Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

VII Międzynarodowe Forum Stolarki za nami.

2022-10-07 | Autor: Stolarka VIP
Źródło: Stolarka VIP

W dniach 15-16 września 2022 odbyło się ważne wydarzenie biznesowe - VII Międzynarodowe  Forum Stolarki Budowlanej organizowane przez Stolarka VIP. Forum przyciągnęło około 160 przedstawicieli branży stolarki otworowej w tym producentów okien, drzwi, bram, rolet, dystrybutorów i producentów komponentów. Debaty skoncentrowane były wokół kilkunastu ścieżek tematycznych, w takich obszarach jak:  eksport, zarządzanie, prawo krajowe i międzynarodowe, makroekonomia, statystyka i prognozy, polityka międzynarodowa, marketing i zrównoważonego rozwój. 

Wśród prelegentów i panelistów Forum  mieliśmy okazję gościć Prezesa KUKE Janusza Władyczaka, który przybliżył nam tematy rozwoju polskiego biznesu w czasach „wyjątkowej niepewności”. Natomiast eksperci z Banku PeKaO  SA podpowiedzieli uczestnikom jak umiejętnie przygotować się do korzystania z funduszy UE.  Dużym zainteresowanym cieszyły się prezentacje zaproszonych ekonomistów dr Artura Bartoszewicza oraz prof. Waldemara Rogowskiego,  którzy podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat bieżącej sytuacji gospodarczej i makroekonomicznej oraz perspektyw dla branży budowlanej.W trakcie Forum zostały wręczone także wyróżnienia  w programie „Odkrycie  Roku 2022”, „ Rekomendowane Salony okien i Drzwi 2022” oraz „ Złota 15” - najlepsze polskie firmy. Podczas konferencji nie zabrakło też rozmów kuluarowych, pokazów praktycznych. Forum uświetniła Gala – uroczysta kolacja, podczas której rozdane zostały wyróżnienia i dyplomy dla Laureatów programów Stolarka VIP.


Stoiska patronackie jak zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem, podobnie, jak rozmowy w kuluarach. Spotkanie na żywo, spotkanie twarzą w twarz są bardzo potrzebne, szczególnie, po okresie kiedy byliśmy zdani na siedzenie w domach (Covid) i komunikację on-line. Dziękujemy patronom i uczestnikom VII Międzynarodowego Forum Stolarki.

Przeczytaj także

Nowy napęd GEZE F1200+ do dużych i ciężkich okien.

GEZE, innowacyjna firma specjalizująca się w oknach, drzwiach i systemach bezpieczeństwa wprowadza na rynek nowy napęd dedykowany do dużych i ciężkich okien GEZE F1200+. Umożliwia on użytkownikowi bezpośrednie uruchamianie okien za pomocą zintegrowanego panelu sterowania na napędzie. Intuicyjna koncepcja obsługi...

Systemy harmonijkowe VORNE dla Twojej wygody

Coraz częściej decydujemy się na duże przeszklenia, chcemy się otworzyć się na świat. Firma Vorne posiada w swojej ofercie wysokiej jakości okucia obwiedniowe oraz ich elementy przeznaczone do stolarki otworowej. System harmonijkowy firmy VORNE ma możliwość zastosowania od 3 do...

Nasi partnerzy