Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

Co to będzie w Niepołomicah k/Krakowa 6-7 grudnia

2018-10-29 | Autor: stolarkavip
Źródło: stolarkavip

Czy wybieracie się państwo do nas? A kiedy? 6-7 grudnia 2018 roku. A gdzie? Do Niepołomic k/Krakowa. A w jakim celu? Żeby dowiedzieć się wszystkiego co jest potrzebne na przełomie roku, żeby lepiej przygotować swoją firmę do nowych wyzwań na rynku polskim i europejskim w 2019 roku. A co to będzie? Najważniejsze wydarzenie branży stolarki okienno-drzwiowej tej jesieni czyli XXIII Konwent Stolarki VIP czyli dla najlepszych z najlepszych.

Czy wiecie państwo kto jest w Polsce największym producentem okien i drzwi z drewna? Duńska firma Dovista, ale dlaczego ich okien nie ma w Polsce?

Co będzie największym magnesem dla wszystkich uczestników? Z pewnością informacje z pierwszej ręki, czyli od zaproszonych ekspertów zagranicznych (będzie ich przynajmniej 5), którzy opowiedzą o rynkach zbytu takich jak Skandynawia, Wielka Brytania, kraje arabskie, USA czy Kanada, nie wspominając oczywiście o wielu krajach Europy zachodniej. Kolejnymi gośćmi będą eksperci od technologii produkcji, od  lakierów i farb, maszyn i urządzeń do produkcji, którzy pokażą niezwykłe i bardzo ciekawe rozwiązania systemowe. Wszystkim uczestnikom z pewnością przyda się także wiedza dotyczącą specjalistycznych okuć na różne rynki zbytu, ale także produkty komplementarne do okien z drewna, pvc, czy okna drew-alu i aluminiowych dedykowane rynkom innym niż tradycyjne.

Prawo pracy, zatrudnianie cudzoziemców, czy ochrona tajemnic firmy, w szczególności handlowej i produkcyjnej, a także nowelizacja prawa pracy w kontekście zawierania umów z pracownikami, która wchodzi w życie od 1 stycznia 2019 roku wypełnią znaczną część spotkania branżowego, jedynego w swoim rodzaju, czyli XXIII Konwencie Stolarki.

Czy wiecie kto jest największym producentem okien PVC w Polsce? Eko-Okna, ale dlaczego prawie 80% sprzedaży to eksport?

A teraz klika pytań, na które uczestnicy otrzymają odpowiedź 6-7 grudnia w Niepołomicach na XXIII Konwencie Stolarki:

 1.  Jak skutecznie sprzedawać  okna i drzwi w klasie Premium, czyli czego chce wymagający i bogaty klient
 2. Jak sprzedawać korzyściami a nie ceną i technicznymi parametrami – co przemawia za klientem
 3. Jak będą wyglądały salony stolarki za 5 lat i czy wszystkie przetrwają-  czyli co się zmienia w naszej branży
 4. Eksport stolarki jest opłacalny, ale jakie rynki zbytu są najlepsze i dlaczego ich nie wykorzystujemy
 5. Eksperci zagraniczni podpowiedzą jak skutecznie i z zyskiem sprzedać okna i drzwi w Europie
 6. BREXIT – czy coś się zmieni w relacjach handlowych – informacja z pierwszej ręki
 7. Zatrudnienie obcokrajowców –
 8. Aluminium i drewno, czyli jakie są tendencje i jakie są projekty na deskach  kreślarskich u architektów
 9. Powrót stolarki drewnianej na salony zamożnych klientów w całej Europie – jak z tego skorzystać
 10. Współpraca z jednym producentem czy może z każdym, który ma dobre warunki - plusy i minusy
 11. Poszukiwanie dobrego salonu okien i drzwi – nowe wyzwania dla producentów, a może salony fabryczne
 12. Ciężkie przeszklenia, maszyny do podnoszenia i montowania, dlaczego warto w nie zainwestować

Na Konwencie będzie wiele niespodzianek i nowych firm, które zaprezentują rozwiązania na miarę XXI wieku, w tym oczywiście dużą cześć poświęcimy części wymianie doświadczeń i praktyce z inteligentnymi rozwiązaniami na czele.

Czy wiecie państwo, że w Polsce nie ma żadnej wiodącej firmy w produkcji okien i drzwi aluminiowych. Dlaczego?

Bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy i wierzymy, że tematy, które państwu zaprezentujemy w istotny sposób wpłyną na państwa decyzje dotyczące inwestycji, zmiany asortymentu, rynków zbytu czy zwiększenia sprzedaży produktów z wyższej półki tak w Polsce, jak i za granicą. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego bardzo prosimy o zgłaszanie chęci swojego udziału już dziś. Będzie się działo i raz jeszcze pragniemy podkreślić, że planowane spotkanie branżowe jest pierwszym tego typu spotkaniem ekspertów i fachowców z branży okien drewnianych, drew-alu w Polsce.

Zainteresowanych udziałem prosimy o napisanie TAK na adres: konwent@stolarkavip.pl lub kontakt pod nr 531 561 202. Ilość miejsc ograniczona.

Przeczytaj także

Przesuwne drzwi tarasowe ze Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Budma 2020

Drzwi przesuwne SMART-SLIDE to najnowsze rozwiązanie w segmencie przesuwnych drzwi tarasowych. Cechują je przede wszystkim doskonałe właściwości techniczne oraz komfort ich obsługi, co stanowi atrakcyjną alternatywę dla często stosowanych dotychczas drzwi typu  PSK/PATIO. Innowacyjny mechanizm zamykania pozwala na prostą i...

Super VIP czyli najlepsi są wśród nas

Super VIP 2018 – czyli najlepsi są wśród nas Podczas III Międzynarodowego Forum Stolarki w Mszczonowie w dn. 29-30 sierpnia, nagrodziliśmy także Laureatów programu Super VIP 2018. Oto nasi Laureaci: firma P.H.U. TECHNIKA OKIENNA ALEKSANDER RDUCH & ZBIGNIEW BOREK, firma...

Nasi partnerzy