gala – uroczysta kolacja, podczas której rozdane zostały wyróżnienia i dyplomy dla Laureatów programów Stolarka VIP.


Stoiska patronackie jak zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem, podobnie, jak rozmowy w kuluarach. Spotkanie na żywo, spotkanie twarzą w twarz są bardzo potrzebne, szczególnie, po okresie kiedy byliśmy zdani na siedzenie w domach (Covid) i komunikację on-line. Dziękujemy patronom i uczestnikom VII Międzynarodowego Forum Stolarki.

Przeczytaj także

Ukryte zawiasy Giesse CHIC w ofercie Yawal!

Zawiasy Giesse CHIC, to ukryte zawiasy o dużych możliwościach. Zastosowanie zawiasów CHIC daje możliwość tworzenia konstrukcji drzwi aluminiowych, o nośności do 160kg i wysokości nawet do 4 m. Kryty zawias Giesse CHIC doskonale odpowiada na minimalistyczny trend w stolarce aluminiowej....

Yawal podnosi wysoko poprzeczkę projektem Ypsos.

Jesteśmy firmą rodzinną i od ponad 30 lat tworzymy polskie aluminiowe systemy architektoniczne dla budownictwa o wysokich oczekiwaniach. Dlatego z nieskrywaną radością witamy w rodzinie YAWAL nową organizację o dźwięcznej nazwie YPSOS (z j.grec. ypsos = wysoki). Ypsos to inicjatywa...

Nasi partnerzy