Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

V Forum Stolarki Budowlanej 2020-szczegóły

2020-07-16 | Autor: AK
Źródło: Stolarka VIP

Konferencja branżowa, prezentacje, debaty i pokazy praktyczne czyli „V Forum Stolarki VIP” to wyczekiwane spotkanie branżowe osób zainteresowanych innowacją, oceną stanu gospodarki i naszej branży, a także najnowszymi technologiami, innowacjami, najlepszymi sprzedawcami, etc.. To 2 dni pełne zdobywania wiedzy, dyskusji i wymiany doświadczeń. Uczestnicy mogą wziąć udział w warsztatach, posłuchać wykładów, wziąć udział w dyskusjach oraz obejrzeć pokazy na żywo. Branża chce się spotykać i dlatego my wychodzimy naprzeciw i przełamujemy „lody” pandemii. Czas wyjść z tego zaklętego kręgu, oczywiście przestrzegając warunków higieny i bezpieczeństwa.

PLANOWANA TEMATYKA KONFERENCJI

 • Co naprawdę dla branży znaczy ta pandemia, czy mamy się martwić, czy wręcz przeciwnie, wykorzystać nowe możliwości, „iść za ciosem” i podbijać rynki?
 • Duże przeszklenia, ciężkie okna i drzwi, ogrody zimowe, wielkie żaluzje, markizy, etc. Kto to wszystko sprzedaje, a  kto montuje i jakim kosztem?
 • Zmęczony firmą, chcesz oddać ją rodzinie, sprzedać- czy wiesz jak to zrobić? Sukcesja lub zmiana formy dzielności-  prawnicy i eksperci rozwieją wątpliwości
 • Czy będzie spowolnienie pod koniec roku i na początku przyszłego roku? Na razie nie widać chmur, ale lepiej dmuchać na zimne. Eksperci nam to wytłumaczą już w sierpniu.
 • Czy będzie konsolidacja branży, czy będą przejęcia firm w Polsce i za granicą? Tak, ale kto na tym skorzysta, a kto starci – powiemy już wkrótce.
 • Jaka jest przyszłość salonów stolarki czy klienci lubią mieć wybór, czy obsługa klienta musi zostać poprawiona, z montażem i serwisem pogwarancyjnym włącznie.
 • Dlaczego innowacyjne rozwiązania dają większą szansę na lepszą marżę i na odróżnienie się od konkurencji? Nie ma rozwoju bez innowacji i nowości!
 • Czy warto jest inwestować w swoje ekipy montażowe, czy warto zacząć swoją produkcję, np. ślusarki aluminiowej, co się liczy w nowej rzeczywistości?
 • Najnowsze narzędzia marketingowe, które służą promocji firm lokalnie i globalnie – na każdą kieszeń
 • Która firma albo które polskie firmy produkująca stolarkę mają największą szansę na rozwój, na ekspansję, także zagraniczną?
 • Jak zmienić umowę sprzedaży i montażu stolarki w trakcie jej trwania, jakie są konsekwencje i zagrożenia. Nasi prawnicy odpowiedzą.

POKAZY NA ŻYWO
Nieodłącznym elementem Forum Stolarki VIP są pokazy na żywo m.in. maszyn, sprzętu i produktów a także montażu. Każdy uczestnik może zobaczyć, jak w praktyce wgląda realizacja prac z wykorzystaniem niektórych rozwiązań. Swoją ofertę zaprezentują producenci różnego rodzaju produktów, a także urządzeń wykorzystywanych w branży jak mini żurawie, manipulatory, dźwigi.

 • Dowiesz się jak działa sprzęt
 • Porozmawiasz z przedstawicielami branży
 • Nawiążesz biznesowe kontakty

GOŚĆ SPECJALNY
Gość specjalny przekaże państwu najświeższe i najbardziej aktualne informacje dotyczące ekonomii, prognoz dotyczących branży budowlanej w Polsce i na świecie, mody na innowacyjne rozwiązania.A będzie między innymi adiunkt Szkoły Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie, dr Artur Bartoszewicz. To znakomity mówca i rzetelny analityk, a także przedstawiciel młodego pokolenia wybitnych ekonomistów. Pandemia radykalnie zmieniła oblicze naszej gospodarki, przyzwyczajenia klientów, spowodował i o tym porozmawiamy, jak to będzie wyglądała teraz.

ATRAKCJE
Dodatkową atrakcją Forum będzie także możliwość skorzystania z parku rozrywki Wodny Świat Suntago –jest to największy tropikalny park wodny zarówno w Polsce, jak i w całej Europie. Poczujemy się jak w tropikalnych krajach, wypoczynek pod plamami szaleństwa wodne czyli zjeżdżalnie, sauny, baseny, bary…
Biesiada na świeżym powietrzu, soczyste mięsiwa prosto z grilla, która zaspokoi gust każdego smakosza. orzeźwiające smaki lata zamknięte w sałatkach, chłodne piwko oraz świetne towarzystwo.KOGO BĘDZIEMY GOŚCIĆ
Właścicieli salonów stolarki i ich pracowników, producentów okien, drzwi, bram, ogrodów zimowych żaluzji i rolet, szefów grup montażowych, dostawców komponentów, dyrektorów, managerów, przedstawicieli handlowych, przedstawicieli działów marketingu, produkcji, exportu oraz wszystkie inne osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ
Należy napisać „TAK” na adres  forum@stolarkavip.pl lub zadzwonić 531-561-202. Zwrotnie otrzymają Państwo szczegóły dotyczące udziału.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
STOLARKA VIP, jest autorem i animatorem wielu innowacyjnych projektów w branży stolarki takich jak programy „Ekskluzywna Stolarka VIP ” i „Rekomendowane Salony Okien i Drzwi ”, „Kobiety Branży Stolarki”, THE BEST 100”, a także Konwenty Stolarki oraz Międzynarodowe Fora Stolarki czyli projekt pod nazwą Mobilna Akademia Innowacji.
 

Przeczytaj także

Termomodernizacja budyków będzie sprzyjać branży stolarki

Warszawa, 12 czerwca 2018 roku "TAK" dla termomodernizacji budownictwa – rezolucja IX Kongresu Stolarki Polskiej. Związek Polskie Okna i Drzwi popiera planowane przez polski rząd inicjatywy odnośnie termomodernizacji budownictwa i postuluje wprowadzenie dotacji, kredytów i ulg w tym zakresie. To...

Deceuninck - Quick Step z pierwszymi sukcesami na Tour de Pologne 2021

Portugalczyk Joao Almeida z drużyny Deceuninck - Quick Step wygrał niezwykle wymagający drugi etap tegorocznego wyścigu Tour de Pologne i jest liderem wyścigu po trzech pierwszych etapach oraz jednym z głównych faworytów do zwycięstwa w całych zawodach.    Za nami...

Nasi partnerzy